ot

Hasiok.

[ANKIETA] Miss 2015

przez Bukowski 01 lut 2015, 23:08
Hah, a gdzie takie szukać?
Bukowski

[ANKIETA] Miss 2015

przez jetodik 01 lut 2015, 23:09
łoł, ostatnio jak tu byłem temat miał jedną cyfrę stron, a nie było mnie tylko przez weekend :shock: myślę, że jest w tym trochę mojej zasługi bo starałem się go dobrze rozreklamować 8)

odnośnie głosowania, bo zaistniała taka sytuacja, że jedna z forumowiczek zgłosiła żal do mnie, że nie zagłosowałem na nią, a więc aby wyjaśnić sprawę a raczej żeby nie zrazić do siebie tych użytkowniczek na które nie zagłosowałem a zrazić te na które zagłosowałem (tych jest mniej więc w ogólnym bilansie cały zabieg się opłaci) informuje: moje kryterium było proste - głosowałem na tą którą bym kolokwialnie rzecz ujmując bzyknął (gdybym oczywiście nie miał żony, która jest dla mnie najbardziej atrakcyjna... Kochanie z tego miejsca wysyłam Ci buziaczki i serduszka, myślę, że to absurd bo nie jesteś na forum nerwica.com zarejestrowana, ale jesteś taka kochana, że nie mogę się powstrzymać, zresztą istnieje takie prawdopodobieństwo, że jednak przeczytasz, tzn. zarejestrowałaś się w tajemnicy by mnie obserwować w realu, czego bardzo sobie życzę, ja bym Twoje posty śledził pewnikiem :*<3 ).
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

[ANKIETA] Miss 2015

przez Tańczący z lękami 01 lut 2015, 23:09
muszę przyznać, że dziewczyny w tym roku wyjątkowo ładne, szkoda, że tylko 3 głosy można było oddać :P
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[ANKIETA] Miss 2015

przez jetodik 01 lut 2015, 23:14
Tańczący z lękami, nie są wyjątkowo ładne, na równi z poprzednimi rocznikami, lepiej uważaj bo mogłeś podpaść użytkowniczkom startującym w poprzednich latach, a jak podpadniesz kobiecie na tym forum to koniec, zapytaj się mnie o whitelilith, musiałem jej w czymś podpaść bo ciągle mnie neguje choć z mojej strony nie ma żadnych negatywnych emocji w jej kierunku.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 01 lut 2015, 23:34
Candy14, pokaż nóżki :) "Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum"
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 01 lut 2015, 23:39
dobra mówie wprost , proszę jakiegoś moda o anulowanie mojego głosu , bo chcę zagłosować inaczej , ponieważ miałem 3 głosy a zagłosowałem na 1 osobę , przez to zmarnowałem moje cenne głosy a chcę zagłosować na ELO i Pluszaka
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 01 lut 2015, 23:47
jetodik, ja mogę z ELO chodzić nawet bez bzykania , ja też się nie bzykam . Mogę z nią być :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 01 lut 2015, 23:56
jetodik, Ja bym oddał głos na ELO , delikatne rysy twarzy,aksamitna,miękkie ładne czarne włosy .
Na robotnice - ma za mało głosów według mnie a jest ładna
Na encyklopedie1 , wygląda na to że lubi pozować i lubi igraszki , wygląda na niegrzeczną dziewczynkę a przy tym jest niczego sobie.
Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce, nie jest brzydka ani nie jest pasztetem :) jest nawet ładna , zdecydowanie ma za mało głosów .
I jest kilka bardzo brzydkich paszczórów na którę bym nie głosował , ale nie będe wymieniał:)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez Druid 02 lut 2015, 00:05
benzowiec84, ależ ja chcę mieć ostatnie miejsce, skoro nie mam szansy na podium. Nie znoszę przeciętności /taka diagnoza/
Druid

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 02 lut 2015, 00:05
Pluszowa napisał(a):benzowiec84, ależ ja chcę mieć ostatnie miejsce, skoro nie mam szansy na podium. Nie znoszę przeciętności /taka diagnoza/

No dobra ale nie powinnaś mieć ostatniego i to nie tylko moje zdanie ale innych ludków też.

-- 01 lut 2015, 23:06 --

Messiah, po fotcę widać że są umytę i czyste , dlatego miękkie .

-- 01 lut 2015, 23:07 --

no i Elo chodzi w dresie ja też chodzę w dresie , moglibyśmy się wymieniać .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez jetodik 02 lut 2015, 00:10
lojantka, no to jest też różnica płci, bo Wam kobietom podobają się jednak zupełnie inne kobiety niż facetom, chyba takie co wzbudzają wyczucie estetyki, oceniacie je jak wystrój domowy, a u nas wzbudzają jurność... tak czy siak na dupy możemy iść śmiało, aczkolwiek tylko teoretycznie, bo raz że nie szukam już a dwa, że słaby ze mnie wyrywacz, jestem z tych co muszą najpierw kobietę poznać, jakoś się do nich zbliżyć bezpiecznie zbliżyć...z Tobą bym się i tak i tak nie bił bo jestem rycerzem i nie walczę z damami, przyjąłbym Twoje ciosy, choć za dużo by ich nie padło, szybko piąstki by Cię rozbolały od mojej twardej zbroi:P

Kontrast, nie jest w dodatku ogłaszała się na forum do rozmów, szuka przyjaciela niby co jest bajerką, szuka faceta do igraszek, gdyby było inaczej nie wrzuciłaby kategorii wiekowej do 28 lat :)

benzowiec84, uważam, że wszystkie wymienione przez Ciebie dziewczyny są ładne, ale moje kryteria są bezwzględne, Twoje są wyraźnie inne.

Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce

o kurde czysta kalkulacja, coś jak głosowanie polityczne :shock:

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 02 lut 2015, 00:12
jetodik napisał(a):
Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce

o kurde czysta kalkulacja, coś jak głosowanie polityczne :shock:

Hahaha , właśnie dlatego w sondażach zawsze PO jest zawyżane :) nie można tak ludzie , bo scena się zabetonuje jak w polityce POPIS , trza dać szansę innym RN/KNP itp , tak samo tutaj hehee

-- 01 lut 2015, 23:15 --

jetodik, na kogo głosowałeś?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez lojantka 02 lut 2015, 00:18
benzowiec84 napisał(a):Na pluszową - nie zasługuję na ostatrnie miejsce, nie jest brzydka ani nie jest pasztetem :) jest nawet ładna

ja chyba muszę swoim smartfonikiem zafundować Pluszowej w najbliższym czasie jakąś dobrą (mam nadzieję rozbieraną) sesję i wydobyć jej piękno w formacie jpg, bo mnie krwią zalewa słabowitość tego umieszczonego w konkursie i takie komenty, jak wyżej, podczas gdy to jest jedna z ładniejszych koleżanek, z jakimi miałam okazję trącać się kolanami pod stołem :cry: :cry: :cry:
lojantka

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 02 lut 2015, 00:19
ej to nie ja pisałem!!! dokładnie tego "na pluszową nie zagłosuję na ostatnie miejsce"" właśnie ja mowiłem że bym zagłosował na pluszową , co do pasztetów tak to moje słowa . proszę o poprawienie :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg