123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez Synsa 29 gru 2013, 02:25
Wiecie, myślę że mam awersję do związków i jak to dawni moi przyjaciele mówili nie pozwalam się pokochać bo nigdy nie czułam by ktoś mnie faktycznie kochał. Może gdyby ktoś się o mnie postarał zmieniłabym zdanie. Może właśnie potrzebuje trochę spuścić z tej samodzielności a raczej z tego uczucia, że muszę być Zosią-Samosią albo zginę pogrążona w smutku i rozpaczy. Chyba mam ochotę otworzyć swoje serce na coś nowego :D
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 29 gru 2013, 02:34
Synsa, A ile to już lat,wędrujesz solowo po tym świecie?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez Synsa 29 gru 2013, 02:42
W sumie to 23 lata... Ciężko mi zaliczyć moje relacje damsko-męskie jako twory zwane związkami. Jeśli mam jednak liczyć okres zupełnej samotności, czyli od czasu próby stworzenia pary, to hmm ze 3 lata będą. Przyjaciele też mnie zostawili więc to taka samotność xxl ;)
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez Marcosm 29 gru 2013, 02:48
Synsa napisał(a):Przyjaciele też mnie zostawili...

Sami z siebie Cię zostawili? :shock:
Marcosm

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 29 gru 2013, 02:50
Synsa, Ostatnie 2 lata przypomniały mi,co to znaczy izolatka i samotność pełną gębą.
No cóż,ale to też kawał czasu...jakieś plany jak to teraz zmienić?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez Synsa 29 gru 2013, 03:01
Marcosm, nie sami z siebie. Nie mogli już ze mną wytrzymać. Byłam nieznośna bo czułam że oni mają swoje życia a o mnie zapominają. Cuda się działy, ale czuję, że mogli o mnie bardziej powalczyć :(

Jak zmienić? Liczę, że na terapii nauczę się panować nad sobą. Próbuję poznawać nowych ludzi ale szybko ich do siebie zrażam więc złagodzenie charakteru wydaje się jedyną drogą. A żeby sobie poprawić nastrój po wypłacie kupie sobie jakiś ładny ciuch, może będę przyjemniejsza z twarzy w eleganckiej kiecce :D

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 29 gru 2013, 03:10
Synsa, Hmm,ludzie normalni,nie mający pojęcia o zaburzeniach,cóż,mniej rozumują,łatwiej się zrażają,z powodu swojej niewiedzy D: . Trzeba "wybaczyć" czy raczej olać

Przyganiał kocioł garnkowi,sam zerwałem wszystkie dawne znajomości D:
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez Synsa 29 gru 2013, 03:15
sam zerwałem wszystkie dawne znajomości D:

To pewnie wiesz o co chodzi ;)
Wtedy to ja jeszcze byłam 'normalna' ale wyjątkowa i trudna :D

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 29 gru 2013, 03:25
Synsa, Mniej więcej.
Względnie kompromisowy byłem,szło się dogadać,ale wszystko było na płytkim poziomie,potem stwierdziłem że czas pop*rdolić ten biznes.

Koniec końców,nie żałuje takiej decyzji,nie wiem czy z normalsami byłbym w stanie stworzyć jakąś sensowniejszą znajomość :P
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez Synsa 29 gru 2013, 03:33
Trochę już czasu minęło odkąd z wielu przyjaciół/znajomych zrobiło się prawie że zero i trochę mi to doskwiera, nie ma nawet z kim pogadać, powygłupiać się, wyjść. Wcześniej też raczej było ciężko o zadowolenie z mojej strony z tych kontaktów ale coś się działo, czasem nawet i dla mnie ciekawego a teraz zupełna nuda. Stagnacja kosmosu :D

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 29 gru 2013, 03:48
Synsa, z tym różnie bywa,izolatka na dłuższą metę nie służy,niestety
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez Indifference1 29 gru 2013, 13:39
Synsa napisał(a):Marcosm, nie sami z siebie. Nie mogli już ze mną wytrzymać. Byłam nieznośna bo czułam że oni mają swoje życia a o mnie zapominają. Cuda się działy, ale czuję, że mogli o mnie bardziej powalczyć :(

Ja miałam bardzo bliskiego przyjaciela przez kilka lat. Wiedzieliśmy o sobie wszystko (a przynajmniej on o mnie), spędzaliśmy wspólnie cały wolny czas, najczęściej na siedzeniu u mnie w domu i oglądaniu filmów. Bywał u mnie tak często, że prawie u mnie mieszkał i tylko mu kluczy brakowało :) W między czasie znalazł sobie znajomych, ale dalej spędzaliśmy razem czas i wszystko sobie mówiliśmy. Ostatnio jakoś wszystko się zmieniło. Okazało się, że ukrywał przede mną coś bardzo ważnego, o czym wszyscy jego znajomi wiedzieli a ja jak jakaś idiotka nie. Bardzo się wkurzyłam, no ale chyba miałam prawo? Widzimy się raz na ruski, czasami nie zamienimy słowa przez tydzień. Dla niego to wszystko jedno bo przecież ma znajomych, z którymi sobie jeździ na basen czy na zakupy... Czuję, że za niedługo nasza "przyjaźń" skończy się zupełnie. Miałam jeszcze przyjaciółkę, obecnie tylko rozmawiamy na gg o ile JA się odezwę pierwsza. Też ma nowych znajomych, na randki chodzi, dyskoteki. Wszyscy sobie jakoś życie układają tylko nie ja... Zostałam gdzieś w tyle. Kiedyś jeszcze się o to kłóciłam i miałam żal ale teraz cieszę się jeszcze tymi rozmowami bo za niedługo to się skończy i wiem o tym. A wtedy na prawdę zwariuje :(
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 29 gru 2013, 22:51
Aurora92 napisał(a):veganka, jestem 21-letnią dziewicą, która nigdy się nie całowała. Uważasz to za normalne?

normalne to nie jest ale ja w Twoim wieku też byłem prawiczkiem który się nigdy nie całował, a w końcu wyszedłem na ludzi (w kwestii relacji damsko-męskich)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez Variable 29 gru 2013, 22:54
Słowo dziewica chyba mi się podoba bardziej niz słowo prawiczek :mrgreen: Doszłam do takiego wniosku po przeczytaniu róznych postów tego typu 8)
Variable

Sortuj wg