123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 27 gru 2013, 15:18
Candy14 napisał(a):
No ale o czym miałam z nimi rozmawiać?

takie sytuacje ujawniaja kto jest dobrze przystosowany spolecznie a kto nie bardzo. Ci pierwsi odnajda sie w kazdej sytuacji i nie zastanawiaja o czym maja gadac tylko gadaja

tyle, że niektórzy gadają takie bzdury, że żadna to sztuka. :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 27 gru 2013, 15:21
na spotkaniach gdzie jest duzo osob raczej nie porusza sie glebokich tematow bo nie bardzo sa na to warunki :bezradny: i chyba lepiej gadac o dupie maryny i cieszyc towarzystwem niz siedziec w kacie i zastanawiac jak inni mnie odbieraja
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez MalaMi1001 27 gru 2013, 15:28
a ja jestem singlem, ponieważ nikt mnie nie chce, bo jestem beznadziejna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 27 gru 2013, 15:30
MalaMi1001, gadasz glupoty! po co sobie dokopujesz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

SINGLE wątek zbiorczy

przez rotten soul 27 gru 2013, 15:31
dream*,
przeczytałam i nic odpychającego tam nie zauważyłam :)

Chyba niedokładnie :D . Albo jesteś z docelowej rottenowej grupy kobiet, dla których takie wady to nie wady. ;)

W sumie to dalej uważam, że fajny z Ciebie gość.

Dzięki, miło mi bardzo takie słowa przeczytać (mimo zawartego w zdaniu mojego "ulubionego" przymiotnika :P ), ale już mniej gdy sobie zdam sprawę, że to tylko słowa. :roll:

Candy14,
bo jest

Powinnaś być moim menadżerem ;) . Zawsze masz dobre słowo o mnie do napisania. :D Dziękuję.
rotten soul

SINGLE wątek zbiorczy

przez MalaMi1001 27 gru 2013, 15:33
Candy14 napisał(a):MalaMi1001, gadasz glupoty! po co sobie dokopujesz?

Nie gadam głupot, o fajne osoby się walczy, chce z nimi przebywać, a nie traktuje jak powietrze i ZUPEŁNE NIC! Taka prawda.

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 27 gru 2013, 15:34
Wszyscy wokol Cie tak traktuja?

SINGLE wątek zbiorczy

przez Śmiercionauta 27 gru 2013, 15:35
MalaMi1001, a ja uważam, ze jesteś fajną osobą. dużo ciekawych rzeczy masz do powiedzenia.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez MalaMi1001 27 gru 2013, 15:38
Candy14 napisał(a):Wszyscy wokol Cie tak traktuja?

Nikt o mnie jeszcze nigdy nie walczył, więc tak, wychodzi na to że wszyscy wokół mnie tak traktują. I tak, masz rację, bo to zapewne chcesz powiedzieć, że to moja wina i we mnie jest problem, że tak jest.

Śmiercionauta podobno nie ma o czym ze mną pogadać.

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 27 gru 2013, 15:40
Candy14 napisał(a):na spotkaniach gdzie jest duzo osob raczej nie porusza sie glebokich tematow bo nie bardzo sa na to warunki :bezradny: i chyba lepiej gadac o dupie maryny i cieszyc towarzystwem niz siedziec w kacie i zastanawiac jak inni mnie odbieraja

czasami lepiej milczeć niż gadać puste farmazony lub obgadywać innych ludzi :)

rotten soul napisał(a):dream*,
przeczytałam i nic odpychającego tam nie zauważyłam :)

Chyba niedokładnie :D . Albo jesteś z docelowej rottenowej grupy kobiet, dla których takie wady to nie wady. ;)

zgadza się, dla mnie takie wady to nie wady a niektóre to nawet zalety :)))

rotten soul napisał(a):
W sumie to dalej uważam, że fajny z Ciebie gość.

Dzięki, miło mi bardzo takie słowa przeczytać (mimo zawartego w zdaniu mojego "ulubionego" przymiotnika :P ), ale już mniej gdy sobie zdam sprawę, że to tylko słowa. :roll:

No niestety, w przestrzeni forumowej możemy wymieniać tylko słowa. Ale są przynajmniej szczere i przekładają się na realną sympatię, choć się nie znamy :)

MalaMi1001 napisał(a):
Candy14 napisał(a):MalaMi1001, gadasz glupoty! po co sobie dokopujesz?

Nie gadam głupot, o fajne osoby się walczy, chce z nimi przebywać, a nie traktuje jak powietrze i ZUPEŁNE NIC! Taka prawda.

oj, nie uzależniaj swojej samooceny od innych. Ludzie są różni, a Ty jesteś jedna, jedyna i wyjątkowa.
Nie możesz być ważna dla każdego, nie każdemu dałaś się poznać, i nie każdy miał okazję zobaczyć w Tobie to co jest najbardziej wartościowe i najciekawsze. Ale to, że ktoś tego nie dostrzega, nie znaczy, że tego w Tobie nie ma. No chyba, że sama tego w sobie nie widzisz...
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Śmiercionauta 27 gru 2013, 15:41
MalaMi1001, skąd takie wniosek wyciągasz? ...może trafiałaś na kretynów co rozmawiają tylko o piłce, pracy i kobietach.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 27 gru 2013, 15:43
I tak, masz rację, bo to zapewne chcesz powiedzieć, że to moja wina i we mnie jest problem, że tak jest.

absolutnie nic takiego nie przyszlo mi do glowy. Pomyslalam tylko ze skoro Ty sama sobie dokopujesz i nie walczysz to innym tez sie nie chce. Zreszta olac innych...budowanie wlasnego wizerunku na podstawie tego co mysla , robia i mowia inni to nie jest dobry pomysl bo zawsze moze sie trafic jakis frustrat ktory z premedytacja Ci to bedzie niszczyl

SINGLE wątek zbiorczy

przez ladywind 27 gru 2013, 15:44
Candy14 napisał(a):na spotkaniach gdzie jest duzo osob raczej nie porusza sie glebokich tematow bo nie bardzo sa na to warunki :bezradny: i chyba lepiej gadac o dupie maryny i cieszyc towarzystwem niz siedziec w kacie i zastanawiac jak inni mnie odbieraja

Oj Candy14 bo Ty jestes hiper ekstra, gaduło Ty jedna :P szkoda ze nie miszkasz w moich stronach, chętnie bym Cie poznała

-- 27 gru 2013, 14:48 --

Śmiercionauta napisał(a):MalaMi1001, a ja uważam, ze jesteś fajną osobą. dużo ciekawych rzeczy masz do powiedzenia.

Też tak uważam, że ciekawa z niej osoba:)

Smiercionauta, ale że Ty introwertyk to bym w życiu nie pomyślała :P Chociaz znajomi tez mysla żem ekstra, tak się umie kamuflować 8) ale na dłuższą mete to męczące jest, bo zatracam gdzies samą siebie udajac kogos innego.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

SINGLE wątek zbiorczy

przez Indifference1 27 gru 2013, 15:48
Candy14 napisał(a):takie sytuacje ujawniaja kto jest dobrze przystosowany spolecznie a kto nie bardzo. Ci pierwsi odnajda sie w kazdej sytuacji i nie zastanawiaja o czym maja gadac tylko gadaja

Właśnie, ja niestety nie jestem przystosowana.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg