Grupy wsparcia z forum

Hasiok.

przez limba 11 maja 2006, 21:40
No fajnie Rafał-tylko widzisz mówisz o spotkaniu ludzi,chorujących na różnego rodzaju fobie.Nie wiem czym u ciebie charakteryzowała się nerwica,ale ja bałam się wychodzić z domu dalej niż na 3 metry,nie mówiąć już o mieście,to mi naszczęście przeszło,ale jazda autobusem,pociągiem,dalej mnie przeraża i to mi pewnie już pozostanie.I widzisz chodżbyś chciał zebrać ludzi , z moimi objawami choroby,było by ciężko.Ja nie mówię,że to jest nierealne,ale napewno z 10 umówionych,przyjechało by 3,reszta miała by zły dzień.Ale powodzenia,może i ja kiedyś, za 100 lat dotrę do tego Wrocławia :(
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

Mam pomysła - 'Sieć wsparcia'

przez Harper 16 lip 2006, 21:53
A może byśmy tak stworzyli "sieć wsparcia"? Mnie kiedyś pomagała bardzo świadomość, że mam w niedalekim zasięgu kogoś, kto mnie zrozumie i "w razie czego" (wiadomo jakiego "czego") pomoże. dlatego mogłam zostać sama w domu, ale nie udawało mi się wyjechać z miasta. Tymczasem, gdybym "po drodze" np. z Kielc do Warszawy miała sieć przyjaznych nerwusków, na których pomoc mogłabym liczyć, to kto wie, może bym się odważyła pojechać do tej nieosiągalnej Warszawy? :D :D :D Bo tak: pierwsze oczko łańcuszka wsparcia w Radomiu, albo daj Boże jeszcze bliżej, potem w Puławach, albo daj Boże wcześniej i tak dalej do samiutkiej Wawy. Co wy na to?

Nerwós z Puław

przez Baniak79 24 lip 2006, 12:08
Bardzo dobry pomysł, jak masz ochotę porozmawiac, to odezwij się na mój gg 3479288

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Harper 24 lip 2006, 21:23
Chętnie pogadam, ale na razie nie mogę. Bejbiś mnie pierońsko absorbuje. Odezwę się później. Pa!

przez Myka 04 sie 2006, 22:18
w razie czego ja moge byc wsparciem w Warszawie:) pozdrawiam!

przez loqata 11 lut 2007, 23:20
heh nie wiem czy jest ktokowliek ze slaska,ale jak si to z checia pogadam i moze nawet sie spotkam. Na pewno pomocne jest spotkanie sie z kims o podobnych przezyciach i dosiwadczeniach zwiazanych wszyscy wiemy z czym pozdro. moje gg 5951076 jak ktos ma ochote o tym pogadac to voila
don't give up!

przez Barbarka 19 sie 2007, 11:52
Hej ! Rafał szkoda, że dopiero teraz przeczytałam twoja wiadomość bo przez 6 tal mieszkałam we wrocku a od dwóch miesięcy gdzie indziej, ale często tam wpadam, może nie był to taki głupi pomysł kiedys się spotkać i pogadać:) Pozdrawiam
Barbarka

przez Sabina 20 sie 2007, 20:16
Hej;) Ja uwazam, ze tonielzy pomysl spotkac sie, fajnie by bylo, wprawdzie jeszcze z nikim chyba z was z tego tematu nie rozmawialam na osobnosci, ale to byloby faja okazja, aby sie poznac i pomoc sobie nawzajem. Ja jestem z kuj.-pom. z Grudziądz nidaleko Torunia i Bydgoszczy, kurcze, takie psotkanie byloby fajne!;) pozdr

Sortuj wg