ot

Hasiok.

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 02 lut 2015, 00:21
zakręciłem się :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez jetodik 02 lut 2015, 00:24
benzowiec84, na cyklopke/elo, na dream i na encyklopedice
chciałem też na mamswojepoglądy i silence, ale na nie głosowałem przy wcześniejszych konkursach, a nie lubie powtarzać głosów poza tym pewnie mają chłopaków więc nie pasują do moich kryteriów.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

[ANKIETA] Miss 2015

przez Storożak 02 lut 2015, 00:50
Ja bym oddał głos na ELO , delikatne rysy twarzy,aksamitna,miękkie ładne czarne włosy .
Na robotnice - ma za mało głosów według mnie a jest ładna
Na encyklopedie1 , wygląda na to że lubi pozować i lubi igraszki , wygląda na niegrzeczną dziewczynkę a przy tym jest niczego sobie.
Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce, nie jest brzydka ani nie jest pasztetem :) jest nawet ładna , zdecydowanie ma za mało głosów .
I jest kilka bardzo brzydkich paszczórów na którę bym nie głosował , ale nie będe wymieniał:)

k.rwa jak konie na wybiegu :pirate:

co tu się dzieje??? :bezradny:
Pie.dole nie biore...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[ANKIETA] Miss 2015

przez cyklopka 02 lut 2015, 01:04
jetodik napisał(a):cyklopka, historia może być "complicated" ale odpowiedź może być krótka - mam/nie mam, camon cyklopka! forum jest głodne sensacji !!!!!!!!!!!!!!

Ja mam w tym wątku poparcie na poziomie Ruchu Narodowego, a ty mi mówisz, że tu kogoś moje życie osobiste interesuje :lol:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 02 lut 2015, 01:06
cyklopka napisał(a):
jetodik napisał(a):cyklopka, historia może być "complicated" ale odpowiedź może być krótka - mam/nie mam, camon cyklopka! forum jest głodne sensacji !!!!!!!!!!!!!!

Ja mam w tym wątku poparcie na poziomie Ruchu Narodowego, a ty mi mówisz, że tu kogoś moje życie osobiste interesuje :lol:

i jak Kongres Nowej Prawicy bo teraz Partia KorWin przejęła elektorat i knp ma 1,1% :D
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez jetodik 02 lut 2015, 01:06
cyklopka, qetiapinum obniża libido bardziej niż olanzapina i paro razem wzięte, które teraz właśnie biorę razem i muszę przyznać, że z szagi szagi zero problemu, ale to u facetów, bo nie wiem jak na cyklopki to działa :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

[ANKIETA] Miss 2015

przez cyklopka 02 lut 2015, 01:10
Mnie tam określenie samego libido nic nie daje, bo jak problem jest w relacjach z drugim człowiekiem, to i tak się nie pojedzie :bezradny:

Ale przynajmniej KNP raz był powyżej progu wyborczego :brawo:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 02 lut 2015, 01:11
cyklopka, ty też możesz być ponad 5% w następnych wyścigach Koni na wybiegu :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez jetodik 02 lut 2015, 01:14
cyklopka, byś się zdziwiła, a ja wiem bo dostaje info z różnych źródeł 8)

Mnie tam określenie samego libido nic nie daje, bo jak problem jest w relacjach z drugim człowiekiem, to i tak się nie pojedzie

luzik, ja nie pisałem, że jesteśmy sobie pisani, tylko, że kobieta z Twoim wyglądem czysto teoretycznie po spełnieniu szeregu innych warunków, (w mojej sytuacji nierealnych, więc akcja jest czysto teoretyczna), nadawałaby się na szagi szagi (kurde polubiłem to określenie, amerykanie tak to fajnie określają, albo brytole, już nie pamiętam)

benzowiec84, ja jestem lewakiem i - niestety na każdym kroku trzeba to podkreślać - wrogiem poprawności politycznej.

-- 02 lut 2015, 00:17 --

Storożak, serio bo ja też chciałem sobie podobnego futrzaka ustawić (tylko w męskim kolorze), ale wiedziałem, że jest już rezerwacja...
prawde powiedziawszy to na początku myślałem, że Virgo walnęła ten dowcip o koniach wyścigowych, dopiero przy cytowaniu się zorientowałem.

[ANKIETA] Miss 2015

przez Druid 02 lut 2015, 01:20
Arasha napisał(a):
Pluszowa napisał(a):benzowiec84, ależ ja chcę mieć ostatnie miejsce, skoro nie mam szansy na podium. Nie znoszę przeciętności /taka diagnoza/

Plusz, w tym szaleństwie jest metoda ... ale to tylko zaburzeni wiedzą :mrgreen:
jak to zinterpretowałaś? Myślisz, że liczę na to, że znajdzie się parę osób, które złośliwie oddadzą na mnie głosy?
Druid

[ANKIETA] Miss 2015

przez Reiben 02 lut 2015, 03:01
ale ładnie śpiewa i ma zawsze ciepłą bułkę
Reiben

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 02 lut 2015, 03:27
jetodik napisał(a):benzowiec84,
ja do wczoraj myślałem że tam pisze alternatywa

:lol:
aż zmienie sobie awek bo krytykuje, a od mojego też oczoplonsu idzie dostać tak się właśnie zreflektowałem, miał on wyrażać abstrakcje, temat który mnie ostatnio zainteresował, ale nie jako sztuka tylko bardziej jako status ontologiczny abstrakcji, neoidealistyczna filozofia Pana Granta i takie takie... teraz ustawie coś co wyraża moją naturę, rycerz, połączony z jetodikiem.

rozumiem że to odpowiedź do mojego postu poprzedniego :) Sorki ale nie rozumiem nic z tego :) więc ci na to nie odpowiem :)) ontologiczna abstrakcja,neoidealistyczna filozofia Pana Granta :DD a mówią że to język chiński jest trudny :)))
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez lojantka 02 lut 2015, 03:29
dżeto-dick ostatnio dużo ćpa po prostu. tak się wydaje, bo jakiś taki chorobliwie rozentuzjazmowany
lojantka

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 02 lut 2015, 03:29
lojantka, każdy kto bierze psychotropy to ćpa.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg