123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 22 gru 2013, 22:47
kokos84 napisał(a):dream*, gdy jestes inteligentniejsza od partnera, drażni to ich?

skąd to pytanie?
Nie zastanawiałam się nad tym wnikliwie.
Prawda jest taka, że jako kobieta, raczej wybierałam mężczyzn którzy mi imponowali (bynajmniej nie zdjęciami z argentyny :) )
z 2giej strony, panuje taki stereotyp, że mężczyźni boją się inteligentnych kobiet.

Inna sprawa, że jeśli brać pod uwagę inteligencję emocjonalną, to chyba od żadnego z moich partnerów nie byłam nigdy inteligentniejsza :)

Więc zależy o co dokładnie pytasz.

-- 22 gru 2013, 21:49 --

Mushroom napisał(a):Ja też jestem indywidualista i żyje po swojemu. Jakos nikt mnie za tajemniczego nie uważa wiec tu chyba jeszcze czegos brakuje np motoru albo zdjęć z argentyny.

Albo może obnosisz się zbyt pretensjonalnie ze swoimi uczuciami i myślami? :)
(nie wiem, nie znam Cie, strzelam)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Synsa 22 gru 2013, 23:00
Kiedyś, kiedy jeszcze mi się chciało robiłam wrażenie interesującej, zabawnej, innej - często to słyszałam. Wtedy inność brałam za komplement, ale z wiekiem stała się uciążliwa ;) Faceci chętnie się ze mną przyjaźnili ale nie byłam materiałem na związek. W ogóle jestem jakaś męska. Btw. lubiłam męskie pierdoły. Cichych, zamkniętych w sobie chłopców bo można, trzeba było wręcz, coś z nich wydobyć. Takie trochę wchodzenie w rolę matki bym powiedziała ;p
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

SINGLE wątek zbiorczy

przez TEUFEL 22 gru 2013, 23:15
carlosbueno, Muszę Ci powiedzieć, że kiedy czytam Twoje posty stwierdzam że tytuł należał Ci się bezapelacyjnie ;) Ale ogólnie są też merytoryczne, żeby nie było że Cię hejtuje, bo sam lepszy nie jestem ;)
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez kokos7 22 gru 2013, 23:17
dream*, imponowali Ci czym?
mężczyźni po części obawiają sie inteligentnych kobiet, przynajmniej ja

SINGLE wątek zbiorczy

przez TEUFEL 22 gru 2013, 23:19
Mało jest takich kobiet tak na prawdę inteligentnych, a jeszcze mniej inteligentnych i fajnych, bo często duża inteligencja to u kobiet przebiegłość, wyrachowanie i wiele innych negatywnych cech
TEUFEL

SINGLE wątek zbiorczy

przez carlosbueno 22 gru 2013, 23:23
Ja się inteligentnych kobiet nie obawiam ale wiem że ktoś taki jak ja człowiek bez ambicji i pasji, fizol/ bezrobotny na pewno interesujący dla nich nie będzie. Mogę z nimi pogadać ale bez zdradzania mojego życiorysu i sytuacji życiowej bo zwłaszcza po alko niektórzy myślą że ja jakiś światowiec jestema nie zwykły łachmyta . ;)
Największy Forumowy Maruda

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 22 gru 2013, 23:24
kokos84 napisał(a):dream*, imponowali Ci czym?
mężczyźni po części obawiają sie inteligentnych kobiet, przynajmniej ja

różnie. Pasją, zaradnością życiową, zdeterminowaniem, opanowaniem albo wiedzą na dany temat. ewentualnie wrażliwością w stosunku do zwierząt :)

Poza tym czego tu się obawiać?
Moim zdaniem to zależy od poczucia własnej wartości. Jeśli mężczyzna ciągle porównuje się z kobietą, to faktycznie, może czuć się gorszy jeśli jego partnerka jest inteligentna, lecz dla mężczyzny o wysokim poczuciu własnej wartości, będzie to raczej powod do dumy. Wszystko jest względne niestety.

Ale wciąż nie rozumiem czemu zadałeś to pytanie?
Nie czuję się inteligentna, wręcz przeciwnie, często ciężko mi skojarzyć fakt A z faktem B i dodać je do siebie.
Raczej nie myśli się abstrakcyjnie, kreatywnie, a często nawet logicznie mając depresję.
Ostatnio edytowano 22 gru 2013, 23:29 przez aptasia, łącznie edytowano 1 raz
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez TEUFEL 22 gru 2013, 23:25
carlosbueno napisał(a):Mogę z nimi pogadać ale bez zdradzania mojego życiorysu i sytuacji życiowej bo zwłaszcza po alko niektórzy myślą że ja jakiś światowiec jestema nie zwykły łachmyta . ;)

:lol: :lol: :lol: Możesz bajerować jak ten kolo tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=M7-v23oT6Q8

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TEUFEL

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 23 gru 2013, 00:18
dream*, nie wiem jak mnie inni odbierają ale nikt mi nigdy nie mowil tego. Generalnie malo rozmawiam o swoim zyciu wewnętrznym.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 23 gru 2013, 01:02
Mushroom napisał(a):dream*, nie wiem jak mnie inni odbierają ale nikt mi nigdy nie mowil tego. Generalnie malo rozmawiam o swoim zyciu wewnętrznym.

W takim razie jesteś choć trochę tajemniczy :>
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 23 gru 2013, 01:21
dream*, byc moze, nikt mi tego nie powiedział jeszcze
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez hooain 23 gru 2013, 03:16
Mushroom, jesteś tajemniczy, combos ode mnie
ତ୍କୃ

SINGLE wątek zbiorczy

przez kokos7 23 gru 2013, 11:46
dream*, obawiam się, że ta ich inteligencja będzie mnie szachowała w kązdym punkcie czy też przerodzi sie w feminizm.

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 23 gru 2013, 12:04
hooain napisał(a):Mushroom, jesteś tajemniczy, combos ode mnie

Combos? Co to znaczy? :-)
Król Balu

Sortuj wg