WORTIOKSETYNA (Brintellix)

Hasiok.

przez wisnia80 31 lip 2015, 22:47
Vengence napisał(a):Czuję się jak dętka. Nie mam siły rano się z łóżka zwlec. W dzień śpię. Wygląda jakbym miał depresję.

To tak jak nasza druzyna pilki noznej, nie przejmuj sie, na koncu zawsze nasi wygrywaja, nawet jak przegrali 2 mecze. :mrgreen:

Dokładnie. Oni są ciotki, a ty jesteś PIZDA.

-- 31 lip 2015, 21:49 --

przez Vengence 31 lip 2015, 23:11
Dokładnie. Oni są ciotki, a ty jesteś PIZDA.

wisnia80, A ty co sie do mnie przypiedalasz pajacu jebany, zazartowalem tylko, przyjebany jestes /cenzura/ na maksa idz ty w pizdu, tobie nic /cenzura/ nie pomoze glabie.

-- 31 lip 2015, 23:16 --

wisnia80, Ty, szczylu, wypier.... z tego forum, prosze moderatora o wyjebanie tego typa stad, jak tak mozna kogos obrazac.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez *Monika* 31 lip 2015, 23:51
Vengence, patryk 29...

Niestety, masz bana. Do widzenia. Odsyłam do psychoterapeuty. Nie umiesz porozumiewać się z ludźmi.

wisnia80,ostrzegam słownie pierwszy i ostatni raz. Zmień słownictwo na bardziej cywilizowane. I przestań w końcu używać wulgaryzmów.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Genesis 01 sie 2015, 00:25
*Monika*, Przepraszam bardzo, ale za co ja zostalem wyrzucony za 2 przeklenstwa ocenzurowane?
to on mnie zwyzywal i obrazil i dostal tylko ostrzezenie slowne, a mnie wyrzuciliscie 2 raz za przeklenstwo tak? to ma byc sprawiedliwosci, co to wogole jest!?

-- 01 sie 2015, 00:29 --

Ja nie umiem, sie porozumiewac z ludzmi, dobre sobie zawsze staralem sie tutaj komus pomoc, lub doradzic czesto bylem atakowany, fakt, ze czasem powiedzialem kilka slow za duzo, ale tu co druga osoba przeklina i zle sie odnosi, a jakos bana nie dostaje, no nic dziekuje bardzo.
Cudowne i sprawiedliwe forum, szok. :evil:

przez *Monika* 01 sie 2015, 00:37
Genesis, Jeśli nie zauważyłeś... zawsze zwracam uwagę na przeklinanie. Kulturalni ludzie nie przeklinają.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg