123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez Imre 26 gru 2013, 23:09
Śmiercionauta napisał(a):dream*, to ja mam podobnie po paroksetynie.
i jako singiel z 5 letni stażem też mam niezłe doświadczenie w zaspokajaniu wszystkich swoich potrzeb. ;)
Śmiercionauta napisał(a):dream*, ale bycie w związku ułatwia zaspokajanie potrzeb seksualnych ;)

Im dłużej i lepiej zaspokajasz swoje potrzeby, tym trudniej znaleźć kogoś innego kto sprosta temu zadaniu w chociaż porównywalnym stopniu ;)
Imre

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 23:11
rotten soul napisał(a):dream*,
Spoko Marzeniu :D

oj, chciałabym być marzeniem :P Niestety jestem tylko niepoprawną marzycielką :P

-- 26 gru 2013, 22:13 --

Imre napisał(a):Im dłużej i lepiej zaspokajasz swoje potrzeby, tym trudniej znaleźć kogoś innego kto sprosta temu zadaniu w chociaż porównywalnym stopniu ;)

może i tak. Ale tylko potrafiąc zaspokajać samemu swoje potrzeby (nie mówię tylko o seksualnych) możesz być z kimś z wyboru a nie z przymusu lub chęci zaspokojenia potrzeb. :)

A poza tym u kobiet tak to nie działa. Im lepiej znasz swoje ciało tym lepiej Ci będzie. Samej bądź z kimś. :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Imre 26 gru 2013, 23:19
dream* napisał(a):może i tak. Ale tylko potrafiąc zaspokajać samemu swoje potrzeby (nie mówię tylko o seksualnych) możesz być z kimś z wyboru a nie z przymusu lub chęci zaspokojenia potrzeb. :)

A poza tym u kobiet tak to nie działa. Im lepiej znasz swoje ciało tym lepiej Ci będzie. Samej bądź z kimś. :)

Zawsze lepiej umieć zaspokajać swoje potrzeby samemu. Byle tylko wiedzieć, które potrzeby są do zaspokajania samemu, a które do zaspokajania z kimś, a które to patologia. Jak się dobrze tego nie rozróżni i wszystko robi z kimś, albo wszystko samemu to nie stworzy się, ani zdrowego związku, ani dobrze nie będzie samemu z sobą.
Ostatnio edytowano 26 gru 2013, 23:19 przez Imre, łącznie edytowano 1 raz
Imre

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 26 gru 2013, 23:19
Co do samozaspokajania się,był kiedyś cytat że "czemu to się nazywa samogwałtem,wszak robisz to z kimś kogo kochasz"
Jednak
Co
w przypadku.
Gdy ma się niską samoocenę, i człek się nienawidzi.
Wtedy to samogwałt :O?
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez rotten soul 26 gru 2013, 23:26
dream*,
oj, chciałabym być marzeniem

Seksualnym na pewno jesteś, niejednego mężczyzny, który Cię widział/spotkał, no ale na pewno nie o to Ci chodzi, co jest jak najbardziej zrozumiałe.

możesz być z kimś z wyboru a nie z przymusu lub chęci zaspokojenia potrzeb. :

Tyle, że przeważnie (zawsze) ludzie wybierają innych ludzi, aby zaspokoić ich i swoje potrzeby. Istnieją jakieś inne powody tworzenia związków? Jeśli tak to proszę mnie oświecić. :D
rotten soul

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 23:35
rotten soul napisał(a):Seksualnym na pewno jesteś, niejednego mężczyzny, który Cię widział/spotkał, no ale na pewno nie o to Ci chodzi, co jest jak najbardziej zrozumiałe.

nawet jeśli, to raczej jednym z wielu jeśli już... bo jakoś fizycznie też super atrakcyjna nie jestem, a napewno nie tak żeby być czyjąś największą erotyczną fantazją :) Ale to akurat dobrze :) przynajmniej niektórzy mężczyźni lubią mnie czysto platonicznie :)

możesz być z kimś z wyboru a nie z przymusu lub chęci zaspokojenia potrzeb. :

