czy lekarz moze się mylić

Hasiok.

przez mikolaj 09 sty 2006, 15:09
tez nie raz tak mysle ze lekarz sie pomylil a wogole to nawet nie bylem u lekarza rodzinnego bo mieszkam w malej miescowaoci i wiecie co by sie stalo nie ufam im

bylo tak strasznie zemna, ze balem sie chodzic do szkoly, ze zaraz umre, wszystkie objawy, udusze, kolatanie, grucha w przelyk, bylem caly zimny, drgawki, ze zaraz zemndleje. Myslalem ze pewnie mam jakiegos guza mozgu
Pojechalismy zmam na badania prywatnie, podlaczyl mi na glowie chyba sto kabli strasznie sie balem jak sobie to przypominam, zrobil badanie i powiedzial ze widzi male zaklocenia i ze to jest normalne i ze jestem zdrowy raczej mozg i wyslal mnie do pani psychiatry

pojechalem troche pogadalem przepisala mi lekki i przez jakies 2 latka bylo luz czulem ze jest oki niczego sie nie balem bylo super poratsalem zmnieszalem dawki, doszly imprtezki tylko alkohol na nich piwko (zadnych dragow) i jakos tak zylem kolejne 2 latka.

Potem matura nowa wielki stres, zrobilem nawet prawo jazdy i ciagle mysle nie powinnem je miec, boje sie ze wypadek spowodje, ktos z wasz ma prawo jazy, Teraz jest nagorzej dostalem sie na studia ale wytrzymalem 2 miechy i wrocilem zalamalem sie, bym wystrzymal ale poprostu cos mysle ze zemna jest nie tak

Jestem niskim chlopakiem , i ciagle mysle z to tarczyca i ona jest wina tego, czytalkem ze moze prowadzic do nerwicy, ale boje sie isc na badania krwi

pozdrawiam
Ostatnio edytowano 09 sty 2006, 21:56 przez mikolaj, łącznie edytowano 1 raz

przez daablenart 09 sty 2006, 18:00
heheh śmieszne widzę ze kazdy z nas boi się jakiś absurdalnych rzeczy ale tylko wtedy kiedy mamy chwilkę wolnego od choroby.Kiedy się czegos przestraszymy to sami wkręcamy sobie taki klimat że nas paraliżuje i znów zaczynamy w to wierzyć

przez antoine 06 sty 2008, 19:44
hej Dabaanart,
czy mozna sie dowiedziec jak teraz sie czujesz?
mam prawie identyczne zaburzenia co Ty wlacznie ze zlym widzeniem, ciaglym napieciem i wszechogarniajacym lekiem, boje sie ze to schizofrenia :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg