hasiok

Hasiok.

hasiok

przez lucy1979 11 maja 2014, 21:12
ala1983 napisał(a):Kalebx3, To jeszcze nic, wyobraź sobie, że swego czasu to na mnie nawet moderator najechał za to, że jestem wierząca. Mogłabym zacytować, ale nie chce mi się szukać tych bzdur.

Aaaa... zapomniałam, znowu drugi z moderatorów kazał Ci usunąć Twój avatar.. pamiętasz? Natręctwa religijne i te sprawy.. a do egzorcysty z nimi ! :twisted:

-- 11 maja 2014, 19:54 --

lucy1979, tahela, A paniom już dziękujemy za śmietnik w tym wątku. Nic nie wnosicie konstruktywnego w tym temacie a siejecie tylko zamęt, nie macie co robić?

A Ty po co tu przylazłaś, jak już widzę Twój awek to mnie trzącha normalnie. Idzcie sobie na jakieś forum relegijne, charyzmatyczna modlitwa, tez mi cos :evil:

-- 11 maja 2014, 20:14 --

tosia_j napisał(a):masz racje. po co w ogole tematy. niech wszyscy wszedzie pieprza o czym chca. przeciez są psychiczni

Dobrze, że Ty psychiczna nie jesteś. Tylko co tu robisz na tym forum w takim razie?
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Modlitwy charyzmatyczne o uzdrowienie i uwolnienie

przez ala1983 11 maja 2014, 21:15
lucy1979, A mi twój się nie podoba. Jest obrzydliwy.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Jestem ćpunem i chcę umrzeć

przez Nihil6 13 maja 2014, 21:15
killme1995, Przerzuć się na PST - przepłuczki z klepliwych maków (alkaloidy opium rozpuszczone w wodzie) - 0,5 kg dobrego działa mocniej niż 450 mg kodeiny - ekonomiczniej (w grę wchodzą również jego kradzieże z hipermarketów, ale jak sam powiedziałeś, póki co nie zamierzasz :P), a w sezonie wykurwiaj do Czech po legendarną już słomę makową :D

Ostatnio klepliwe maki to:

"Kresto" seria L113350V191 i L213345V191 (imho mocniejsza) - udanych łowów ;)

Pozdro.

-- 13 maja 2014, 20:40 --

Aha, a jak już walisz kodeinę, to tylko dobrze przeprowadzone ekstrakcje z "Antidolu15", tak jak Pan Bóg przykazał ;) "Thiocodin" /cenzura/ - zawarty w nim sulfogwajkol imho zatruwa organizm, rozpierdala żołądek, czuć go jeszcze przez kilka dni na śliniankach, języku no i ogólnie jebie po nim z ryja :P
"Volenti non fit iniuria."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez pan26xyz 17 maja 2014, 18:23
ku..... zawsze będę samotny nigdy nie znajdę normalnej dziewczyny bo każda jedna jaką spotkam to po prostu prostytutka która liczy tylko na kasę. kur....
pan26xyz

Samotność

przez pająk 17 maja 2014, 18:29
pan26xyz napisał(a):ku..... zawsze będę samotny nigdy nie znajdę normalnej dziewczyny bo każda jedna jaką spotkam to po prostu prostytutka która liczy tylko na kasę. kur....

Jeśli masz ciało jak z avka to informuję iż jestem normalna i nie liczę TYLKO na kasę :mrgreen:
pająk

Samotność

przez pan26xyz 17 maja 2014, 18:46
A jeśli nie mam to po prostu masz mnie w dupie
pan26xyz

Samotność

przez khaleesi 17 maja 2014, 18:50
pan26xyz, może wystarczy poćwiczyć? :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez pająk 17 maja 2014, 18:52
khaleesi napisał(a):pan26xyz, może wystarczy poćwiczyć? :twisted:

Wielkie LOL ! :lol:
:mrgreen:

-- 17 maja 2014, 17:54 --

pan26xyz napisał(a):A jeśli nie mam to po prostu masz mnie w dupie

...wtedy z całą pewnością tam Cię mieć nie będę 8)
pająk

Samotność

przez khaleesi 17 maja 2014, 18:55
tarantula, ale ja serio pisze. chłopaki na forum wyrabiają masę[czytać odzywki] następnie ćwiczą spoceni :twisted:
jeden to się obruszył bo miał tors jak pan z avka pan26xyz, własnie. Nie wiem ile ćwiczył ale sądziłam, że to nie on bo wcześniej wyglądał jak przecinek :lol:

-- 17 maja 2014, 18:56 --

tarantula napisał(a):
pan26xyz napisał(a):A jeśli nie mam to po prostu masz mnie w dupie

...wtedy z całą pewnością tam Cię mieć nie będę 8)

chyba,ze za obopólną przyjemnością co nie? :twisted:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez pająk 17 maja 2014, 18:59
khaleesi napisał(a):tarantula, ale ja serio pisze. chłopaki na forum wyrabiają masę[czytać odzywki] następnie ćwiczą spoceni :twisted:

Wiem, że serio dlatego mnie tak "poruszyło" :lol: . Na tą okoliczność ja też zaczynam ostro ćwiczyć bo skoro wracam do zdrowia to trzeba być przygotowaną "Nie znacie ni dnia ni godziny" .
pająk

Samotność

przez khaleesi 17 maja 2014, 19:01
tarantula, ale to się akurat tyczyło smierci i umierania. chcesz ładnie wyglądac w prosektorium dla potencjalnych nekrofili? :twisted:

-- 17 maja 2014, 19:02 --

W zasadzie oni też nie chcą być samotni :twisted: Obrotni swoją drogą nawet śmierć im nie zabiera przyjemności z ukochaną osobą. :mrgreen:
Mistrz Avatara

Samotność

przez _Jack_ 17 maja 2014, 19:04
Ja całe życie kawalerem i w dziurce mam te wszystkie związki.Zresztą chyba żadna kobieta nie wytrzymała by z pakietem kanałów sportowych 24h na dobę.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

Samotność

przez pająk 17 maja 2014, 19:05
khaleesi napisał(a):tarantula, ale to się akurat tyczyło smierci i umierania. chcesz ładnie wyglądac w prosektorium dla potencjalnych nekrofili?

Damn it. To przepraszam, zrozumiałam, że o żywych (może dlatego iż ostatnio czuję się żywa jak nigdy). :mrgreen:
pająk

Samotność

przez khaleesi 17 maja 2014, 19:08
tarantula, nie no chodziło o zywych ale dotyczyło smierci :lol:
Mistrz Avatara

Sortuj wg