Niepojęte zachowanie

Hasiok.

Niepojęte zachowanie

przez and94 15 maja 2014, 21:37
Witajcie, dzisiaj zdarzyło mi się coś dla mnie niepojętego, po przeczytaniu powiedzcie proszę czy to jest jeden z objawów jakiejś choroby czy już totalnie zbzikowałam.

Tak więc, z chłopakiem zawsze mówimy sobie o wszystkim, nigdy się nie okłamujemy. Dzisiaj jak co rano połknęłam tabletkę <xanax> potem o tym zapomniałam i gdzieś ok. 19 wypiłam trochę wina, miałam strasznego doła, jak sobie przypomniałam o tej tabletce to już nie piłam więcej, ale napisałam do chłopaka że prawie popełniłam samobójstwo, że wzięłam te tabletki i alkohol piłam, był wystraszony, w ostateczności się pokłóciliśmy, ale to dlatego że się porządnie o mnie wystraszył. Nie wiem czemu mu tak powiedziałam, pierwszy raz w życiu powiedziałam mu coś co tak naprawdę nie było do końca prawdą bo po takiej ilości mi się nic <chyba> stać nie mogło.

Doradźcie też proszę jak mam to wszystko odkręcić z chłopakiem, żeby nie uznał mnie za kłamczuchę, nigdy mi już nie uwierzy a mi zależy na jego wsparciu.
Ostatnio edytowano 16 maja 2014, 10:22 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunieto na prosbe autorki

Niepojęte zachowanie

przez thompson93 15 maja 2014, 23:23
No normalnie niepojęte, szok, psychoza... masz takie problemy, że trwoga gardło ściska. Chciałbym żeby wszyscy mieli tylko takie problemy, jak ty. Świat byłby lepszym miejscem dla wszystkich. Z każdą taką rzeczą piszesz po forach? To znaczy że jesteś kompletnie nieporadna - powiedziało się to się powiedziało, każdy coś walnie bez przemyślenia czasem i nie ma w tym żadnej choroby, dobry Boże, z jakimi tematami tu się wyjeżdża. Jak się kłócicie o takie pierdoły to ten związek nie ma szans, widać za mało dojrzeliście by z kimkolwiek się wiązać. Wzięłaś leki rano, wieczorem popiłaś winkiem i tragedia - to po co piszesz mu jakieś idiotyzmy o popełnieniu prawie samobójstwa? Nie dziwię mu się, że się wnerwił, jak go tak straszysz. Jak będziesz wychodzić do szkoły to powiedz mu jeszcze, że prawie rzuciłaś się pod autobus, bo szłaś sobie spokojnie chodnikiem a to przecież zaraz przy ulicy. Albo że igrałaś ze śmiercią obierając ziemniaki ostrym narzędziem, prawie podcinając sobie żyły. To jest skrajna histeria, moja rada - niech ci lekarz przepisze coś mocniejszego niż ten xanax, bo nie pomaga. Najpierw przeczytaj, jakie prawdziwe problemy mają na tym forum niektórzy ludzie, a potem się zastanów czy rzeczywiście masz tak źle. Może się pogniewasz za tę surową krytykę, ale wychowano mnie tak, że walę prosto z mostu bez ogródek i jako użytkownik mam prawo wyrazić swoje zdanie.

Niepojęte zachowanie

przez kaffe_och_blod 16 maja 2014, 01:16
No normalnie niepojęte, szok, psychoza... masz takie problemy, że trwoga gardło ściska. Chciałbym żeby wszyscy mieli tylko takie problemy, jak ty. Świat byłby lepszym miejscem dla wszystkich. Z każdą taką rzeczą piszesz po forach? To znaczy że jesteś kompletnie nieporadna - powiedziało się to się powiedziało

Niestety, lecz w zupełności się zgadzam z kolegą.
Wybacz, lecz to nie nasz chłopak, także byśmy byli ostatnimi ludźmi którzy mogli Ci doradzić w tej kwestii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Niepojęte zachowanie

przez elo 16 maja 2014, 01:19
ja proponuje zrezygnowac z tej calej tragikomicznej otoczki i uderzyc z samymi faktami
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Niepojęte zachowanie

przez Maggda92 16 maja 2014, 10:14
and94, :shock: Próba samobójcza a to co Ty zrobiłaś to zupełnie co innego, nie wiem dlaczego mu to powiedziałaś :roll: Nie wiem co mam Ci doradzić i czego miałby to być objaw :roll:
Maggda92

Sortuj wg