123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez rotten soul 10 lis 2013, 02:01
Śmiercionauta,
bo na tę chwile mam za bardzo najebane w głowie.

To znaczy, że spełniasz podstawowe warunki, że się wpisać do tematu. Witam, witamy. :great:
rotten soul

SINGLE wątek zbiorczy

przez Adela 10 lis 2013, 09:42
Dzień Dobry! Spałam kijowo..bo sama, ale cóż... Jest tu jakiś książę z bajki???????
:great:

-- 10 lis 2013, 08:44 --

Najchętniej z Gdańska

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 10 lis 2013, 10:43
Ja jestem, książę król legat legatów :D
i mam czeskiego rumaka w kolorze śliwkowym 8)
Ale zajęty, sorry ;)
a tak bardziej na poważnie to mamy kilku wolnych i fajnych chłopaków z gdyni i okolic
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez Adela 10 lis 2013, 10:51
cieszę się bardzo, bo życie ucieka a my tu biadolimy, trzeba się zebrać do kupy a wiadomo razem raźniej :D, tak naprawdę wszystko było z nami jak najlepiej gdybyśmy mieli wsparcie w drugiej osobie, szacunek i zaufanie i tak można wtedy żyć dalej. pozdrawiam

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 10 lis 2013, 10:58
Adela, zgadzam się z Tobą mądrze napisane
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez Adela 10 lis 2013, 11:04
achhh zarumieniłam się :-) komplementy jak najbardziej wskazane!

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 10 lis 2013, 11:06
kto z nas ich nie lubi :)
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez Adela 10 lis 2013, 11:20
Ach może by tak więcej na forum takich ludzi :yeah: . Skoro czujemy sie samotni, bo w związku też można czuć się samotnym to czemu nie wspierać się nawzajem. Czasami jest tak, że więcej wsparcia czy zrozumienia mamy od obcych ludzi niż rodziny, a znajomi i pseudo przyjaciele zwykle bywają póki są pieniądze (piszę z własnego doświadczenia, oczywiście nie generalizuję), ale taka znieczulica teraz panuje a ludzie dziwią się że w gabinetach psych coraz więcej ludzi... A to proste jak drut, skoro pani ekspedientka w sklepie bywa nieprzyjemna, ludzie gdzieś się śpieszą i plotą czasem nieprzyjemne rzeczy do innych, rodzina zwraca same uwagi, kierowca trąbi na przechodniów jakim prawem przechodzą na zielonym świetle, dzwonią z banku bo dług rośnie, w pracy ktoś robi "schody" albo mają zamiar wykopać albo już to zrobili, ukochana osoba stwierdza że nie jest w stanie udźwignąć twoich zmartwień a przecież kocha cię nad życie..ale jednak odchodzi, itp. itd. I co stwierdzamy że coś nie tak z nami, i zaczyna się dramat zamykamy się w domu a tu pojawia się apatia i zniechęcenie, potem depresja, agorafobia czy inna tam fobia aż w końcu lęki. I co nam pozostaje? jakikolwiek kontakt z drugim człowiekiem -FORUM

Sory, ale się rozpisałam ale musiałam, może nie ten wątek ale może się tu przyda komuś.
Mimo wszystko życzę dziś spotkania miłych ludzi, komplementów tak jak kolega wyżej (pozdrawiam Cię!). I tak naprawde to z nami jest wszystko ok, tylko jesteśmy bardzo wrażliwi dlatego tak dostajemy po du... Ale wrażliwość jest przecież cechą pozytywną :papa:

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 10 lis 2013, 11:23
Skoro czujemy sie samotni, bo w związku też można czuć się samotnym to czemu nie wspierać się nawzajem.

Wcale nie jestem ani nie czuję się samotny, po prostu napisałem w tym temacie :)
Pozdrawiam

-- 10 lis 2013, 11:27 --

I co nam pozostaje? jakikolwiek kontakt z drugim człowiekiem -FORUM

To forum jest bardzo bardzo fajne, panuje miła atmosfera, porządek jest utrzymywany (z 1 wyjątkiem ale to nie wina modów) a ludzie ciekawi zarówno do pogadania jak i spotykania się na żywo.
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez Masked_Man 10 lis 2013, 11:47
Nie wiem czy forum jest takie swietne. Jak siedze na nim dluzej bez kontaktu z moimi kolegami z prawdziwego zycia to swiruje. Czuje niezadowolenie, a do tego dochodzi to, ze mimo tego niezadowolenia coraz bardziej sie w nie wciagam, uzalezniam, poniewaz nie mam nic lepszego do roboty.
Masked_Man

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 10 lis 2013, 11:52
Jak siedze na nim dluzej bez kontaktu z moimi kolegami z prawdziwego zycia to swiruje.

Ale to nie jest wina forum. Wszystkiego trzeba używać z głową.
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 10 lis 2013, 11:58
No dobra, ja też szukam. :mrgreen: Z okolic Trójmiasta, najlepiej w wieku 21-30 :lol: :lol:

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 10 lis 2013, 12:01
:great: powodzenia dziewczyny
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 10 lis 2013, 12:15
Masked_Man napisał(a):Nie wiem czy forum jest takie swietne. Jak siedze na nim dluzej bez kontaktu z moimi kolegami z prawdziwego zycia to swiruje. Czuje niezadowolenie, a do tego dochodzi to, ze mimo tego niezadowolenia coraz bardziej sie w nie wciagam, uzalezniam, poniewaz nie mam nic lepszego do roboty.

To tak jakby oskarżać narzędzie o to że coś się źle zrobiło, trochę nonsens.
W sieci zawsze można iść w co pograć,obejrzeć, whatever.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg