TO PRZEZ NASZE SPOŁECZEŃSTWO LUDZIE CHORUJĄ

Hasiok.

TO PORZEZ NASZE SPOŁECZEŃSTWO LUDZIE CHORUJĄ

przez lunatic 11 wrz 2014, 12:36
lucy1979 napisał(a):Ona1993, przestańcie nękac chorych cierpiących ludzi swoimi pomysłami na ich uzdrowienie. Przez modlitwę oczywiscie :evil: . Ja osobiście czuje się przynajmniej z piec razy gorzej po przeczytaniu Twojego od czapy posta, rozumiesz!? A więc zamiast pomoc zaszkodzilas mi. Po co zabierasz glos w temacie o którym nie masz pojęcia, wiesz co to jest depresja endogenna? To Twój wspanialy i kochający bog mnie na nią skazal. Podziekuj mu ode mnie koniecznie.

to nie czytaj i po problemie

przez Doberman 11 wrz 2014, 12:37
Katolicy powinni mieć zakaz wypowiadania się o Bogu, ponieważ mu nie służą, tylko Szatanowi i demonom.
Doberman

przez refren 11 wrz 2014, 13:16
lucy1979 napisał(a):Ona1993, przestańcie nękac chorych cierpiących ludzi swoimi pomysłami na ich uzdrowienie. Przez modlitwę oczywiscie :evil: . Ja osobiście czuje się przynajmniej z piec razy gorzej po przeczytaniu Twojego od czapy posta, rozumiesz!? A więc zamiast pomoc zaszkodzilas mi.

To, że się poczułaś gorzej po przeczytaniu tego, to Twój problem, a nie wina
ona1993, nie wiem czemu inni mają nie mówić o Bogu, bo masz jakąś fobię. Nikt Cię nie zmusza do wiary i modlitwy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 11 wrz 2014, 13:24
przez tą wiarę w polsce niema eutanazji i męcz się do końca nie śpij po nocach wyj z bólu i wierzgaj w konwulsjach.choroba mnie skazała na ten pierdolony kraj.gdybym urodził się zdrów jak 90% populacji to może był bym głupkiem i niechciało by mi sie uczyć języków i emigrować bo jako zdrowe ciacho miałbym pod ręką tu w polsce gromadki najaranych lasek i pół polski kolegów.tak właśnie postępuje 90% społeczeństwa "patriotów"
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez refren 11 wrz 2014, 13:29
nieboszczyk, eutanazja nie jest żadnym rozwiązaniem, ludzie jej chcą zwykle dlatego, że spotykają się z obojętnością otoczenia na swoje cierpienie i są osamotnieni.

Czasem wystarczy trochę dobrej woli, żeby ich los się zmienił.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 61672.html

przez nieboszczyk 11 wrz 2014, 13:57
tak jest.na samotnośc niema lekarstwa.musisz to gówno przyjąc z pokorą jakie ci dał los wg swojego kaprysu szaleńca.podobnie jak raki,sraki,uszkodzenia mózgu,wadliwe geny.to nie przeciwnik na którego nakrzyczysz i którego zbijesz a nic nieda się z tymi gównami zrobić bo człowiek jest jadalny.jest maszyną zbudowaną z pokarmu i zasilaną nim.nie to co robot usnuty z najtwardszych nierdzewnych metali i szkła który może sobie wymienić zepsuty manipulator i działać dalej.zrobić człowieka jest łatwo i przyjemnie natomiast zbudować robota to już trzeba się narugać i nagłówkować dlatego jest tak dużo ludzi na świecie a tak mało robotów.to co urosło nigdy nie odrasta a to co zbudował człowiek zawsze może zbudować po raz drugi.leczenie kalectw i śmiertelnych chorób polega na czekaniu aż dana część ciała urośnie na nowo,zrośnie się więc miną tysiąclecia zanim w medycynie coś ruszy do przodu a robota można naprawić w pół godziny i niema tematu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez jetodik 11 wrz 2014, 14:22
Kazimierz Dąbrowski:

"za wasz realizm transcendentalny i brak realizmu życiowego"

o, akurat tak się składa, że jestem realistą transcendentalnym, więc to mnie Kazimierz Dąbrowski pozdrowił, a wielu antyrealistów myśli, że to o nich :smile:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez beladin 11 wrz 2014, 15:05
beladin

przez refren 11 wrz 2014, 15:16
To też ciekawe.
http://psychoterapia.like.pl/rodzaje_ps ... b6e503a379

