[Głogów] woj.dolnosląskie

Hasiok.

przez jacek81 31 sty 2007, 19:58
a co konkretnie studiujesz??
- ja pracuje w jednej z zielonogorskich firm ;>, glownie siedze przed komputerem, branza mechaniczna - tajemniczo ;p - ale mam 'schize', ze ktos mnie jeszcze nakryje ;)

- pisalas, ze bierzesz zoloft - i, ze nie bylas jeszcze u psychiatry, wiec mam pytanie, skad wzielas recepte?? - od lekarza rodzinnego?
i jak nie jest to problemem - jak sie czujesz po tym leku?, ja myslalem o seroxtacie (z tego co wyczytalem, jest to lek z tej samej grupy), czy ten lek ci pomaga, ja mam troche obawy przed braniem - chociaz sa to antydepresanty i podobno nie uzalezniaja jak to moze byc w przypadku lekow psychotropowych.

przez Niteczka 01 lut 2007, 23:25
Ja dostałam ten lek od rodzinnego, i tez milam obawy przed jego braniem czy wiesz przypadkiem nic mi nie bedzie :( no i wzielam pare razy i w sumie tylko żerenice mialam rozszerzone ale oczywiscie wmowilam sobie ze nie moge sie po nim uczyc bo slaba koncentracje mam i przestalm ale serio czulam sie szczesliwsza wtym sensie ze milam ochote na wszytko tzn. nie dolowałam i ten stan trzymaj sie u mnie przezok ponad tydzien potym jak przestalm brac leki, a teraz juz znow jest tak kiepsko :cry: w paitek mam ostatni egzamin i zaczynam brac od nowa, tylko mam problem bo jesli cos to ja nie moge w pracy takich leków brac bo moga osłabiac koncentracje albo zwalniac reakcje a ja niestety musze byc czujna ;) ehh wszytko jestm w stanie sobie wkrecic, ale po leku nie milam prawie w ogole lęków oprócz tego ze cos moze mi byc po tym leku. Pozdrawiam
P.S. Kończe prace socjlna, robie studia dwustopniowe, najpierw dziennie robilam a teraz zaocznie w Opolu(nie ukrywam ze praca ogromnie mnie stresuje :( chyba za duzo odpowiedzilności :( )
P.S. Masz gg??bo moze lepiej bylo by pogadac przez gg ;)

[ Dodano: Czw Lut 01, 2007 10:25 pm ]
Ehh, mam kiepski dzień i doła... :cry: nic mi sie nie chce i nic nie robie... :cry: kiepsko... :cry:
I am alone at a crossroads
I'm not at home in my own home
And I've tried and tried to say what's on my mind
I'm so tired of pretending...

przez Agna 19 lut 2007, 19:28
Jezeli temat nie uległ "przedawnieniu" to pozwole sobie go "odswiezyc" :D
Jezeli chodzi o lekarzy- psychiatrow na terenie Głogowa, to dr Wojtyła (osobiscie jestem pod Jego "opieka") i dr Jaworska (ktora mi odradzono) zainteresowanych odsyłam do strony http://www.rynekmedyczny.pl/pl/szpital/ ... chiatria,0 moze akurat "cos" sie trafi
pzdr
" poznanie rzeczywistosci prowadzi do wiedzy, jak rzeczywistosc zmienic- znajac rzeczywistosc ukształtowac ja wedle swojej woli "

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niteczka 08 mar 2007, 18:40
Agna napisał(a):Jezeli temat nie uległ "przedawnieniu" to pozwole sobie go "odswiezyc" :D
Jezeli chodzi o lekarzy- psychiatrow na terenie Głogowa, to dr Wojtyła (osobiscie jestem pod Jego "opieka") i dr Jaworska (ktora mi odradzono) zainteresowanych odsyłam do strony http://www.rynekmedyczny.pl/pl/szpital/ ... chiatria,0 moze akurat "cos" sie trafi
pzdr

Witaj,
A mozesz mi napisać gdzie oni przyjmują, bo ja wiem że na pewno w Głogowskim Centrum Medycznym przyjmuje i nie wiem gdzie indziej ;)
Pozdrawiam
I am alone at a crossroads
I'm not at home in my own home
And I've tried and tried to say what's on my mind
I'm so tired of pretending...

Re: [Głogów] woj.dolnosląskie

przez Mattsen 13 maja 2010, 19:31
Hey... czy aktualnie, na tym forum są jacyś ludzie z Głogowa, lub okolic ?

przez glog 09 lis 2010, 23:59
Interesuje mnie czy jest aktualnie w Głogowie jakiś psychiatra wart polecenia? Najlepiej przyjmujący w prywatnym gabinecie, nie lubię publicznych poradni psychiatrycznych.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

przez onyx 10 lis 2010, 03:46
W ogóle to zaje-biście się cieszę że ktoś z Głogowa tu jest bo ja też jestem z G ale teraz mieszkam we Wrocławiu. Nie wiem co Ci jest ale z psychiatrami uważaj. To dobrzy ludzie tylko potrafią wiele spieprzyć. A Ty możesz im w tym pomóc, albo pomóc sobie. Generalnie trzymaj się swojego życia, nie wiem co robisz uczysz się czy pracujesz trzymaj się tego jak masztu na statku. Jak każą Ci wziąć prochy to je weź, jak nie ufasz psychiatrze to go zmień musisz mu wierzyć .Najlepszą terapią jest kompletne nie zajmowanie się terapią tzn zajmowanie się życiem codziennym. Aha z tego co wiem to w ogóle nie musisz iść do rodzinnego żeby Cię psychol przyjął. Od razu wal do niego . A jak nie znasz prywatnego to pewnie ten który leczy w przychodni też ma prywatnie więc można zadzwonić tam. Po za tym prochy jedz bo jak teraz nie weźmiesz to potem będziesz brał. Generalnie myśl nad swoją przypadłością tylko skup się na życiu.
To tylko parę inf. jak byś się pytał wiesz :), od weterana tej wojny, pozdrowienia

przez glog 11 lis 2010, 01:30
Jak się ma życie do bani to raczej lepiej o nim nie myśleć. Co mi dolega - zaburzenia lękowo-depresyjne z fobią społeczną. Już parę lat po studiach jestem. Trudno z tym paskudztwem pracować. Rozkojarzenie i niekomunikatywność i błądzenie w chmurach to mój problem.

przez onyx 18 lis 2010, 21:50
No i zaje..biście masz :), ja mam zab. osobowosci, zab. lękowo-dep., nerwicę natręctw, fajnie nie :). A wogóle kto Ci to rozpoznał ? A czym się zajmujesz zawodowo ? Masz kobietę ?

przez div 29 gru 2010, 01:40
Hej

Jeśli ktoś z Głogowa obecnie odwiedza to forum, to chętnie popiszę (: na PW albo mail ;)
div

[Głogów] woj.dolnosląskie

przez Mattsen 26 sie 2011, 00:59
Czy ktoś jeszcze z Głogowa odwiedza to forum... ?

Sortuj wg