Prośba o pomoc w zbieraniu danych do pracy mgr

Hasiok.

Prośba o pomoc w zbieraniu danych do pracy mgr

przez michelle 09 sty 2007, 23:16
Witam
Jak niektorzy pewnie wiedza jestem studentka psychologii wlaśnie zaczynam pisać pracę magisterską której tematem będzie najpewniej nerwica lękowa. Sama jestem nerwicowcem ale siebie raczej nie mogę zbadać testami. W związku z tym mam prośbę do wszystkich forumowiczów którzy mają lub podejrzewają u siebie nerwicę lękowa o kontakt jesli będą zaintersowani wypełnieniem testów czy kwestionariuszy zwiazanych z nerwicą. Bylabym bardzo wdzieczna wszystkim forumowiczom w zamian za pomoc , mogę słuzyć radą z zakresu psychologii i namiarami na dobrych terapeutow w Warszawie.

Pozdrawiam
Magda

przez Lusi 10 sty 2007, 11:34
A co tam.
Ja mogę być królikiem doświadczalnym.
ExModerator

przez shadow_no 10 sty 2007, 16:32
Jak będzie wyglądała anonimowość użytkowników forum?
Troche mi dziwnie, że michelle nie napisałaś najpierw do kogoś z funkcyjnych w związku z chęcią umieszczenia takiego tematu.

Pozdrawiam.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 10 sty 2007, 17:43
michelle napisał(a):Sama jestem nerwicowcem ale siebie raczej nie mogę zbadać testami.

michelle napisał(a):Bylabym bardzo wdzieczna wszystkim forumowiczom w zamian za pomoc , mogę słuzyć radą z zakresu psychologii i namiarami na dobrych terapeutow w Warszawie.

jak możesz służyc radą skoro nie potrafisz zbadac siebie :?: :roll:

masz namiary na dobrych psychologów zatem nie uważasz, że to oni by Ci mogli służyc fachową wiedzą i pomóc w pracy magisterskiej ? :idea:

moim zdaniem temat nie na miejscu jak też jego treśc :shock:

przez IceMan 10 sty 2007, 18:43
didado1 badanie siebie zwykle kończy się wieloma przekłamaniami - taka ludzka psychika, poza tym magisterka to raczej nie zbiór książkowej suchej teorii ale raczej coś ambitniejszego, popartego własną pracą. Moim zdaniem temat całkiem na miejscu, ale trochę za mało wyjaśniony, co zaznaczył shadow_no.
Przyjaciel forum

przez didado1 10 sty 2007, 19:29
Piotrek

byc może źle się wyraziłam lub też nie tak zrozumiałeś moją wypowiedz, więc powiem krótko nie podoba mi się takie prowadzenie doświadczeń na królikach ( czytaj. nas) badania na sobie czy też na innych mogą byc przekłamane z tych i różnych względów :roll:
co do magisterki mam ją już za sobą i dziękuję Ci serdecznie za instruktaż trafne określenie

Piotrek napisał(a):magisterka to raczej nie zbiór książkowej suchej teorii ale raczej coś ambitniejszego, popartego własną pracą

o to chodzi własną pracą :roll:

przypomniało mi się jak miałam iśc do kardiologa, który miał 3 zawały zgadnij czy do niego poszłam :lol:
znikłam i mnie nie ma .........

przez michelle 10 sty 2007, 23:56
jak możesz służyc radą skoro nie potrafisz zbadac siebie :?: :roll:

Nie wiem czy w ogole rozumiesz sens badania bo widze ze nie nie mozna badac siebie bo od razu beda przeklamania w wynikach skoro wiesz czemu konkretnie sluzy test i co powinno w nim wyjsc. Dlatego nie ma mozliwosci badania wlasnej osoby i opisywania tego.
masz namiary na dobrych psychologów zatem nie uważasz, że to oni by Ci mogli służyc fachową wiedzą i pomóc w pracy magisterskiej ? :idea:
Po 2 fachowych rad nie poda Ci zaden psycholog bo nie jest od tego ale to juz inna sprawa.
moim zdaniem temat nie na miejscu jak też jego treśc :shock:[/quote]

Przepraszam w takim razie wszystkich za temat i ze chcialam sobie pomoc zeby nie chodzi po szpitalach na ktore z racji tego ze jestem matka 2 malych dzieci nie mam. No ale jak widze na zrozumienie nie mozna liczyc wiec ok nie bylo tematu. Dziekuje za swietne i soczyste odpowiedzi ktore koscia w gardle mi stanely no ale coz ....

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 10:56 pm ]
Chciałam się jedynie dowiedzieć czy ktokolwiek byłby zainteresowany wypelnieniem kwestionariusza lub testu. Jedyne informacje tzw identyfikacyjne to płeć i wiek. Nie mam jeszcze konkretnego narzędzia i to póki co było to pytanie informacyjne żeby sprawdzić czy jest sens w ogóle robić takie badanie. Dziękuję wszystkim za uwage jeśli ktoś będzie zainteresowany tym tematem i rozszerzonymi informacjami proszę o maila: vivres@interia.pl.
Przepraszam wszystkich którym mój post się nie spodobał i stwierdzili że jest nie na miejscu ale w takim razie czemu się wypowiadają???

przez snaefridur 11 sty 2007, 00:37
Mi się spodobał i uważam,że takie fora są świetnym miejscem dla poszukiwania kandydatów do badań,jako iż nikt nikogo pod ścianą przeca nie stawia mówiąc "Kwestionariusz,albo życie.",a pomóc komuś można.
Internet po to jest,żeby ułatwiać sobie życie,czyli w tym przypadku nie rozwieszać karteczek po szpitalach i przychodniach...

Więcej wiary w ludzi...

Niestety ja nie mogę takiej pomocy udzielić,gdyż nie mam zdiagnozowanej nerwicy lękowej,więc byłoby to nieco nie na miejscu.
snaefridur

przez didado1 11 sty 2007, 00:56
michelle

skoro będziemy wiedziec konkretnie czemu służy test ( a wiadomo, że chodzi o nerwice) to skąd wiadomo, że przekłamania nie będzie :roll: sory ale ja nadal nie rozumiem :?
Piszesz że psycholog nie poda Ci fachowych rad :-| no to jak nie on to kto :?:
sądzę, że każdy z Nas tutaj dryluje podstawy powstania nerwicy i jej skutki, a przede wszystkim sposób jak się z tym uporac nie mniej jednak większośc osób właśnie korzysta z wiedzy psychologów :idea:
byc może jestem inteligentna inaczej, ale naprawdę nie nadążam o co Ci tak naprawdę chodzi :?

Magda bardzo Ci współczuję, że masz dośc trudne warunki na pogodzenie nauki z życiem rodzinnym, lecz wybacz takie jest moje stanowisko, tak uważam i nie zmienię zdania.

Na forum jest wiele ankiet, wypowiedzi i innych cennych informacji, że praca magisterska na podstawie tego to prawdziwe dzieło !

Nie rozumiem dlaczego wyrażona czyjaś opinia może Ci stanąc jak ośc w gardle :?: :shock:

przez michelle 11 sty 2007, 13:47
Nie wiem czy rozumiesz jak przeprowadza sie takie testy bo z tego co piszesz to raczej nie. Osoba wypelniajaca wie ze test dotyczy nerwicy ale nie wie z czym ona bedzie dodatkowo powiazana czyli jakie dodatkowe czynniki wynikaja z tego. A psycholog nie moze Ci zalatwic grupy docelowej do badania jedynie powie gdzie szukac. Nie chce mi sie tu rozpisywac na ten temat bo nie widze sensu bo jak ktos czegos nie rozumie to sie mu i mlotkiem nie da tego wcisnac. Sorry ale razi mnie takie zachowanie jesli ktos dokladnie nie zna zasad wykonywania testow ani zasad etyki psychologa i wykonywania jego zawodu.

przez didado1 11 sty 2007, 16:46
michelle

nie rozumiem, zostało Ci postawione w dosyc prosty sposób pytanie jak chcesz przeprowadzic niniejszą ankietę w jaki sposób chcesz pomóc :?:
o żadnym Twoim protegowanym psychologu nie wyrażałam się, że ma Ci organizowac grupę :?: :roll:

michelle napisał(a):Nie chce mi sie tu rozpisywac na ten temat bo nie widze sensu bo jak ktos czegos nie rozumie to sie mu i mlotkiem nie da tego wcisnac. Sorry ale razi mnie takie zachowanie jesli ktos dokladnie nie zna zasad wykonywania testow ani zasad etyki psychologa i wykonywania jego zawodu.

Chcesz byc psychologiem :?: na terapii pacjentowi kiedy stracisz cierpliwośc tłumaczenia powiesz mu, że jak nie rozumie to młotkiem mu tego nie wbijesz :?: czy o takiej etyce wykonywania zawodu psychologa mówisz :? :?:

didado1 napisał(a):Na forum jest wiele ankiet, wypowiedzi i innych cennych informacji, że praca magisterska na podstawie tego to prawdziwe dzieło !

przez shadow_no 11 sty 2007, 18:40
michelle napisał(a):Sorry ale razi mnie takie zachowanie jesli ktos dokladnie nie zna zasad wykonywania testow ani zasad etyki psychologa i wykonywania jego zawodu.

A skąd mamy to wiedzieć?

przez shadow_no 11 sty 2007, 19:40
Nasz były moderator wie najlepiej...

Sortuj wg