123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 22 gru 2013, 21:16
Synsa, jeśli ci tak pasuje,to trwaj jak najdłużej,chyba nima co na siłe
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez Pieprz 22 gru 2013, 21:23
Synsa napisał(a):Nie jestem pewna czy chce a na pewno nie umiem. Marzę chyba o księciu z bajki ale to tylko fantazje, nie ma nic wspólnego z życiem.
Au was jak? Pewnie pisaliście wcześniej, ale dobrnełam do połowy wątku tylko, jesteście singlami z wyboru czy z przypadku? :)

Ja chcialem ale byłem niedojrzaly i mialem bardzo niedojrzale wyobrażenie czym jest związek. Moze i dobrze sie stało ze zacząłem sie spotykać z kobietami w późnym wieku bo wczesniej moglo typ zaskutkowac odrzuceniem i pewnie jeszcze bardziej bym się wycofał i teraz bym byl singlem frustratem albo zdolowanym loserem

-- 22 gru 2013, 21:28 --

carlosbueno napisał(a):
jesteście singlami z wyboru czy z przypadku? :)
singiel z przypadku to nie singiel, singlem się jest zawsze z wyboru. Prawdziwych singli tu niewielu większość to samotni z powodu nieśmiałości, niskiej samooceny, problemów psychicznych itp

Singiel to ktos kto nie chce byc związku tylko żyjąca sie pokątnie, a nie ktos samotny. Ale że wszyscy używają tego drugiego znaczenia to ja też zacząłem. Wygodniej jest :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

SINGLE wątek zbiorczy

przez mark123 22 gru 2013, 21:37
Ja chyba jestem w pełni singlem, bo nie chcę być w związku; ale czy jest to mój w pełni wolny wybór czy wybór wymuszony problemami z psychiką to tego dokładnie nie wiem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez vifi 22 gru 2013, 21:39
Jak miałem 8 lat to też nie miałem zamiaru ani ochoty nigdy wiązać się z dziewczynami.
jesteście singlami z wyboru czy z przypadku?
No ja jestem "singlem z przypadku", chociaż dodatkowo to wzmacniam, bo ciągle mam wrażenie, że nie nadaję się do związku i będzie w nim co najmniej czegoś brakować. Związek brzmi dla mnie dość poważnie, a ja emocjonalnie mam wiele z dziecka.
Tak szczerze powiedziawszy to biorąc pod uwagę to że niewiele z tym robię (no bo co zrobić...), to jestem singlem bardziej z powodu swoich (braku) działań, a nie przypadku.
Wiem że nadużywam tego słowa, ale już się tak zwykło mówić.

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 22 gru 2013, 21:42
Ja singielką z wyboru nie jestem i dlatego nie życzę sobie używania wobec mnie tego terminu. ;)

SINGLE wątek zbiorczy

przez Śmiercionauta 22 gru 2013, 21:44
Aurora92, jednak lepiej brzmi określenie singielka/singiel niż stary kawaler/stara panna. ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez carlosbueno 22 gru 2013, 21:46
Śmiercionauta napisał(a):Aurora92, jednak lepiej brzmi określenie singielka/singiel niż stary kawaler/stara panna. ;)

No właśnie i ja czasem w realu tak innym mówię choć wiem że żaden ze mnie singiel, ale to lepiej brzmi choć starsze pokolenie czy tzw prości ludzie czasem tego wyrażenia nie znają.
Największy Forumowy Maruda

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 22 gru 2013, 21:47
Śmiercionauta, fakt - stara panna / stary kawaler są nacechowane emocjonalnie, jednak singielka / singiel nie pasuje do kogoś, kto nie jest sam, bo "tak chce". :mrgreen:

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 22 gru 2013, 21:49
dziwne te okreslenia stara panna czy stary kawaler... tym bardziej uzywane w odniesieniu do np. 25 latka...jaki on stary? Tyle ze sam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez vifi 22 gru 2013, 21:50
Mi tam z braku lepszej nie-siarowatej nazwy pasuje i singiel..

SINGLE wątek zbiorczy

przez TEUFEL 22 gru 2013, 21:52
Candy14, Bo ja wiem? Wcale już nie taki młody, z biologicznego pkt. widzenia to nawet już powoli do odstrzału, kiedyś tak było, no ale rozwój medycyny i świadomość zdrowotna wydłużyła wiek ludzi.
TEUFEL

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 22 gru 2013, 21:55
light, 25 lat i niemlody? :shock: to okolo 40 musialby byc starcem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez carlosbueno 22 gru 2013, 21:56
Candy14 napisał(a):dziwne te okreslenia stara panna czy stary kawaler... tym bardziej uzywane w odniesieniu do np. 25 latka...jaki on stary? Tyle ze sam

No dziś już raczej nieaktualne te 25 lat, dla kobiety to minimum 30- ści a faceta 35 i to tylko część społeczeństwa tych terminów używa. Zresztą jak szacują socjologowie nawet 1/3 dzisiejszej młodzieży nigdy nie wstąpi w związek małżeński także to zbyt duża grupa aby ją tak stygmatyzować jak kiedyś gdy stanowiła kilka procent a nawet przed wiekami poza stanem kościelnym staropanieństwo i starokawalerstwo nie istniało. Do dziś wśród dzikich plemion ono nie występuje.
Największy Forumowy Maruda

SINGLE wątek zbiorczy

przez TEUFEL 22 gru 2013, 21:57
Candy14 napisał(a):light, 25 lat i niemlody? :shock: to okolo 40 musialby byc starcem

Kiedyś tak właśnie było ;) Poczytaj sobie o średniej długości życia człowieka w dawnych czasach ;)
TEUFEL

Sortuj wg