-- 11 wrz 2014, 15:18 --

Szczególną formą nerwicy egzystencjalnej jest według Frankla-tzw. nerwica niedzielna, depresja, która występuje, gdy tylko skończą się zwykłe codzienne zajęcia, a człowiek uświadamia sobie pustkę i bezsens swego życia. Podejście terapeutyczne, które stara się znaleźć wyjście z frustracji egzystencjalnej. Franki nazywa logoterapią. Logos nie znaczy tu, słowo", lecz sens i duchowość. Logoterapia nie jest próbą narzucenia pacjentowi z zewnątrz jakiegoś sensu życia, chce natomiast uczynić go zdolnym do znalezienia swego konkretnego indywidualnego sensu. Człowiek może nadać sens swemu życiu poprzez realizowanie wybranych wartości. Dlatego też logoterapia przede wszystkim pomaga pacjentowi rozszerzyć jego system wartości.

przez Psychoanalepsja_SS 11 wrz 2014, 15:20
Cześć ona1993.
Uważam, że jeżeli ktoś wierzy, to modlitwa może mu trochę pomóc, więc jeżeli wierzysz, to czemu nie - módl się i czekaj na efekt placebo. Kiedy jeszcze wierzyłem, co najmniej raz tego efektu doświadczyłem.
Niemniej teraz nie wierzę. Religia jest bez sensu, nie chcę się teraz rozpisywać dlaczego. Jeżeli ktoś namawia do odstawienia leków i "powierzenia się Bogu" (choć nie mówię, że Ty akurat to robisz), namawia po prostu do przerwania terapii. W przypadku osób, które stanowią zagrożenie dla samego siebie bądź innych jest to wysoce nieodpowiedzialne.
Są też choroby,które można odziedziczyć genetycznie,ale to rzadko się zdarza.

Polecam wpisać w google frazy takie jak "x genetics" "genetic factors in x" "heritability of x" "x and twin studies", gdzie x = nazwa choroby, aby się dowiedzieć, jak duży wpływ mają czynniki genetyczne na wiele/prawdopodobnie większość zaburzeń psychicznych.

Pozdrawiam

przez nieboszczyk 11 wrz 2014, 15:47
społeczeństwo ma taką specjalną psychologiczną matrycę.każdy kto przyszedł na świat musi przez nią przejść.jak któryś zahaczy bokiem to musi zginąć bo się nie mieści.ten wzorzec stotowali także faszyści umieszczając stalowy pręt 120cm nad ziemią.każde dziecko które przeszło pod prętem nie dotykając główką uległo kremacji,biedne dzieciuszki wiedząc to wystawiały swoje główki jak indory.

przez Ferdynand k 12 wrz 2014, 11:07
myślałem że tu nie chodzi o religie itp
a o tym będzie że ludzie ch.je i innym życie niszczą :roll:
Naczelny Użyszkodnik

przez Arhol 12 wrz 2014, 12:03
Taki mały absurd w temacie...a co tworzy społeczeństwo ? Właśnie ludzie,zaś w tytule to brzmi jakby "społeczeństwo" to był jakiś ogromny,odrębny byt odpowiedzialny za każde nieszczęście.
Chorujemy,bo po prostu trafiliśmy do złych rodzin,na skurw*&*& wszelakiej maści w naszym otoczeniu,czy po prostu byliśmy w złym miejscu i złym czasie,nie wierzę jednak że jakiś nadnaturalny byt i klepanie formułek czyli modlitwy może cudnie pomóc (Czasem samym szaleństwem dla mnie jest wiara i oddawanie czci komuś/czemuś co być może nawet nie istnieje) Ale nie mogę tego nikomu zabronić,każdy może wierzyć w to co chce.
Osobiście jednak sądzę,że zamiast lecieć do kościoła,lepiej się udać po profesjonalną pomoc medyczną D: .
Co do powodów,nie ma gorszych "demonów" czy "potworów" dla człowieka jak inny człowiek, i to zwykle jest przyczyną chorób,ewentualnie jak wspomniano - geny.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Candy14 12 wrz 2014, 12:08
To, że się poczułaś gorzej po przeczytaniu tego, to Twój problem, a nie wina
ona1993, nie wiem czemu inni mają nie mówić o Bogu, bo masz jakąś fobię. Nikt Cię nie zmusza do wiary i modlitwy.

czlowiek nie wchodzi na forum zeby czuc sie gorzej. To nie jest forum katolickie gdzie mozna sie spodziewac tego typu postow. Autorka mylnie zatytulowala temat wiec kazdy mogl wejsc i przeczytac jej post...nastepnym razem niech ostrzega ze chce leczyc wiara
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg