OŚWIADCZENIE

Hasiok.

OŚWIADCZENIE

przez Druid 14 wrz 2014, 16:13
Nicholas1981, życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Druid

OŚWIADCZENIE

przez mangiferaindica 14 wrz 2014, 16:19
Ja tez mimo wszystko życzę Ci Mikołaju (bądź jakkolwiek masz na imię), wszystkiego dobrego.

OŚWIADCZENIE

przez Psychoanalepsja_SS 14 wrz 2014, 17:17
Myślałem, że mnie tu nie znajdą, pod osłoną cudzej twarzy – ale oni są wśród was. Może wszyscy jessteście ich sługami. Wojna się już zaczęła, trwa.

Tak, przeciwko Tobie zawiązał się spisek. Jednoosobowy spisek, w którym uczestniczysz Ty.
To psychoza.
Jeżeli masz wątpliwości, czy ojciec podaje Ci leki przeciwbólowe, po prostu poproś o opakowanie, sprawdź w Internecie nazwę leku i wygląd tabletek.
Zrozum, że na tym forum ludzie albo Ci współczują i sympatyzują z Twoją niedolą, albo mają Cię po prostu w czterech literach. Przy czym po odkryciu Twojego 'oszustwa', liczba tych ostatnich zapewne się zwiększyła. Zdecydowanie nie ma tu nikogo, którego Twoja egzystencja interesowałaby i wzbudzała gniew na tyle, by chciałby Ci zaszkodzić. Dla świata znaczysz tyle co nic. Kolejna jednostka, kolejny numer PESEL.

Oczywiście moje tłumaczenie rozbije się o twardy mur, ale co mi tam. Co napisałem, tego już nie odnapiszę.

Chyba że znów z nami w /cenzura/ lecisz i właśnie suszysz uzębienie z powodu naszej naiwności. To się ciesz, śmiej, tańcz z radości. W przeciwnym razie zacznij się leczyć, albo znowu będziesz gadał z ufokami.

Pozdrawiam, Kamil

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

OŚWIADCZENIE

przez cyklopka 15 wrz 2014, 12:13
Nicholas1981 napisał(a):Był to może mało błyskotliwy test. Pytanie brzmiało: czy gdybym był lepszy, ładniejszy, mądrzejszy ludzie by mnie lubili. Odpowiedź brzmi NIE, TAK, BYĆ MOŻE[/size]

Powiedzmy, że miałam jakąś tam potrzebę udzielić wsparcia jak to na forum, ale nie traktowałam na 100% poważnie tej pseudoartystycznej mroczno-romantycznej egzaltacji (tzn. zwykle nie dogaduję się z dorosłymi mężczyznami słuchającymi zespołów typu Nightwish, Within Temptation czy Evanescence, ale to jest pokłosie mojej działalności subkulturowej w internecie). Depresja to depresja, nie wiem po co jeszcze ludziom pretensjonalność jako dodatek konieczny...

Nicholas1981 napisał(a):Chcieliście mnie zabić, niewiele brakło, ale się wam nie udało.

To ja korzystając z okazji złożę oświadczenie, że jestem reptilianką. Wnioskuję po tym, że jestem zmiennocieplna, schodzi mi skóra i generalnie za wszystkim stoję.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

OŚWIADCZENIE

przez Loopy'7 15 wrz 2014, 15:59
Może dajmy spokój Nicholasowi, bo nie wiemy naprawdę, jak to z nim jest ... W tej sprawie jest więcej pytajników niż odpowiedzi. Może on sam się pogubił :? A może po prostu chciał się przez moment poczuć kimś, kim nie jest :roll: Ja bym go zbyt pochopnie nie oceniał. Tak, tak, przewertowałem jego wątek o starszej kobitce i CHAD. Skoro nie chce się leczyć, to nikt go nie zmusi. Swoją drogą ciekawe, czy psychotropami można wyciągnąć kogoś z takich zaburzeń na stałe. Sam się nieraz zastanawiam :bezradny:

OŚWIADCZENIE

przez Pieprz 15 wrz 2014, 16:32
To ja korzystając z okazji złożę oświadczenie, że jestem reptilianką.

Ciekawe co na to profesor Jan Pająk.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

OŚWIADCZENIE

przez tosia_j 15 wrz 2014, 16:39
dajcie mu /cenzura/ wszyscy swiety spokoj!
outsider

OŚWIADCZENIE

przez Po prostu maciek 15 wrz 2014, 16:57
najs :twisted:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

OŚWIADCZENIE

przez agusiaww 15 wrz 2014, 17:38
Caly czas pisalam ze fota jak J. Depp, a leczyc sie powinienes, takze nic nowego tym swoim oswiadczeniem nie wniosles, chyba tylko jeszcze bardziej utwierdziles w przekonaniu ze farmakologia i psychoterapia niezbedna.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

OŚWIADCZENIE

przez Nicholas1981 15 wrz 2014, 18:30
Przesłanie Przesłanie Pana Cogito: ocalałeś nie po to aby żyć
masz mało czasu trzeba dać świadectwo

-- 15 wrz 2014, 18:37 --

tak to przegrałem turniej z twarzą
Źródło: Pan Cogito obserwuje w lustrze swoją twarz
Nicholas1981

OŚWIADCZENIE

przez lucy1979 15 wrz 2014, 20:46
Nicholas1981 napisał(a):Przesłanie Przesłanie Pana Cogito: ocalałeś nie po to aby żyć
masz mało czasu trzeba dać świadectwo

-- 15 wrz 2014, 18:37 --

tak to przegrałem turniej z twarzą
Źródło: Pan Cogito obserwuje w lustrze swoją twarz

Nicholas, już Ci kiedyś zwracałam uwagę, jeśli przytaczasz czyjs wiersz to ze względu na szacunek wobec autora, należy wymienić jego imie i nazwisko.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

OŚWIADCZENIE

przez Nicholas1981 15 wrz 2014, 20:50
Lucy, nie wiesz kto napisał "Pana Cogito"? Nie wierzę...
Nicholas1981

OŚWIADCZENIE

przez Arasha 15 wrz 2014, 21:18
Nicholas, nie każdy interesuje się literaturą :bezradny: , a maturę z Polaka to Lucy pisała już chyba jakiś czas temu ;)
Ja też dopiero po chwili zastanowienia się przypomniałam sobie Herberta ...
Przeczytałeś mojego maila ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

OŚWIADCZENIE

przez Nicholas1981 15 wrz 2014, 21:42
Nie trzeba się interesować literaturą, ja też się nie interesuję za bardzo. Ale Herbert to klasyka. Wstyd nie znać
Nicholas1981

Sortuj wg