Arasch! Jaki staling?

Hasiok.

Arasch! Jaki staling?

przez andrzej57 12 cze 2015, 22:32
Ja tylko spojrzałem na pw i co Ty piszesz i o kim? Trzymam Twoje posty i nie pisz mi na pw - tylko o to proszę! Nie miej dwóch twarzy!
obserwowany

Arasch! Jaki staling?

przez Argish 12 cze 2015, 22:33
Czekamy na oficjalne sprostowanie Araszy w tej sprawie :D
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Arasch! Jaki staling?

przez Arasha 12 cze 2015, 22:36
Ja do tego gościa nie piszę od dawna żadnych pw. Czego Ty ode mnie człowieku chcesz? Co ja Ci zrobiłam? Ja tego tak nie zostawię!
Brakuje Ci wrażeń? To polecam skok na bunge... naprawdę chcesz, aby wszyscy dowiedzieli się, kim jesteś? Że osoba na stanowisku państwowym zachowuje się w ten sposób? Ja mam póki co tyle taktu, żeby nie napisać, kim jesteś... ale w każdej chwili mogę to zrobić, zapewniam Cię.

Nawet się nie umiesz poprawnie wypowiadać... nie istnieje coś takiego jak staling. Żenada! I potem się dziwić, że politykom od / cenzura /.
Ostatnio edytowano 12 cze 2015, 22:37 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Arasch! Jaki staling?

przez andrzej57 12 cze 2015, 22:37
Patrz w koszu :lol: To się nazywa stalking z Jej strony pisząc mi na pw. Pozdrawiam WAS i chcę mieć spokój na pw 8)
Ten "gość" tylko skopiował wiadomość Twoją, którą mi napisałaś 2 m-ce temu, a dziś odczytałem.
Wszystko do sprawdzenia, tak każdemu się wypierasz (odnośnie wiadomości przez Twego przyjaciela forumowego - afe,że tak piszesz na pw)?? Mam wcześniejsze, ale trzymam!
Ostatnio edytowano 12 cze 2015, 22:40 przez andrzej57, łącznie edytowano 1 raz
obserwowany

Arasch! Jaki staling?

przez Arasha 12 cze 2015, 22:40
proszę bardzo, niech moderacja wlezie w moje pw i spr. kiedy ja ostatnią wiadomość wysłałam do tego chama.

Stuknij się w łeb, ale mocno!
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Arasch! Jaki staling?

przez andrzej57 12 cze 2015, 22:42
Nie obrażam!!
obserwowany

Arasch! Jaki staling?

przez Pieprz 12 cze 2015, 22:45
Argish napisał(a):Czekamy na oficjalne sprostowanie Araszy w tej sprawie :D
i ankietę
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Arasch! Jaki staling?

przez Argish 12 cze 2015, 22:46
Pieprz, :mrgreen:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Arasch! Jaki staling?

przez Candy14 12 cze 2015, 22:47
andrzej57, nie wiem o co Wam poszlo i dlaczego ale wlasnie przeczytalam Twoj post z chyba pw Arashy ? Co to ma byc?! Prywatna waidomnisc to prywatna wiadomosc ..po cholere wrzucasz ja publicznie? :evil:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Arasch! Jaki staling?

przez andrzej57 12 cze 2015, 22:54
Widocznie do tylu osób piszesz,że kasujesz (masz prawo), natomiast mam wszystkie wiadomości od Ciebie na pw, a dlatego,że mam stanowisko -jakie mam - jestem wręcz oburzony,że nie traktujesz mnie niepoważnie, a piszesz o innych - co nie powinno ujrzeć światła dziennego! Proponuję Araschę na psychoterapeutkę forumowego - wysłucha i "wyciągnie" z każdego "soki myśleniowe".
obserwowany

Arasch! Jaki staling?

przez andrzej57 12 cze 2015, 22:58
Candy14, znam Cię i Ty mnie - piszemy sobie o wszystkim, ale ta Pani na "dzień dobry" wskoczyła mi na pw i już pisała o innych. Dlatego byłem zszokowany! Pozdrawiam
obserwowany

Arasch! Jaki staling?

przez Arasha 12 cze 2015, 23:01
Po cholerę zakładasz o mnie tematy? Chcesz mnie sprowokować? Ale do czego, skoro nie mam z Tobą od dawna żadnego kontaktu. I dla Twojej pustej głowy, ja szanuję czyjąś prywatność, Ty nie i jeszcze śmiesz mi cokolwiek zarzucać. Koniec dyskusji!

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Arasch! Jaki staling?

przez andrzej57 12 cze 2015, 23:34
2 m-ce temu jeszcze pisałaś :D Teraz nie mnie w Polsce i zerknąłem,że na pw mam nieodebrane wiadomości, więc odebrałem! Pustej głowy nie mam i proszę mi nie ubliżać -chyba,że tak traktujesz ojca, bo nim wiekowo mógł być, ale moja córka nie siedziałaby w internecie w wieku 30 lat, nie mając nikogo - NIKOGO w realu !
A czemu zakładam o Arasce tematy - już tłumaczę się z tego - do to jest kobieta, co chce być ponad wszystkimi ze swoją empatią(fałszywą), chce wszystko wiedzieć (a potem i tak się podzieli z innymi na pw), ja jako ojciec zagoniłbym ją do roboty (nawet na kasie), to,że cierpi na wyimaginowaną bezsenność, to nie wytłumaczenie w wieku 30lat! W tym wieku - chociaż tu forum - młode 30-latki mają dzieci, zmagają się z chorobami psychicznymi i dają sobie radę. A tu Arascha z bezsennością 30-latka upada! Podziwiam wszystkie kobitki co się zmagają z różnymi zaburzeniami i WAS rozumiem. Mimo wszystko- ja tu na forum nie istnieję, ale proponuję Wam Araschę wybrać na psychoterapeutkę forumowego lub jako "dobrą duszyczkę "do wyżalenia". Ona Was wysłucha :!:
obserwowany

Arasch! Jaki staling?

przez Arasha 12 cze 2015, 23:38
Jesteś bezczelny i tyle. Moje życie to moja sprawa i nic Ci do tego. Sam siedzisz po uszy w uzależnieniu, a nie potrafisz uszanować drugiej osoby.
Skąd możesz wiedzieć, jakie ja mam problemy? Sam jesteś dwulicowy, jeszcze w życiu nie spotkałam tak obłudnego człowieka. Masz ubaw z tej sytuacji i tyle.
Nudzi Ci się w tej Holandii za państwowe pieniądze i wypisujesz bzdury :pirate:
Ostatnio edytowano 12 cze 2015, 23:41 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Sortuj wg