123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez ladywind 09 maja 2014, 14:13
barbieturan napisał(a):powiedzcie mi o co właściwie chodzi w tym wątku, tu sie ogłasza siebie czy co ? Pytam serio :D

Tu raczej piszą osoby, którym w życiu nic nie wychodzi czyli ja też sie do nich zaliczam ;)

-- 09 maja 2014, 13:14 --

hobbyturysta napisał(a):mangiferaindica, a jestes chociaz miła i masz ładna buzie i stala prace :P

A Ty wyglądasz jak ten Pan z avka? :P
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

SINGLE wątek zbiorczy

przez mangiferaindica 09 maja 2014, 14:15
macieywwa napisał(a):mangiferaindica, a jeszcze druga sprawa co jest do wymiany w sprzęgle, czy docisk czy tarcza czy cały komplet i czy turbo da sie moze tanio zregenerowac...w wiekszosci warsztatów gola, nie dosc ze na czesciach doliczaja sobie astronomiczne kwoty to jeszcze mówia ze cos jest do wymiany a nie jest :D

Ja jestem kobieta, naprawdę wiele rzeczy ogarniam samodzielnie, ale tutaj to już nie jestem w stanie bez pomocy meskiego gatunku, więc prosze nie krzyczeć. Sprzeglo chyba calosc, bo powiedzieli, ze jest po prostu zuzyte po 170 tysiącach, z turbiny cieknie olej i do regeneracji jest.

SINGLE wątek zbiorczy

przez ladywind 09 maja 2014, 14:18
Śmiercionauta napisał(a):
ladywind napisał(a):
Śmiercionauta napisał(a):ktoś ze mną powiosłuje kajakiem po meandrach życia D: a tak na poważnie niedługo mam spływ kajakowy ze znajomymi i wszyscy będą sparowani oprócz mnie D:

łooo:) gdzie masz spływ? z jakiego jestes ośrodka? :mrgreen: i gdzie to sie wybierasz? ja ostatnio byłam na Nysie ale pogoda sie nie udała

nie nalezę do żadnego ośrodka. Po prostu wypożyczamy ze znajomymi kajaki i wypływamy na dwa dni po roztoczańskich rzekach. z noclegiem w głuszy. D: Uwielbiam spływy kajakowe :105:

Czyli jezdzicie tak na własną ręke. To bardzo polecam Ci zapisanie się do jakiegos stowarzyszenia, bo ceny nie są wysokie, można poznać fajnych ludzi, jest raźniej a wieczorami jest ognisko w tym gitara i zawsze ktoś fajnie śpiewa, albo do wyboru dyska na powietrzu:))

-- 09 maja 2014, 13:26 --

hobbyturysta, dlaczego nam sie tu nie pochwaliłes że wystąpiłeś u Drzyzgi?? :mrgreen: :

http://player.pl/programy-online/rozmow ... 18942.html :D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez macieywwa 09 maja 2014, 14:31
mangiferaindica, turbo to nie jest jakies magiczne cos - to jest kawal korpusu metalu ze "smigielkiem w srodku" prawdopodobnie masz do wymiany uszczelki i uszczelniacze, wcale nie oznacza to ze turbo jest do regeneracji jak to ladnie mowia mechanicy/kazdy ogarniety mechanik zrobi to sam a kosz materialow ok 200pln/ tylko im zwyczajnie nie chce sie w to bawic, lepiej zawiesc do regeneracji klient zaplaci ok 1000..a oni wezma za wymiane :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

SINGLE wątek zbiorczy

przez hobbyturysta 09 maja 2014, 14:40
kupmitrumne, a co ja jestesm z innej planety badz galaktyki ???? zburz ten mur wokół serce który nas oddziela :P
ladywind, o jaka dowcipna :p pochwal sie gdzie ty wystapiłas :P i jak tam idzie rola swatki :P wygladam podobnie mam 190 wzrostu 110 kilo wagi ciemne kudły i zakola :P a no i bym zapomniał najwazniejszego wielkie serceee !!!! :P
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

SINGLE wątek zbiorczy

przez Kalebx3 09 maja 2014, 15:37
Kalebx3 napisał(a):
Cytuj:
Masakra, a takich normalniejszych kobietek to juz kompletnie nikt nie chce. Buuu.

- a jesteś do "wzięcia "?

Jestem, wiadomo.

Tyle Tu facetów wolnych i narzekających na swoja samotność, a żaden nawet nie zagada do Ciebie?
Ja już za stary na Ciebie ,żonaty i dzieciaty więc odpadam ,,, ale Ci Tutejsi panowie ,eeech!
Do roboty Chłopy ! ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

SINGLE wątek zbiorczy

przez mangiferaindica 09 maja 2014, 15:58
macieywwa napisał(a):mangiferaindica, turbo to nie jest jakies magiczne cos - to jest kawal korpusu metalu ze "smigielkiem w srodku" prawdopodobnie masz do wymiany uszczelki i uszczelniacze, wcale nie oznacza to ze turbo jest do regeneracji jak to ladnie mowia mechanicy/kazdy ogarniety mechanik zrobi to sam a kosz materialow ok 200pln/ tylko im zwyczajnie nie chce sie w to bawic, lepiej zawiesc do regeneracji klient zaplaci ok 1000..a oni wezma za wymiane :D

Ok, wierze, tylko sama sobie z tym zwyczajnie nie poradze. Oddam rodzonemu na pozarcie.

SINGLE wątek zbiorczy

przez Haissem 09 maja 2014, 16:17
Facet, który nie ma kasy i jest niezaradny to największa ciapowatość męska jaka może istnieć w dojrzałym życiu. Podejście co niektórych, ze kobieta jako ich źródło utrzymania jest kurva poniżeniem męskiego gatunku ludzkiego.
Haissem

SINGLE wątek zbiorczy

przez kupmitrumne 09 maja 2014, 16:20
Haissem napisał(a):Facet, który nie ma kasy i jest niezaradny to największa ciapowatość męska jaka może istnieć w dojrzałym życiu. Podejście co niektórych, ze kobieta jako ich źródło utrzymania jest kurva poniżeniem męskiego gatunku ludzkiego.

Amen !

SINGLE wątek zbiorczy

przez mangiferaindica 09 maja 2014, 16:21
Kalebx3 napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):
Cytuj:
Masakra, a takich normalniejszych kobietek to juz kompletnie nikt nie chce. Buuu.

- a jesteś do "wzięcia "?

Jestem, wiadomo.

Tyle Tu facetów wolnych i narzekających na swoja samotność, a żaden nawet nie zagada do Ciebie?
Ja już za stary na Ciebie ,żonaty i dzieciaty więc odpadam ,,, ale Ci Tutejsi panowie ,eeech!
Do roboty Chłopy ! ;)

Dowcip stulecia :mrgreen:

SINGLE wątek zbiorczy

przez Luki_is_back 09 maja 2014, 16:25
Haissem
Weź edytuj ten post, czy co, bo zabraknie panów na tym forum, w łeb se strzelą. Toż tu co drugi taki.
Luki_is_back

SINGLE wątek zbiorczy

przez Haissem 09 maja 2014, 16:47
Luki_is_back napisał(a):Haissem
Weź edytuj ten post, czy co, bo zabraknie panów na tym forum, w łeb se strzelą. Toż tu co drugi taki.

Niech najpierw sobie jaja obetną jak mają. :shock:
Haissem

SINGLE wątek zbiorczy

przez barbieturan 09 maja 2014, 16:48
hobbyturysta, mówiłeś, że o ja jestem tą jedyną bydlaku
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

SINGLE wątek zbiorczy

przez macieywwa 09 maja 2014, 16:50
Haissem napisał(a):Facet, który nie ma kasy i jest niezaradny to największa ciapowatość męska jaka może istnieć w dojrzałym życiu. Podejście co niektórych, ze kobieta jako ich źródło utrzymania jest kurva poniżeniem męskiego gatunku ludzkiego.

I wlasnie ja z powodu mocno niestabilnego mojego zycia, nie wpjerdalam się obecnie w żadne zwiazki, w zadne miłosci coby płaczu nie bylo u niewiasty :D
Priorytet, stanac na nogi zdrowotnie, nastepnie, płynność finansowa, bo jak przepierdole cały hajs za moto/a wielce prawdopodobne/ i cala skarpete która juz jedzie na rezerwie a nic nie zarobie to bedzie straszna hoojnia u mnie pod wzgledem finansowym ale moze bede zdrowy :D , hooj, zawsze to chociaz jakies pocieszenie:D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sortuj wg