123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez libertynka 28 gru 2013, 23:20
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Aurora92 napisał(a): powtarzam - krótkie włosy moim zdaniem nie są kobiece. Nie chcę wyglądać jak facet. ;)

kurczę, z ciebie faktycznie ciężki przypadek :shock: widzę dookoła wiele kobiet w krótszych (nie męskich) włosach. O żadnej z nich nie powiedziałabym, ze wygląda jak facet, wręcz przeciwnie. A widze tez dziewczyny z zaniedbanymi dłuższymi włosami, które wcale nie wyglądają kobieco, tylko tak jakoś, aseksualnie...

ja się bardziej kobieco czuję w krótkich włosach :) w dłuższych wyglądałam nijako, krótkie włosy+ makijaż podkreślający oczy to jest to :P
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

SINGLE wątek zbiorczy

przez Śmiercionauta 28 gru 2013, 23:20
[ Aurora92, Ty to we wszystkim znajdziesz problem. Czytając Twoje posty ma się wrażenie, ze wyglądasz jak potwór.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez TEUFEL 28 gru 2013, 23:21
socorro, socorro, zmęczona_wszystkim, Niech Ona idzie najlepiej do profesjonalistów, zrobią z nią porządek i ją odmienią
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez socorro 28 gru 2013, 23:21
Wystarczy zwykła oliwa z oliwek a nawet olej jadalny. Smarujesz włosy na noc, myjesz porządnie rano i włosy są od razu nawilżone, gładkie i się tak nie puszą.

powiedziałabym że bardziej odżywione niż nawilżone
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez TEUFEL 28 gru 2013, 23:23
Śmiercionauta napisał(a):[ Aurora92, Ty to we wszystkim znajdziesz problem. Czytając Twoje posty ma się wrażenie, ze wyglądasz jak potwór.

No autoreklamę ma wyborną to fakt
TEUFEL

SINGLE wątek zbiorczy

przez Kokojoko 28 gru 2013, 23:24
socorro napisał(a):
Wystarczy zwykła oliwa z oliwek a nawet olej jadalny. Smarujesz włosy na noc, myjesz porządnie rano i włosy są od razu nawilżone, gładkie i się tak nie puszą.

powiedziałabym że bardziej odżywione niż nawilżone

A oliwa nie nawilża? Nawilża skórę, więc i włosy.
Kokojoko

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 28 gru 2013, 23:25
zmęczona_wszystkim, Kestrel, ale mnie się takie po prostu nie podobają. :mrgreen: Chciałabym tylko jakoś poprawić stan swoich długich włosów a najlepiej sprawić, by na zawsze stały się proste ;)

socorro, nazw innych odżywek nie pamiętam, ale były to raczej te znanych marek. :) Żadnych suplementów diety nie stosuję.

polega na wprasowaniu we włosy (przy pomocy prostownicy) keratyny, czyli naturalnego budulca włosów. efekt- włosy są wygładzone, sypkie, wyglądają na zdrowie. mimo że najbardziej widocznym efektem są proste włosy, zabieg ten wykonuje się po to, żeby poprawić ich kondycję ;) możesz iść do salonu fryzjerskiego i tam Ci zrobią (ale jest to dość kosztowne), taniej wychodzi jeśli zamówisz z allegro preparat i ktoś Ci go wklepie we włosy, no ale wtedy musiałabyś pożyczyć prostownicę ;)

Hmmm... brzmi ciekawie, może warto się zastanowić... choć mam już na liście dwie kosztowne rzeczy, na które zbieram. :?
Ostatnio edytowano 28 gru 2013, 23:33 przez SmutnaTęcza, łącznie edytowano 1 raz

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 28 gru 2013, 23:31
Aurora92, ja robiłam ten zabieg. Polecam ale tylko jeśli masz gęste włosy. Ja mam takie sobie i ciekie, wiec po wyprasowaniu stały się mega ulizane. Ale sam zabieg fajny. włosy po nim były lśniące i zdrowsze:)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez socorro 28 gru 2013, 23:33
włosy po keratynowym prostowaniu są przez jakiś czas przyklapnięte, ale chyba z upływem czasu ten efekt mija ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 28 gru 2013, 23:33
dream*, podobno mam gęste, choć kiedyś były jeszcze bardziej. Teraz zdarza się, że mocno wypadają.

SINGLE wątek zbiorczy

przez socorro 28 gru 2013, 23:39
Teraz zdarza się, że mocno wypadają.

znasz przyczynę?

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 28 gru 2013, 23:40
socorro napisał(a):włosy po keratynowym prostowaniu są przez jakiś czas przyklapnięte, ale chyba z upływem czasu ten efekt mija ;)

mi się trzymał jakieś 4 miesiące i miałam takie "ulizki" ale chociaż zdrowe, bo na zabieg zdecydowałam się nie po to by je wyprostować a po to by je zregenerować więc cel osiągnęłam :)))

Aurora, pewnie ze stresu, kortyzol osłabia cebulki... ja też mam wrażenie, że tracę garsciami przez depr. :(
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 28 gru 2013, 23:41
socorro, nie mam pojęcia.

Gdyby tak wypadały w innych miejscach, a nie z głowy...

SINGLE wątek zbiorczy

przez socorro 28 gru 2013, 23:47
socorro, nie mam pojęcia.

może zrób sobie badania krwi?
Aurora, pewnie ze stresu, kortyzol osłabia cebulki... ja też mam wrażenie, że tracę garsciami przez depr. :(

racja. plus wpływ leków.

Sortuj wg