Do szanownej moderacji !

Hasiok.

Do szanownej moderacji !

przez Arasha 10 kwi 2015, 16:25
Tym razem dosłownie kilka słów odnośnie zaistniałej sytuacji. Chciałam tylko powiedzieć, że w żadnym miejscu nie domagałam się waszego ukarania, a moje oświadczenie miało jedynie ukazać niestosowność pewnych zachowań. Ja daję każdemu prawo do błędów, o ile ta osoba potrafi się przyznać, że być może zachowała się nie do końca w porządku ... gdy ktoś potrafi tak się zachować, ma w moich oczach duży plus ;)
Cóż, było, stało się ... nie wiem, na ile traktujecie owe ostrzeżenia z humorem, a na ile jesteście wkurzeni. Szczerze powiedziawszy, zamiast tych ostów, bardziej ucieszyłaby mnie chwila refleksji z waszej strony ;) Ja urazy nie chowam, chociaż nie raz sprawiliście mi ( być może nieświadomie ) przykrość.

Dlatego na zgodę wyciągam rękę ... i to od was zależy, jak potraktujecie ten gest.

Obrazek

Proszę pozwolić temu tematowi troszkę powisieć, żeby wszyscy mogli się z nim zapoznać.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Do szanownej moderacji !

przez Artemizja 10 kwi 2015, 16:44
Moderacja nie wypowie się w tym temacie. Wobec Modów zostały wyciągnięte konsekwencje i tyle. Powtarzam : sprawa zamknięta. Proszę o nie zakładanie kolejnego wątku, który ma na celu powrót do sprawy, za którą już ktoś został ukarany.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg