Rok na forumie - Co sądzicie o Arashy ?

Hasiok.

przez Zebrec 27 lut 2015, 02:24
Storożak, chyba po to jest temat aby się wypowiadać? Nie sądzisz? Obserwatorom dziękujemy.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez Storożak 27 lut 2015, 02:27
Ale już duża ilość osób się wypowiedziała i widać z jakim skutkiem, to po co to kontynuować?
Pie.dole nie biore...

przez Zebrec 27 lut 2015, 02:33
Storożak, póki jest temat, to będą też komentarze.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Storożak 27 lut 2015, 02:38
Jak widać z wypowiedzi autorki, chciałoby się go jednak zakończyć.
Pie.dole nie biore...

przez Zebrec 27 lut 2015, 02:41
Storożak, nie wiem, czy widać, ale jeżeli tak, to temat powinien trafić do kosza.

III Mister Forum

przez Storożak 27 lut 2015, 02:44
No to sobie poczytaj parę postów wcześniej, to może zrozumiesz. Ale nie obiecuję, bo to zależy od poziomu inteligencji :P
Pie.dole nie biore...

przez Przemek_44 27 lut 2015, 02:45
*Wiola* napisał(a): Moderatorzy na tym forum są zwykłymi , zaburzonymi userami

Wiola Jak tak, to ok..Szczerze mówiąc nie wiedziałem :time: myślałem, że moderatorzy to ludzie po odbytej psychoterapii, jakby wyleczeni, wybrani, neutralni :time:

*Wiola* napisał(a): Twoj odbiór jej osoby może być zupelnie inny, ale też jest tylko Twoim subiektywneym odczuciem , czyż nie?

Tak, oczywiście, mój odbiór jest subiektywny, to tylko moje zdanie..., nie zamierzam też dyskutować o wątku, tylko o osobie, aczkolwiek uważam, że nie tyle ktoś się strasznie nad nią pastwił, co proporcje pomiędzy pochwałą a krytyką były bardzo zaburzone, z dużym deficytem tych pierwszych (przynajmniej ja za bardzo nie widzę), co pozwala myśleć, że wspomniana osoba jest do cna zła i nic więcej, a o ile moje wyobrażenie mnie nie myli, to ta osoba (Arasha) prosiła o RZETELNE OPINIE na swój temat, czyli jak rozumiem, prosiła by napisać o zaletach, i o wadach, czyż nie?..a ja tu widzę tylko krytykę..No sorry,ale to dla mnie jest krytykanctwo, a nie żaden obiektywizm! :smile: Coś co można nazwać "efektem lornetki", charakterystycznym widzeniu rzeczywistości, przez ludzi zaburzonych tyko w sposób negatywny z pominięciem pozytywów..
Ostatnio edytowano 27 lut 2015, 02:48 przez Przemek_44, łącznie edytowano 2 razy
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez comatom 27 lut 2015, 02:47
comatom napisał(a):może tak po ludzku wypadałoby juz sobie odpuscic...czy dojebywanie ma jakikolwiek sens-jedynie mozna kogos juz całkowicie stłamsic i poniżyc
mnie to juz przestało bawic
osobę która założyła ten wątek pewnie też
to juz nie ma jakiekolwiek sensu terapeutycznego również(moim skromnym zdaniem idioty nie miało od samego początku)
to jest żałosne i smutne
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez Storożak 27 lut 2015, 02:51
comatom, no no, dokładnie o tym samym pisałam, tylko mi się nie chce rozwodzić :P
Pie.dole nie biore...

przez Zebrec 27 lut 2015, 02:57
Storożak napisał(a):No to sobie poczytaj parę postów wcześniej, to może zrozumiesz. Ale nie obiecuję, bo to zależy od poziomu inteligencji :P

Tak jak pisałem, nie czytałem wszystkich postów, bo oprócz forum, mam też inne rzeczy na głowie. Skoro tego nie rozumiesz, to już Twój problem i nie wiem, co inteligencja ma tutaj do rzeczy. :?

Skoro Arasha napisała, że nie chce aby wątek został zamknięty, to widocznie liczy na rozwinięcie. Nie sądzisz? Być może masz inne zdanie, ale "to zależy od poziomu inteligencji"... :P

III Mister Forum

przez Storożak 27 lut 2015, 02:59
Zebrec, nie, ona nie chce go rozwijać, ale duma nie pozwala zamknąć, skoro muszę młodzieńcowi tłumaczyć :P
Pie.dole nie biore...

przez i_am_a_legend 27 lut 2015, 03:04
Cóż, Arasha sama się trochę podkłada. Daje ujście emocjom frustratów wszelkiej maści, naraża się na mniej lub bardziej zawoalowane złośliwości. Tego chciała, ale może nie przewidziała konsekwencji pytania o zdanie ludzi, którzy zaczynają i kończą dzień porcją tabletek. ;)

Poza tym, mimo iż jestem tu dość krótko, to zdążyłem zauważyć, że na forum są grupy ludzi uprzywilejowanych, którzy zachowują się bardzo prostacko, klną na potęgę, ich "żarty" są kloaczne, poniżej jakichkolwiek norm, ale nic im się nie dzieje, bo byli razem na zlocie, bo znają osobiście moderatorów, bo to, bo tamto. Nie wzbudza to zaufania u użytkowników, którzy chcą się angażować w życie forum. A Arasha bardzo by tego chciała, tak mi się wydaje.

Mnie to średnio obchodzi, bo niedługo stąd zmykam, ale przyznam, że kiedyś atmosfera na forum była o niebo lepsza. Nie wiem, czy byli wtedy inni ludzie, czy po prostu choroba wyniszcza nam mózgi i stajemy się bardziej agresywni, złośliwi. Trudno wyczuć.

Arasho, dla swojego dobra, może zaprzestań na jakiś czas zajmować ludzi swoją osobą. ;) To chyba jedyne wyjście.
i_am_a_legend

przez comatom 27 lut 2015, 03:06
Zebrec, Storożok to kobieta-wrzuccie na luz-i niech ten wątek w koncu ...
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez Zebrec 27 lut 2015, 03:08
Storożak napisał(a):Zebrec, nie, ona nie chce go rozwijać, ale duma nie pozwala zamknąć, skoro muszę młodzieńcowi tłumaczyć :P

Jaka duma, bo nie do końca rozumiem? Poza tym nie musisz mi nic tłumaczyć.

-- 27 lut 2015, 02:10 --

comatom, z mojej strony jest całkowity luz. Tylko nie bardzo wiem, o co chodzi. :?

III Mister Forum

Sortuj wg