Cześć

Hasiok.

Cześć

przez asia91r 09 lut 2016, 16:13
zręsztą kto by pokochał kogoś takiego beznadzijengo jak ja... z problemami psyhcicznymi... może gdybym była inna to by On nie przestał kochać

Cześć

przez Casidy_126 09 lut 2016, 17:55
asia91r napisał(a):zręsztą kto by pokochał kogoś takiego beznadzijengo jak ja... z problemami psyhcicznymi... może gdybym była inna to by On nie przestał kochać

Nie mów tak o sobie, nikt nie jest beznadziejny. To, że masz problemy psychiczne tylko pokaże, kto będzie z Tobą pomimo ich. To nie Twoja wina, że je masz. Po tym, jak cierpiałaś, należy Ci się samo dobre od życia :)

Cześć

przez Casidy_126 09 lut 2016, 17:57
NN4V napisał(a):
Casidy_126 napisał(a):
asia91r napisał(a):to nic nie daje... powiedziałam wszystko co czuję... on ma inną już...

To znaczy, że nie szanuje twoich uczuć i nie zależało mu na ratowaniu związku.

To nic nie znaczy. Nie kreuj rzeczywistości alternatywnych.

On znalazł sobie inną, podczas, gdy Asia nie może żyć normalnie bez niego - nie liczy się z tym, co ona czuje. Poszedł na łatwiznę i znalazł kogoś nowego, zamiast walczyć o związek i dać temu szansę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez quesswhy 09 lut 2016, 18:00
NN4V napisał(a):
Casidy_126 napisał(a):
asia91r napisał(a):to nic nie daje... powiedziałam wszystko co czuję... on ma inną już...

To znaczy, że nie szanuje twoich uczuć i nie zależało mu na ratowaniu związku.

To nic nie znaczy. Nie kreuj rzeczywistości alternatywnych.

Autorka tematu nawet w pigułce nie przedstawiła okoliczności rozstania poza ciągłym szlochaniem, że to jej wina więc takie spekulacje chyba nie są na miejscu.
asia91r napisał(a):co z tego, że mnie ktoś pokocha, jelsi ja już nie będę potrafiła nikogo tak pokochać? nikomu szczęścia nie dam, sama tez już nie będ e szczęsliwa :(

To nie prawda.
asia91r napisał(a):już jestem niepotrzebna

To też nie.
asia91r napisał(a):zręsztą kto by pokochał kogoś takiego beznadzijengo jak ja... z problemami psyhcicznymi...

Faceci z reguły lubią się opiekować, nie sądze, że to cecha która skreśliła by Cię z listy wszystkich mężczyzn na ziemi.

Cześć

przez asia91r 09 lut 2016, 18:35
Odległość, do tego nie ufałam Mu w pełni przez co emocjonalnie nie wytrzymywałam i przez to często mualam pretensje do Niego, do tego piłam alkohol... od dawna mam problemy z samooceną i ciągle się bałam odrzucenia,zawaliłam studia, to też Go zawiodło... pracowałam wtedy do tego sama wynajmuję tylko pokój we wro, ciężko mi było wszystko pogodzić... ale gdybym mogła cofnąć czas to postarałabym się bardziej

Cześć

przez Casidy_126 09 lut 2016, 18:45
asia91r napisał(a):Odległość, do tego nie ufałam Mu w pełni przez co emocjonalnie nie wytrzymywałam i przez to często mualam pretensje do Niego, do tego piłam alkohol... od dawna mam problemy z samooceną i ciągle się bałam odrzucenia

Jak się naprawdę kogoś kocha, to odległość nie jest problemem. On powinien rozumieć Twoje problemy i być w stosunku do nich wyrozumiały.

Cześć

przez asia91r 09 lut 2016, 18:48
jest problemem.. czasem uczucie ,oże osłabnąć gdy się nie widzi często z drugą osobą

Cześć

przez quesswhy 09 lut 2016, 18:49
asia91r napisał(a):jest problemem.. po prostu uczucie słabnie gdy się nie widzi często ze sobą

To po części prawda, a po części bzdura.

Sortuj wg