Jak postępować, żeby mieć dobre relacje z innymi ?

Hasiok.

przez andrzej57 11 kwi 2015, 15:36
Długo nie wchodziłem na forum i dziś z nudów zacząłem sobie czytać poszczególne działy. Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted: JAK MOŻNA Z TAKĄ OSOBĄ MIEĆ W MIARĘ POPRAWNE RELACJE :?: (proszę o niepisanie na pw).
Artemizja, piękna kobieto - możesz mnie,jak to piszą inni - zbanować (od tak pięknej kobiety przyjmę to na swoją klatę), ale opinia jajku, jest trafiona 100%.To jest manipulantka forumowa :!: :lol: detektywmonk, z Ciebie to ciepło wypływa,czytając Twoje posty, super stonowanym człowiekiem musisz być, a wypowiedzi blah są zawsze naprawdę merytoryczne. A może autorka tego wątku, sama by udzieliła odpowiedzi na każde postawione przez siebie pytanie (w co wątpię, ona mając 30-tkę poznaje dopiero świat i ludzi)? Pozdrawiam
obserwowany

przez Argish 11 kwi 2015, 15:45
andrzej57 napisał(a): Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted: )

Czyli to jednak prawda co inni pisali :D
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez magnolia84 11 kwi 2015, 15:45
andrzej57 napisał(a):Długo nie wchodziłem na forum i dziś z nudów zacząłem sobie czytać poszczególne działy. Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted: JAK MOŻNA Z TAKĄ OSOBĄ MIEĆ W MIARĘ POPRAWNE RELACJE :?: (proszę o niepisanie na pw).
Artemizja, piękna kobieto - możesz mnie,jak to piszą inni - zbanować (od tak pięknej kobiety przyjmę to na swoją klatę), ale opinia jajku, jest trafiona 100%.To jest manipulantka forumowa :!: :lol: [b]

jprdl jestem w szoku
Ostatnio edytowano 11 kwi 2015, 15:51 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 11 kwi 2015, 15:47
andrzej57 napisał(a):... Artemizja, piękna kobieto - możesz mnie,jak to piszą inni - zbanować (od tak pięknej kobiety przyjmę to na swoją klatę), ...

Nie wiem tylko dlaczego nie uszanujesz prośby kobiety (niezależnie od jej piękności).
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Aranjani 11 kwi 2015, 15:47
andrzej57 napisał(a): Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted: JAK MOŻNA Z TAKĄ OSOBĄ MIEĆ W MIARĘ POPRAWNE RELACJE :?:

:hide:
Aranjani

przez Artemizja 11 kwi 2015, 16:00
Przykre, że ostrzeżenie czerwonymi literami zostało zignorowane, bo teraz za personalną wycieczkę ostrzeżenie + kosz dla postów, które pojawiły się jako komentarz.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg