ot

Hasiok.

[ANKIETA] Miss 2015

przez lojantka 31 sty 2015, 18:47
Argish, sądząc po twoich pseudo poprawnych politycznie i 'wyrażających przecież tylko swoje zdanie' ostatnich postach w tym wątku, o goryczy życiowej wiesz akurat, jak mało kto
Ostatnio edytowano 31 sty 2015, 18:48 przez lojantka, łącznie edytowano 1 raz
lojantka

[ANKIETA] Miss 2015

przez kupmitrumne 31 sty 2015, 18:47
mark123 napisał(a):Jeszcze kilka lat i forum upadnie jako forum psychologiczne, tak mi się wydaję.

Trzeba się w porę ewakuować , szybko szybko !

[ANKIETA] Miss 2015

przez Argish 31 sty 2015, 18:48
lojantka, tak, tak zgadzam się, przecież masz rentgen w oczach i wiesz o mnie wszystko :D Niech będzie.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[ANKIETA] Miss 2015

przez Arasha 31 sty 2015, 18:51
slow_down napisał(a):
khaleesi napisał(a):Kurde konkurs miss oceniamy te ktore wrzucily fotki. konic tematu.

To ja chyba założę temat o ludziach z Krakowa i napiszę o ich "specyficznej" mentalności. :105:

O ... i to jest dobry pomysł ... bo ja też nie do końca ogarniam ( oczywiście nie mówię o wszystkich ) :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[ANKIETA] Miss 2015

przez i_am_a_legend 31 sty 2015, 18:52
khaleesi napisał(a):i_am_a_legend, to po cholere ten konkurs jak krytykowac wygladu nie można. Przeciez nikt nie pisze kto brzydki a przyznaj,ze same piekne nie sa:F

Słucham? A to?

------
dziwi mnie prowadzenie Elo, która jest nijaka, twarz bez wyrazu,
no ale fanom wychudzonych szkieletorów z martwicą mimiki (autyzm 4cat/3c "muminek")
wiedzie prym, nie wiem może głusujący, to głównie sfrustrowane
kobiety albo spaczeni geje ;) :P
------

Podobno to był żart - ok, ja jestem tępy i się nie znam. Jednak te, mało wyszukane, słowa świadczą o tym, że ktoś jest brzydki. Dla mnie forma tego przekazu jest nie do przyjęcia. Naprawdę nie jest trudno nie pisać o tym, gdy ktoś nam się nie podoba. Wystarczy się odrobinę postarać i się zamknąć.

Nie rozumiem po co robić takie rzeczy i pozwól, że pozostanę przy swojej opinii. :P
i_am_a_legend

[ANKIETA] Miss 2015

przez slow_down 31 sty 2015, 18:52
Aranjani napisał(a):
slow_down napisał(a):
khaleesi napisał(a):Kurde konkurs miss oceniamy te ktore wrzucily fotki. konic tematu.

To ja chyba założę temat o ludziach z Krakowa i napiszę o ich "specyficznej" mentalności. :105:

masz cos do ludzi z Krakowa ? :lol: :mrgreen:

Gdybym chciał się upodobnić do niektórych osób, napisałbym, że mam.
Z tą różnicą, że nie znam wszystkich Krakowian. Ale niestety, co do tych, których miałem okazję poznać (relacje osobiste, handlowe szczególnie, ale też przypadkowe), mam mieszane odczucia. Więc ci Krakowianie których znam (w większości), mają specyficzną mentalność (identyczną). Piszę o tych, których znam. Nie zamierzam generalizować, nie mówię o wszystkich ludziach z Krakowa. To tak jak bym miał upodobnić się na przykład do NIEKTÓRYCH Ślązaków, którzy uważają, że WSZYSCY ludzie z innych części kraju są gorsi od Śląska. W każdej części kraju są ludzie, których lubię i tacy, co do których mam negatywne odczucia ;)

Arasha, więc wiesz co mam na myśli. I też nie o wszystkich.
slow_down

[ANKIETA] Miss 2015

przez Aranjani 31 sty 2015, 18:54
slow_down, zrozumiałam ;)
Aranjani

[ANKIETA] Miss 2015

przez Argish 31 sty 2015, 18:57
i_am_a_legend, no i ten cytat, który wrzuciłeś nie pochodzi ode mnie jak niektórzy mogą sądzić.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

[ANKIETA] Miss 2015

przez khaleesi 31 sty 2015, 18:57
Tylko Jestem legenda w konkursach nigdy nie sa same pieknisci a to chodzulo by załagodzić sytuację i dac spokoj dwvnullowi ktory ma beke z tego konkursy bo wydaje mu sie byc żałosny. pozdrawiam
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

[ANKIETA] Miss 2015

przez lojantka 31 sty 2015, 18:57
Argish, od kiedy do czytania publicznych wypowiedzi potrzeba rentgena, a nie jedynie pary zdrowych oczu? pis joł, bezsensowna dyskusja. po prostu mnie skręca brak kobiecej solidarności/neutralności i baby dopierdalające babom, gdzie z pozoru wygląda to tylko jak 'wyrażenie opinii'. zdzierżyć nie umiem. wprost nie umiem.
lojantka

[ANKIETA] Miss 2015

przez Arhol 31 sty 2015, 18:57
Z gustem jak z dziurą w dupie,każdy ma własny.

Krytyka krytyką,chyba jednak będąc tu POWINNIŚMY wiedzieć że jest tu kupa ludzi z chujowym poczuciem wartości, i powinno się darować sobie takie komentarze,ze zwykłej empatii, i pociśnięcie komuś po wyglądzie,nawet jeśli relacje tutaj to random-random,mogą kogoś zranić czy zaboleć,wiem,nie każdy każdemu się musi podobać,ale powaga,tutaj przydałoby się zachować takie komentarze dla siebie zostawić.
W kwestii gustu j/w

Chlew się zrobił aż się dymi,naprawdę,nie chce mi się sypać banami i ostami.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[ANKIETA] Miss 2015

przez Argish 31 sty 2015, 18:57
khaleesi, Devnull zrobił se jaja i innym się dostaje. Reakcja łańcuchowa jakaś.

-- 31 sty 2015, 17:59 --

Dajcie se siana już bo to nudne się robi. Devnull jak napisałam zrobił se jajca, a pół forum się kłóci. Cudowne
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

[ANKIETA] Miss 2015

przez Saraid 31 sty 2015, 18:59
Arhol napisał(a):Z gustem jak z dziurą w dupie,każdy ma własny.

Krytyka krytyką,chyba jednak będąc tu POWINNIŚMY wiedzieć że jest tu kupa ludzi z chujowym poczuciem wartości, i powinno się darować sobie takie komentarze,ze zwykłej empatii, i pociśnięcie komuś po wyglądzie,nawet jeśli relacje tutaj to random-random,mogą kogoś zranić czy zaboleć,wiem,nie każdy każdemu się musi podobać,ale powaga,tutaj przydałoby się zachować takie komentarze dla siebie zostawić.
W kwestii gustu j/w

Chlew się zrobił aż się dymi,naprawdę,nie chce mi się sypać banami i ostami.

a szkoda może ktoś by się czegoś nauczył w końcu.
Saraid

[ANKIETA] Miss 2015

przez Druid 31 sty 2015, 19:01
Arhol, po zamknięciu wątku ankieta nadal byłaby aktywna?
Po co pytam, jest jeszcze wątek "Nabór"...
Druid

Sortuj wg