Tyle, że przeważnie (zawsze) ludzie wybierają innych ludzi, aby zaspokoić ich i swoje potrzeby. Istnieją jakieś inne powody tworzenia związków? Jeśli tak to proszę mnie oświecić. :D

Ok, ogólnie teoretycznie ludzie robią wszystko interesownie więc miłość jest także egoistycznym uczuciem.
No ale wiesz o co mi chodzi :) O to, że jeśli dobrze Ci samemu ze sobą, to w związek wchodzisz bardziej świadomie, a nie dlatego, że np. boisz się być sam, chcesz mieć stały sex itp itd
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Śmiercionauta 26 gru 2013, 23:40
moją największą fantazja erotyczną jest P. Cruz :P :105:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez rotten soul 26 gru 2013, 23:41
dream*,
bo jakoś fizycznie też super atrakcyjna nie jestem,

Tak jak znaczna większość ludzi na świecie, a mimo tego...

napewno nie tak żeby być czyjąś największą erotyczną fantazją

...są dla kogoś właśnie taką fantazją.

Ok, ogólnie teoretycznie ludzie robią wszystko interesownie

Praktycznie też. Zawsze. IMO.

O to, że jeśli dobrze Ci samemu ze sobą, to w związek wchodzisz bardziej świadomie

Hmmm. Jak Ci dobrze samemu ze sobą, to raczej w ogóle nie myślisz o tym by się z kimś związać. Ty jesteś tego przykładem. Ja też kiedyś byłem.
rotten soul

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 23:45
rotten soul napisał(a):dream*,
bo jakoś fizycznie też super atrakcyjna nie jestem,

Tak jak znaczna większość ludzi na świecie, a mimo tego...

napewno nie tak żeby być czyjąś największą erotyczną fantazją

...są dla kogoś właśnie taką fantazją.

tak... bo kochają tą osobę, więc o niej fantazjują mimo, że nie jest miss universum.
No, może kiedyś będę czyjąś największą fantazją... ale nie prędko.

O to, że jeśli dobrze Ci samemu ze sobą, to w związek wchodzisz bardziej świadomie

Hmmm. Jak Ci dobrze samemu ze sobą, to raczej w ogóle nie myślisz o tym by się z kimś związać. Ty jesteś tego przykładem. Ja też kiedyś byłem.

hm, nie do końca. Czasem poznajesz kogoś przypadkiem, dobrze spędza wam się czas, jest między wami chemia. Niby dobrze Ci samemu, ale zaczynasz się powoli angażować emocjonalnie. A później już nie ma odwrotu - wpadasz jak śliwka w kompot :(
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez kolekcjoner snów 26 gru 2013, 23:48
Piękne kobiety zostawmy mężczyznom bez wyobraźni.
Marcel Proust

;)
kolekcjoner snów

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 23:52
a piękne wewnętrznie tym z wybujałą wyobraźnią? :P
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Śmiercionauta 26 gru 2013, 23:53
kolekcjoner snów, nie zgadzam się z Proustem. ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 26 gru 2013, 23:54
Śmiercionauta napisał(a):kolekcjoner snów, nie zgadzam się z Proustem. ;)

w sensie, gustujesz w brzydulach czy nie masz wyobraźni? :lol:

(to półżartem oczywiście)

///źle przeczytałam :P tzn. przeczytałam, że się zgadzasz... :time:
Ostatnio edytowano 26 gru 2013, 23:59 przez aptasia, łącznie edytowano 1 raz
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez rotten soul 26 gru 2013, 23:57
dream*,
tak... bo kochają tą osobę,

Nie potrzebna jest miłość, aby ktoś miał o kimś fantazje seksualne. Przynajmniej u mnie tak jest.

Czasem poznajesz kogoś przypadkiem

Mi się takie coś nigdy nie przytrafiło, więc tego...
Niby dobrze Ci samemu, ale zaczynasz się powoli angażować emocjonalnie.

...skomentować nie mogę.
rotten soul

Sortuj wg