Propozycja dla Forumowiczow z D&D i Wladz Portalu

Hasiok.

przez Dana 09 sty 2006, 19:39
acha, osobiście myślę, że te dwa wydawnictwa to dobry strzał, na tym psychologicznym się nie znam, ale Świat KSiążki z pewnością jest tutaj ok, bo dla niego liczy się głównie poczytność, nie ma wymagań od strony naukowej ( tzn. nie wydaje rozpraw doktorskich itd.), w związku z czym myślę, że taki temat byłby dla nich chodliwy. Do oferty można by dołąxczyć wyniki badań socjologicznych o zasięgu zjawiska nerwicy, dane o ilości chorujących osób ( oczywiście tych nieewidencjonowanych przydpadków jest zapewne co najmniej 2 razy wiecej) oraz to, co piszesz Aniu - a więc o braku takich opracowań.

No i cel takiej pozycji - chyba nie opracowanie naukowe lub raczej para /pop-naukowe, a bardziej "dla pokrzepienia serca" właśnie czyli charakter pomocowy z przewodnią myślą "nie jesteś sam" . Pomysł uważam za świetny.

przez shadow_no 09 sty 2006, 20:05
Pozwoliłem sobie z tego tematu zrobić newsa na stronie www.nerwica.com. Może pojawi się więcej zainteresowanych.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Martusia 09 sty 2006, 22:47
Stroną techniczną z pewnością zajmą się odpowiednie osoby, ja się na tym nie znam.Sam pomysł moim zdaniem jest bardzo dobry i ma dużą szansę na powodzenie.Taka książka(czy inna forma, np:miesięcznik) pozwoli bardziej naświetlić ten problem tym, którzy nie mają na ten temat wiedzy, a osobom takim jak My odnaleźć się w tym nieco i sprawić, że nie poczują się osamotnione.Dobrze wiemy jak istotne jest wsparcie, dlatego nie 'żałujmy' go innym.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paula 10 sty 2006, 13:12
Uważam, że w książce powinny znaleźć się praktyczne rady jak mozna sobie radzić kiedy zaczyna ogarniac nas lęk i niepokój oraz powinny znaleźć się informacje dotyczące dobrych osrodków oraz dobrych psychoterapeutów zajmujących sie leczeniem nerwicy na terenie całego kraju. Można też umieścić świadectwa ludzi, którzy pokonali tę chorobę, aby wszyscy zrozumieli, że ten koszmar nie musi trwac do końca zycia i że jestesmy w stanie go pokonać, oczywiście z pomocą dobrego psychoterapeuty.

przez Ania1976 10 sty 2006, 16:51
Hej,
Przepraszam, ze odpisuje dopiero teraz, ale nie przyszlo do mnie powiadomienie o nowych postach w tym watku.

BBB dziekuje za zacytowanie mnie w Newsach Forum-to dla mnie zaszczyt.

Teraz, sklaniam sie bardziej ku pracy nad Gazeta dla Nas, bo sadze, ze byloby latwiej zwerbowac do tego Reklamodawcow.

Acha, i jeszcze jedno, najwazniejsze-niczego nie beda robic poza wspolpraca z Zarzadem Forum, bo byloby to nieetyczne i godzilo w interesy Forum.

Moge zatrudnic sie jedynie do zbierania materialow, redagowania, werbowania Reklamodawcow.

Kiedys zaczynalam tworzyc swoja Gazetke, no i znalazlo sie troche Reklamodawcow, z tym tylko, ze chcieli wejsc w reklame pod warunkiem otrzymania uprzednio pierwszego numeru, ktory, wobec tego musialby calkowicie zfinansowac sie sam...

Moj byly Szef zalozyl Gazete, (niszowa, ale swietnie sobie radzi) majac 5tyz. zl, pomoc Narzeczonej i Rodzicow od strony logistycznej.

Wszystko rozbija sie o kase.

Jesli chodzi o znajomosc jezyka ojczystego, to mysle, ze nie jest z Nami tak zle;-)

Tak jak Dana pracuje od 8lat w Prasie, bylam zawodowa korektora, choc swoje wpady mam ;-)

A.
Ania1976

przez Dana 16 sty 2006, 17:58
Jeśli mogę się przydać - służę. Jestem filologiem ojczystego języka, ale bez orta ni mo życia:))

Pozdrawiam.

przez Patrycja 16 sty 2006, 18:42
czytając odpowiedzi Shadowa,poczułam się tu tak...bezpiecznie!
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

Sortuj wg