ot

Hasiok.

[ANKIETA] Miss 2015

przez magnolia84 01 lut 2015, 18:25
lubię pasztety, a szczególnie sojowy i mam tyłozgiętą macicę
magnolia84

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 01 lut 2015, 18:27
magnolia84 napisał(a):lubię pasztety, a szczególnie sojowy i mam tyłozgiętą macicę

Około 20 proc. kobiet ma tyłozgięcie macicy.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez khaleesi 01 lut 2015, 18:27
niby to zabawa ale np kandydatka z zerową ilością osób chyba nie byłaby uradowana tak apropo poczucia wartosci i krytyki.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[ANKIETA] Miss 2015

przez izaa 01 lut 2015, 18:28
Nie rozumiem was. Macie "ciężkie" żarty, albo ja sie na nich nie znam. Wszystkie kobiety, które wzięły udział są ładne. Ładne są pewnie i te, które nie wzięły udziału. Takie obstawianie że te co nie wzięły udziału to pasztety, albo że oddaje się ostatni głos z litości- troche żal.
Każdy jest ładny na swój sposób, jesteśmy różni, i to jest świetne na swój sposób. Ile gustów tyle ludzi. Wszystkim gratuluje za odwagę i polecam- trochę dystansu do tego typu konkursów :)

[ANKIETA] Miss 2015

przez JużTuByłem 01 lut 2015, 18:30
benzowiec84 Właśnie też się dziwie ,że ma tak mało głosów według mnie są panie o wiele mniej atrakcyjniejsze,a ona nie jest brzydka żeby być na ostatnim miejscu.Ja tam mam dobrą samoocenę na temat swojego wyglądu także mogę być ostatni ,niemam na tym punkcie kompleksu i wiem ,że facjate mam ładną , wiele pań ma mnie za przystojnego (wiadomo zależy tez od gustu).Nie jestem jakimś hiper przystojniakiem ,ale wydaje mi się ,że leciutko ponad przeciętną wychodze ;)Tylko ja to ja ,a tutaj wiele osób może sobie na poważnie wziąść tą zabawę..Cóz takie forum
Ostatnio edytowano 01 lut 2015, 18:32 przez JużTuByłem, łącznie edytowano 1 raz
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

[ANKIETA] Miss 2015

przez slow_down 01 lut 2015, 18:31
Dobra, jak już się czepiamy tych które mają głosów:

Ja tam nie rozumiem, czemu Pluszowa ma tak mało głosów - jest ładna.
slow_down

[ANKIETA] Miss 2015

przez Druid 01 lut 2015, 18:33
benzowiec84, mam lustro w domu i miano największego paszteta forum może mnie najwyżej rozbawić. Gdybyś ty wiedział, jak mi się za moją twarz obrywa w tzw. realu...
Druid

[ANKIETA] Miss 2015

przez benzowiec84 01 lut 2015, 18:34
Pluszowa napisał(a):benzowiec84, mam lustro w domu i miano największego paszteta forum może mnie najwyżej rozbawić. Gdybyś ty wiedział, jak mi się za moją twarz obrywa w tzw. realu...

Obrywa to znaczy ?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

[ANKIETA] Miss 2015

przez mark123 01 lut 2015, 18:34
khaleesi napisał(a):niby to zabawa ale np kandydatka z zerową ilością osób chyba nie byłaby uradowana tak apropo poczucia wartosci i krytyki.

Ludzie zgłaszający się do takich konkursów powinni (a wręcz muszą moim zdaniem) mieć przynajmniej trochę dystansu do siebie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

[ANKIETA] Miss 2015

przez Druid 01 lut 2015, 18:35
slow_down napisał(a):Ja tam nie rozumiem, czemu Pluszowa ma tak mało głosów - jest ładna.
Może z powodu komplementów od Nicholasa :lol:
Druid

[ANKIETA] Miss 2015

przez khaleesi 01 lut 2015, 18:36
Tez nie wiem czemu ma tak mało głosów np alu i Psychotropka. kurde. to konkurs popularności i tyle. kazdy sie martwi co poczuje ogół a co poczują te z mniejszą ilością głosów ?
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

[ANKIETA] Miss 2015

przez silvo 01 lut 2015, 18:37
W ogóle ten temat powinien być zamknięty
A po drugie, trochę kiepsko, że można sprawdzić kto ile ma głosów przed zagłosowaniem

[ANKIETA] Miss 2015

przez JużTuByłem 01 lut 2015, 18:39
izaa nie słodz i nie gadaj głupot...Nie kazdy jest piekny niektórzy maja krzywe ry.je strasznie ,albo są brzydkimi paniami taka prawda rzeczywistości nie oszukasz.Jednak wygląd to nie wszystko liczy się osobowość ,usmiech na twarzy i pozytywna energia która emanuuje z człowieka.Znam wielu brzydali którzy mają ładne panie ,bo potrafią zagadać mają bajerę ,są pewni siebie,zaradni itp.Kobiety na to bardziej zwracają uwagę ,a meżczyzni są wzrokowcami i raczej kobieta z którą sie wiąża musi być ładna.Ta brzydka z zajedwabistym charakterem raczej niema szans i musi szukać parti brzydszej.
Ja byłem zawsze z ładnymi paniami odziwo miały też dobry charakter nie jakieś paniusie.Wole brzydszą z która fajnie spędza się czas niż pięknego zapatrzonego w siebie pustaka.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

[ANKIETA] Miss 2015

przez khaleesi 01 lut 2015, 18:41
tak bardzo lipnie ze wiadomo kto prowadzi. Pół głosów po znajomości
Mistrz Avatara

Sortuj wg