123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez ladywind 06 maja 2014, 15:04
Haissem napisał(a):ta wulgarna dziewczynka to potwór a nie dziecko. :D

P{otwór to z Ciebie, sadzac po avatarze :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

SINGLE wątek zbiorczy

przez Haissem 06 maja 2014, 15:15
ladywind, Nie bądź taka mądralińska. :D Bo w nocy wejdę do twojego snu niepostrzeżenie jak intruz i zawładnę tobą. Wywołam demoniczny strach i pozbawię Cie lekkiego snu. A później po­zos­ta­wię krzyczącą i wołającą o po­moc z przerażenia :mrgreen:
Haissem

SINGLE wątek zbiorczy

przez ladywind 06 maja 2014, 15:30
Haissem, nie ma takiej opcji, bo tygrys czuwa nad moją głową, lepiej nie chciej wiedzieć jaki :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez Haissem 06 maja 2014, 15:36
ladywind, tygrysy to potulne kotki mrrrrrrrrrrrr, czym ty mnie straszysz kobieto. :lol:
Haissem

SINGLE wątek zbiorczy

przez ladywind 06 maja 2014, 15:52
Haissem, ja Cie raczej ostrzegam przed moim drapiezcą :twisted:

SINGLE wątek zbiorczy

przez Haissem 06 maja 2014, 19:18
ladywind, ja tam nie boje się. :pirate:
Haissem

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 06 maja 2014, 22:27
ladywind napisał(a):
dream*, za słabo kochana trzymałaś, za słabo :roll:

oj kurcze, już mi krew do kciuków nie dopływała a tu jeszcze za słabo? :) no nic, trzymam dalej, przecież życię się toczy...

macieywwa napisał(a):dream*, jak trzyma sie Twoja niewidoma psinka ?

GŁUCHA! :D a Ty ją jeszcze oślepić chcesz :PPP

A co do mnie... singluję i nie singluję na przemian. zerwania, powroty... patologia i toksykologia to jak widać moja specjalność.
Nie powinnam innym zawracać sobą głowy. Myślałam, że pójdę na terapię i będzie cacy bo chociaż zacznę nad sobą pracować, czekałam 2 miesiące na pierwszą wizytę z NFZ... poszłam... i to była farsa mojego życia. Wiem o terapeutce na którą trafiłam tyyyyyyle... gdzie mieszka, numer telefonu, jakie ma relacje z matką, gdzie sama jeździ na terapię, jakie ma podejście do klientów i zwierząt, kiedy jedzie na urlop, czym się zajmuje jej koleżanka, też terapeutka i długo by pisać. Ona w wywiadzie o mnie dowiedziała się ile mam lat, co studiowałam i tyle, bo później mówiła już tylko o sobie.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 06 maja 2014, 22:29
dream* napisał(a):
ladywind napisał(a):
dream*, za słabo kochana trzymałaś, za słabo :roll:

oj kurcze, już mi krew do kciuków nie dopływała a tu jeszcze za słabo? :) no nic, trzymam dalej, przecież życię się toczy...

macieywwa napisał(a):dream*, jak trzyma sie Twoja niewidoma psinka ?

GŁUCHA! :D a Ty ją jeszcze oślepić chcesz :PPP

A co do mnie... singluję i nie singluję na przemian. zerwania, powroty... patologia i toksykologia to jak widać moja specjalność.
Nie powinnam innym zawracać sobą głowy. Myślałam, że pójdę na terapię i będzie cacy bo chociaż zacznę nad sobą pracować, czekałam 2 miesiące na pierwszą wizytę z NFZ... poszłam... i to była farsa mojego życia. Wiem o terapeutce na którą trafiłam tyyyyyyle... gdzie mieszka, numer telefonu, jakie ma relacje z matką, gdzie sama jeździ na terapię, jakie ma podejście do klientów i zwierząt, kiedy jedzie na urlop, czym się zajmuje jej koleżanka, też terapeutka i długo by pisać. Ona w wywiadzie o mnie dowiedziała się ile mam lat, co studiowałam i tyle, bo później mówiła już tylko o sobie.

next terapeutka/ta i try again,do skutku.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 06 maja 2014, 22:32
Kestrel, ale jak? nie mam już skierowania bo przecież zapisałam się do tamtej... ale po tej wizycie byłam tak, nie wiem, odrealniona tą sytuacją, że nawet nie umówilam się na kolejną wizytę. Mam znów iść do lekarza rodzinnego po skierowanie? czy mogę bez niego iść do psychologa w innej placówce NFZ? zupełnie jestem zagubiona jesli o to chodzi..
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Arhol 06 maja 2014, 22:37
dream*, chyba tak,kolejne skierowanie od rodzinnego.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 06 maja 2014, 22:49
Kestrel napisał(a):dream*, chyba tak,kolejne skierowanie od rodzinnego.

oki :) dzięki.
A gdybym leczyła się w tej samej przychodni co psychiatrycznie, gdzie psych już przeprowadziła ze mną wywiad itp to czy to ułatwiłoby terapie? czy wtedy psychiatra i terapeuta mieliby ze sobą kontakt? czy znów zaczynałabym z pustą kartą? ak to jest? :P wiem, że to nie ten temat, wybaczcie ;)
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez na_leśnik 06 maja 2014, 23:02
dream*, ewentualnie możesz iść do jakiejś poradni zdrowia psychicznego do psychiatry. On też może takie skierowanie dać, przynajmniej ja od swojego dostałem.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 06 maja 2014, 23:10
na_leśnik napisał(a):dream*, ewentualnie możesz iść do jakiejś poradni zdrowia psychicznego do psychiatry. On też może takie skierowanie dać, przynajmniej ja od swojego dostałem.

wiem, wiem, tylko do psychiatry chodzę prywatnie, wizytę mam za dwa opakowania leków, hehe :) skoro już płacę składki to jednak wolę iść po skierowanie do rodzinnego bo za free i szybciej :)
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez na_leśnik 06 maja 2014, 23:13
dream*, w sumie racja :) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg