123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 27 gru 2013, 15:51
Oj Candy14 bo Ty jestes hiper ekstra, gaduło Ty jedna

prawda :oops: ale jak trzeba to potrafie tez pomilczec...przez chwile
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez Śmiercionauta 27 gru 2013, 15:51
ladywind, bo kiedys balem się oceny innych osób,ale teraz coraz bardziej mam na to wyjebane ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez MalaMi1001 27 gru 2013, 15:52
dream* bo nikt mnie nie chce poznać, a to już chyba o czymś świadczy.

Śmiercionauta żebym zaczęła mówić o czymś więcej potrzeba dużo czasu i mojego zaufania. Mój świat jest w mojej głowie, więc nie chce się z nim z nikim dzielić bo jest MÓJ. Może to to jest problemem, a może zwyczajnie się wstydzę tego, co czuję i myślę. Może się wstydzę być sobą, bo zawsze byłam beznadziejna i mam dużo deficytów. Czasami mam wrażenie, że jestem lekko upośledzona.

Candy14 a powiedz ile można walczyć dla samej siebie nie mając na to żadnego potwierdzenia od innych? Można rok, dwa, 10 lat ale nie całe zycie, bo wtedy to już tylko wmawianie dla zabicie frustracji, że jest się kimś więcej niż zerem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez rotten soul 27 gru 2013, 16:01
MalaMi1001,
a ja jestem singlem, ponieważ nikt mnie nie chce, bo jestem beznadziejna.

Mi podałaś inne powody bycia singielką. :roll: Brzmiało to jak wybór, a nie coś niechcianego .

podobno nie ma o czym ze mną pogadać.

To co my robiliśmy na zlocie? Chyba na wet doła złapałaś po rozmowie ze mną, a ja poważnych rozmów nie prowadzę z osobami, które bym uważał z a takie, z którymi nie można o niczym pogadać.

Candy14,
na spotkaniach gdzie jest duzo osob raczej nie porusza sie glebokich tematow bo nie bardzo sa na to warunki

Niestety tak. :roll: I to kolejny powód dla którego cenię sobie kameralność.

dream*,
Hmm, po tym co mi napisałaś mogę tylko powiedzieć: szkoda, że jesteś "związkofobką" :?
rotten soul

SINGLE wątek zbiorczy

przez MalaMi1001 27 gru 2013, 16:04
Mi podałaś inne powody bycia singielką. :roll: Brzmiało to jak wybór, a nie coś niechcianego .
Bo teraz to już wybór. Mam inny?

podobno nie ma o czym ze mną pogadać.

To co my robiliśmy na zlocie? Chyba na wet doła złapałaś po rozmowie ze mną, a ja poważnych rozmów nie prowadzę z osobami, które bym uważał z a takie, z którymi nie można o niczym pogadać.[/quote]Gdybyś miał ze mną przebywać częściej nie wiesz czy nie doszedłbyś do podobnego zdania, że nie ma o czym. To był tylko jeden wieczór, ciężko więc powiedzieć coś więcej.

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 27 gru 2013, 16:10
rotten soul napisał(a): dream*,
Hmm, po tym co mi napisałaś mogę tylko powiedzieć: szkoda, że jesteś "związkofobką" :?

oj, nie. Uwierz mi. Tu jesteśmy w miare anonimowi, poza tym szczerość wobec innych traktuję trochę jak autoterapię, więc powiem Ci, że niestety partnerka ze mnie okropna. Zachowuję się trochę jak osoba z BPD, choć na szczęście nie mam jej zdiagnozowanej, no i na lekach jest znacznie lepiej, ale raczej czeka mnie długa i ciężka psychoterapia i praca nad sobą zanim uda mi się zbudować zdrowy i poprawny związek. Póki co, myślę, że taka osoba jak ja, tylko dorzuciłaby Ci trosk.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 27 gru 2013, 16:15
MalaMi1001 napisał(a):
Candy14 napisał(a):Wszyscy wokol Cie tak traktuja?

Nikt o mnie jeszcze nigdy nie walczył, więc tak, wychodzi na to że wszyscy wokół mnie tak traktują. I tak, masz rację, bo to zapewne chcesz powiedzieć, że to moja wina i we mnie jest problem, że tak jest.

O rany to jeszcze nic nie znaczy. O mnie tez nikt nie walczył nigdy a nie jestem ani beznadziejny ani niewidzialny. Także spokojnie. Może po prostu za mały masz kontakt z innymi ludźmi, jak się z nimi spotykasz? Moze ludzie się Tobą nie interesują bo jestes introwertykiem?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 27 gru 2013, 16:19

MalaMi1001, zupelnie szczerze ja bym Cie bardzo chetnie poznala. Wydajesz mi sie fajna osoba tylko bardzo pogubiona. Moze skusisz sie na jakis zlot?
Candy14 a powiedz ile można walczyć dla samej siebie nie mając na to żadnego potwierdzenia od innych?

rozumiem ze to zniecheca ale moze byc tak ze nie przyjmujesz poztywnych sygnalow od innych bo nie wierzysz ze ktos mog;by Cie lubic taka jaka jestes (syndrom Carlosa)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 27 gru 2013, 16:21
MalaMi1001,

Candy14 a powiedz ile można walczyć dla samej siebie nie mając na to żadnego potwierdzenia od innych?

Czuję dokładnie to samo. :(

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 27 gru 2013, 16:23
no tu akurat przyczyna jest raczej oczywista. :roll:
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez socorro 27 gru 2013, 16:26
Candy14 a powiedz ile można walczyć dla samej siebie nie mając na to żadnego potwierdzenia od innych? Można rok, dwa, 10 lat ale nie całe zycie, bo wtedy to już tylko wmawianie dla zabicie frustracji, że jest się kimś więcej niż zerem.

MalaMi1001, o co walczyć? i po co tu potrzebne potwierdzenie od innych? co mają potwierdzić?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez ladywind 27 gru 2013, 16:34
Candy14 napisał(a):
Oj Candy14 bo Ty jestes hiper ekstra, gaduło Ty jedna

prawda :oops: ale jak trzeba to potrafie tez pomilczec...przez chwile

Przez chwilę powiadasz :mrgreen: dobre i to ;)

-- 27 gru 2013, 15:35 --

Moze ludzie się Tobą nie interesują bo jestes introwertykiem?
Grzybek wypraszam sobie, że bycie introwertyczką jest wyznacznikiem tego, że ludzi sie nami nie interesują :P Czasem interesują sie aż za bardzo 8)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 27 gru 2013, 16:36
Mush juz do perfekcji opanowal mechanizm wylaczania sie i udawania ze mnie slucha :P

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 27 gru 2013, 16:39
Grzybek wypraszam sobie, że bycie introwertyczką jest wyznacznikiem tego, że ludzi sie nami nie interesują Czasem interesują sie aż za bardzo

Wyznacznikiem pewnie nie może być przyczyną problemu. Żaden ekstrawertyk nie powie nigdy że wszyscy go olewają bo będzie zwyczajnie sam podtrzymywał kontakty.

Mush juz do perfekcji opanowal mechanizm wylaczania sie i udawania ze mnie slucha

A gdzie coś do mnie piszesz? Nie moge znaleźć.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg