123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 28 gru 2013, 23:05
zmęczona_wszystkim, mnie krótkie nie pasują. Czułabym się w nich jeszcze gorzej niż w swoich obecnych. Dla mnie krótkowłose kobiety nie są kobiece. Kobieta ma mieć długie włosy i już.

SINGLE wątek zbiorczy

przez socorro 28 gru 2013, 23:06
próbuję, ale co mam zrobić, jak mam siano na głowie, na które nie działają żadne odżywki, i którego nie da się zmienić (w sensie wyglądu fryzury).

Aurora92, a jakich odżywek używałaś do tej pory? może za dużo i je przeproteinowałaś?
Byłaby zupełnie inna gadka, gdybym miała prostownicę, ale moja mama się nie zgadza. :(

myślałaś o takim zabiegu jak keratynowe prostowanie włosów? musiałabyś uzbierać na to trochę kasy, ale daje długotrwałe i bardzo dobre efekty.
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez zmęczona_wszystkim 28 gru 2013, 23:07
Włosy do ramion są według Ciebie krótkie czy długie? Dla mnie krótkie to ostrzyżenie na zapałkę. Mówisz, ze Ci nie pasują krótsze, a nie miałas ich nigdy. A w tych, jak sama mówisz, popularna nie jesteś.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez libertynka 28 gru 2013, 23:08
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Aurora92 napisał(a):zmęczona_wszystkim[/color][/b], yyy... nie jestem facetem. O____o

Mówiąc krótko - nie mam na myśli męskiej fryzury, tylko kobiecą. Nie ostrzyżenie na zapałkę, tylko coś fajnego i modnego. Ja kiedyś nosiłam dłuższe włosy, które mi ewidentnie nie pasowały. Potem je skrócilam, eksperymentowałam z różnymi długościami (krótko - nie znaczą męsko) i byłam dużo bardziej zadowolona, niż z tych długich.

popieram, też mam krótkie włosy i dobrze się w nich czuję, zawsze można pokombinować i zrobić bardziej z pazurem, poza tym do krótkich włosów jest więcej kosmetyków, różne pasty, gumy itp można uzyskać fajne efekty
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

SINGLE wątek zbiorczy

przez Synsa 28 gru 2013, 23:09
Smutno tu tak dzisiaj a ja się nudzę to się wypowiem: ja mówię, że mam urodę nie dla każdego a dla konesera ;p Może znajdzie się kiedyś jakiś fetyszysta małych stóp i długich włosów dla mnie i na resztę nie będzie marudził i będzie spoko :D Znajdzie w sobie coś fajnego i tego się trzymajcie. Włosy to tylko jeden element i nie musi być idealny
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

SINGLE wątek zbiorczy

przez TEUFEL 28 gru 2013, 23:09
Aurora92, Ja myślę, że jako pierwsze postanowienie noworoczne możesz śmiało ustanowić wizytę w salonie piękności. Oni się tam Tobą zajmą odpowiednio, tylko im nie biadol za uszami żeby Cię nie wygonili w połowie robienia fryzury ;)
TEUFEL

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 28 gru 2013, 23:10
socorro,
Aurora92, a jakich odżywek używałaś do tej pory? może za dużo i je przeproteinowałaś?

Nie pamiętam dokładnie, ale ostatnio używam tylko jakiegoś jedwabiu do włosów. I to nie w jakiś dużych ilościach, a kilka kropli, jak radzą na opakowaniu.

myślałaś o takim zabiegu jak keratynowe prostowanie włosów? musiałabyś uzbierać na to trochę kasy, ale daje długotrwałe i bardzo dobre efekty.

Na czym to polega?

-- 28 gru 2013, 22:11 --

zmęczona_wszystkim, veganka, powtarzam - krótkie włosy moim zdaniem nie są kobiece. Nie chcę wyglądać jak facet. ;)

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 28 gru 2013, 23:12
light napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Moja szkoła, może łącza nas jakieś wspólne geny. :mrgreen:

A może po prostu jesteście sobie pisani :mrgreen: Zweryfikujcie to w sylwka 8)

"the birthday of evil" :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez TEUFEL 28 gru 2013, 23:15
Kestrel, BUhahahhahhahaha :mrgreen:
TEUFEL

SINGLE wątek zbiorczy

przez zmęczona_wszystkim 28 gru 2013, 23:15
Aurora92 napisał(a): powtarzam - krótkie włosy moim zdaniem nie są kobiece. Nie chcę wyglądać jak facet. ;)

kurczę, z ciebie faktycznie ciężki przypadek :shock: widzę dookoła wiele kobiet w krótszych (nie męskich) włosach. O żadnej z nich nie powiedziałabym, ze wygląda jak facet, wręcz przeciwnie. A widze tez dziewczyny z zaniedbanymi dłuższymi włosami, które wcale nie wyglądają kobieco, tylko tak jakoś, aseksualnie...

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 28 gru 2013, 23:18
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Aurora92 napisał(a): powtarzam - krótkie włosy moim zdaniem nie są kobiece. Nie chcę wyglądać jak facet. ;)

kurczę, z ciebie faktycznie ciężki przypadek :shock: widzę dookoła wiele kobiet w krótszych (nie męskich) włosach. O żadnej z nich nie powiedziałabym, ze wygląda jak facet, wręcz przeciwnie. A widze tez dziewczyny z zaniedbanymi dłuższymi włosami, które wcale nie wyglądają kobieco, tylko tak jakoś, aseksualnie...

This,niejednokrotnie widziałem wiele kobit z krótkimi włosami,które wyglądały fajnie,tu akurat to czasem nic do rzeczy nima :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez socorro 28 gru 2013, 23:18
Nie pamiętam dokładnie, ale ostatnio używam tylko jakiegoś jedwabiu do włosów. I to nie w jakiś dużych ilościach, a kilka kropli, jak radzą na opakowaniu.

długo go używasz? paradoksalnie- jedwab przy długim stosowaniu wysusza włosy (na jednym z pierwszych miejsc w składzie jest alkohol).
a te inne odżywki, to te, które można dostać np. w rossmanie albo innych drogeriach tak?
stosujesz jakieś suplementy diety?
Na czym to polega?

polega na wprasowaniu we włosy (przy pomocy prostownicy) keratyny, czyli naturalnego budulca włosów. efekt- włosy są wygładzone, sypkie, wyglądają na zdrowie. mimo że najbardziej widocznym efektem są proste włosy, zabieg ten wykonuje się po to, żeby poprawić ich kondycję ;) możesz iść do salonu fryzjerskiego i tam Ci zrobią (ale jest to dość kosztowne), taniej wychodzi jeśli zamówisz z allegro preparat i ktoś Ci go wklepie we włosy, no ale wtedy musiałabyś pożyczyć prostownicę ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez Kokojoko 28 gru 2013, 23:19
Aurora92, zobacz to:
https://www.google.pl/search?q=olejowan ... 24&bih=642

Wystarczy zwykła oliwa z oliwek a nawet olej jadalny. Smarujesz włosy na noc, myjesz porządnie rano i włosy są od razu nawilżone, gładkie i się tak nie puszą.
Kokojoko

SINGLE wątek zbiorczy

przez Synsa 28 gru 2013, 23:20
Krótkie nie każdemu pasują. Kiedy miałam krótkie włosy dużo osób mówiło do mnie 'chłopcze' :D zależy od twarzy
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Sortuj wg