Prośba do normalnego admina

Hasiok.

przez panrafal 26 wrz 2014, 14:27
Witam.
Mam prośbę do jakiegoś normalnego admina, żeby mi wskazał w jakim temacie mogę umieścić prośbę o wypełnienie ankiety, bo jakiś admin cham po prostu usunął mój temat zamiast go przenieść, a sam nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu na taki wątek, nie widzę go na głównej stronie. Przy okazji chciałbym dać do wiadomości, że wśród adminów istnieje taka chamska osoba i powinna jej zostać odebrana ta funkcja. Gdzie jak gdzie, ale na forum psychologicznym chyba powinny rządzić osoby empatyczne, a nie ludzie z mentalnością typową dla polskich urzędów.

przez Candy14 26 wrz 2014, 14:44
panrafal, zanim zaczniesz kogos wyzywac od chamow zadaj sobie trud przeszukania forum :roll: Twoj temat zstal dodany do odpowiedniego dzialu ktory sam mglbys znalezc gdybys ruszyl dupe.
post1814475.html#p1814475
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pieprz 26 wrz 2014, 14:49
Widze że teraz byle prostak może wejść na forum :roll: goń się z tą ankietą
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez panrafal 26 wrz 2014, 15:11
Gdy dzisiaj otworzyłem swój temat to zobaczyłem informację "podany wątek nie istnieje" dowód na obrazku:
http://zapodaj.net/640c3025f15dd.jpg.html
Więc w pełni uzasadniona jest moja myśl, że jakiś chamski admin po prostu usunął mój temat, zwłaszcza, że na innych forach jest informacja "temat został przeniesiony". Mam być jasnowidzem, żeby wiedzieć, że może ktoś nie usunął mojego tematu tylko go jednak przeniósł? I co to za słownictwo "ruszyć dupę", tak to sobie mów do kolegów, powinieneś zostać pozbawiony funkcji administratora, tak sobie pisz na sadistic.

A ten gościu od prostaka powinien zostać ukarany. Widzę, że nawet na psychologicznym forum polaczkowe chamstwo zakrólowało. Za nazwanie kogoś chamem mógłbym przeprosić, będąc w błędzie, ale po takiej reakcji nie ma mowy, chyba, że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec was, na co nie liczę znając kolesiostwo panujące na forach.

przez Pieprz 26 wrz 2014, 15:15
Obrazek
Król Balu

przez panrafal 26 wrz 2014, 15:17
Widzę, że jesteś żałosnym nieudacznikiem, który wchodzi na fora, żeby się kłócić i wyszydzać innych.

przez Pieprz 26 wrz 2014, 15:18
W takim razie polecam jakiegoś sprawdzonego okulistę.
Król Balu

przez Łapa 26 wrz 2014, 17:58
Przecież jest Twój wątek z ankietą. A pytanie jest jak z pilotowego odcinka "Sherlocka" BBC.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez panrafal 26 wrz 2014, 18:35
Łapa napisał(a):Przecież jest Twój wątek z ankietą. A pytanie jest jak z pilotowego odcinka "Sherlocka" BBC.

No co Ty, jest? Naprawdę? Nie wiedziałem, nie żeby mi ktoś o tym napisał parę wypowiedzi przed Tobą.....A co do sherlocka, no i? Rusz głową to się domyślisz czemu zrobiłem tę ankietę.

przez Candy14 26 wrz 2014, 21:14
panrafal, wybacz ale zachowujesz sie jak burak..nie licz wiec ze ktos Ci te ankiete wypelni
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Lord Kapucyn 26 wrz 2014, 21:39
panrafal napisał(a):Mam prośbę do jakiegoś normalnego admina, żeby mi wskazał w jakim temacie mogę umieścić prośbę o wypełnienie ankiety (...) a sam nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu na taki wątek, nie widzę go na głównej stronie.

Mogłeś o to zapytać przed założeniem nowego tematu/wysłaniem nowego posta. O ile opis działu "Oferty" faktycznie może nie wskazywać, że to odpowiedni dział na tego typu tematy, to wystarczyło użyć wyszukiwarki - search.php , albo przejrzeć listę tematów przyklejonych. Odpowiedni temat zbiorczy (przyklejony) jest tutaj:
ankiety-badania-magisterka-w-tek-zbiorczy-t8587.html

panrafal napisał(a):bo jakiś admin cham po prostu usunął mój temat zamiast go przenieść

Jak już zostało wyjaśnione temat nie został usnięty, tylko przeniesiony. Wiedziałbyś to, gdybyś użył wyszukiwarki albo przejrzał swój profil- member69266.html i użył funkcji "Znajdź posty użytkownika" - search.php?author_id=69266&sr=posts

panrafal napisał(a):Przy okazji chciałbym dać do wiadomości, że wśród adminów istnieje taka chamska osoba i powinna jej zostać odebrana ta funkcja.

Przykro mi, ale nie Ty będziesz decydował o tym komu funkcja przysługuje, a komu nie.

panrafal napisał(a):(...) tak to sobie mów do kolegów, powinieneś zostać pozbawiony funkcji administratora

Skoro jesteś tak obeznany w forach internetowych to powinieneś wiedzieć, że nie można pozbawić funkcji administratora kogoś, kto tej funkcji nie posiada.

A założenie TEGO tematu w TYM dziale (Offtopic) to już szczyt gapiostwa, bo zaraz powyżej znajduje się dział "Forum NERWICA.com", którego opis:

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp. ,

wyraźnie wskazuje, że tam powinien się znaleźć ten temat.

panrafal napisał(a):Gdzie jak gdzie, ale na forum psychologicznym chyba powinny rządzić osoby empatyczne, a nie ludzie z mentalnością typową dla polskich urzędów

Gdzie jak gdzie, ale na forum psychologicznym nie powinno się przeprowadzać psychomanipulacji i zabiegów socjotechnicznych opartych na niejasnych motywach.

Poza tym fakt, iż jest to forum psychologiczne i obowiązuje tu pewna taryfa ulgowa nie oznacza, że będziemy tolerować nieporządek.

Temat zamykam.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg