Lęk przed szkoła , ciągłe zmęczenie wszyscy mają to gdzieś !

Hasiok.

Lęk przed szkoła , ciągłe zmęczenie wszyscy mają to gdzieś !

przez Alison 13 gru 2006, 22:56
Witam .
To znowu ja , Alison . Tym razem pojawił się problem ze szkołą.
Za kązdym razem gdy budzę się rano mam wrażenie jakbym nieżyła, jakby to był jeszcześrodek nocy . Jednak wstaję , kręci mi się w głowie , nie chce mi się jeść .Zaczełam wypijać szklankę mleka na dzień .
To mi wystarczyło.W szkole, jestem smętna unikam ludzi bo mam wrażenie że sięciągle na mnie gapią . Na matmie łapie mnie stres , raz się rozpłakałamw środku lekcjii bo facet zaczął mnie odpytatywać , w ułamku sekundy przestraszyłam się i zestresowałam wszystko zapomniałam , straciłam połowiczny kontakt ze światem , słyszałam tylko siebie bełkot pana i nic więcej .
PO powrocie za kązdym razem niesamowicie straszny ból głowy , żaden lek nie pomaga . Nie moge odrabiać pracy domowej , a na klasówkach ...chmmmm ile bym się nie uczyła to i tak napiszę je na 1 albo góra 4, chociaz wszystko umiem .
Nie moe się uczyć , wszystko mnie boli umysł nie pracuje jak trzeba , kompletny kanał i dno .
Nie wiemco robić. Boję się że jeśli to nie minie to moge się nie dotsać do dobrego gimnazjum , a tak chcę........I wiem że wszystko umiem ... ale nikt mi nie wierzy

przez atrucha 13 gru 2006, 23:08
Temat wielokrotnie poruszany.Skorzystaj z wyszukiwarki. Pzdr.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg