123

Hasiok.

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 13:59
khaleesi napisał(a):macieywwa, ja tam + 20 byłam dziewica :lol: ano jest to fetysz facetów sama sie przekonałam o tym :mrgreen:

Gdybym była hetero, to spieprzałabym w podskokach od faceta, który specjalnie szuka dziewicy, nawet gdyby robił to z katolickich względów.

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 14:00
bittersweet, przepraszam jestem romantyczką ale nie do przesady :P zmęczona_wszystkim, no może nadinterpretacja ale skoro współzył kilka razy to chyba za dobry być nie może :P

-- 05 maja 2014, 14:01 --

zmęczona_wszystkim, dlatego ja uciekałam od razu :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez na_leśnik 05 maja 2014, 14:02
zmęczona_wszystkim, Repetitio mater studiorum est :mrgreen: .
Trenować, trenować i jeszcze raz trenować ;) .

No chyba że autor ma niebywały talent w tej dziedzinie :D .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 14:04
khaleesi napisał(a):skoro współzył kilka razy to chyba za dobry być nie może :P

Trochę naciągane przypuszczenie. Nie ma reguł, a zresztą ta kobieta też nie ma jakiegoś wielkiego doświadczenia, więc może to, co on jej proponuje, jest dla niej dobre.

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 14:05
na_leśnik, po co ma trenować skoro cały czas ma w głowie, że oni/on robił jej lepszą minetę, lepiej ruszał palcami w czasie palcówki albo lepiej wkładał.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez macieywwa 05 maja 2014, 14:05
khaleesi napisał(a):No ale chwila i tak mógłby się brac za dziewicę która nie ma problemu, że facet miał kogoś wcześniej :yeah:
macieywwa, to widzisz widziały gały co brały.A to, że oni/on w każdym razie poprzednik ją lepiej zaspokajali/ał to jest pewne bo on prawiczek więc i tak mam rację, że ona nie brzmi szczerze jak mówi mu, że on jest najlepszy. :) co ma mu powiedzieć wiadomo,ze go komplementuje mimo, ze rozmija się z prawdą.

wyciągasz takie wnioski z autopsji...
a co ma mu powiedziec ze jest do dupy.. jak bedzie laska miala przebieg w granicach 5 partnerów, wówczas moze mieć porównanie czy ten dobry czy zły :D a tak to co ona moze wiedzieć, z jednym straciła cnote a drugiego sama rozdziewiczyła.
Wiesz ja swojej partnerce nigdy nie powiedziałbym ze Kaska czy Diana była lepsza w łóżku o takich sprawach nie mówi sie w związku.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 14:06
na_leśnik napisał(a):Trenować, trenować i jeszcze raz trenować ;) .

No chyba że autor ma niebywały talent w tej dziedzinie :D .

Jak to mówili: nie matura, lecz chęć szczera zrobią z ciebie ... :mrgreen: to samo działa w łózku, tak myślę:)

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 14:06
Chociażby robił to ciagle ma przed oczami te "filmy" Watpie by się tego pozbył.
Ostatnio edytowano 05 maja 2014, 14:13 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 14:07
khaleesi napisał(a):na_leśnik, po co ma trenować skoro cały czas ma w głowie, że oni/on robił jej lepszą minetę, lepiej ruszał palcami w czasie palcówki albo lepiej wkładał.

no właśnie, po co, lepiej narzekać :twisted:

Przeszłość dziewczyny.

przez tahela 05 maja 2014, 14:08
No właśnie seksu sie uczy, czasem meszczyzn co miał jedna kobiete moze byc lepszym kochankiem niz ktos kto miał duzo kobiet, ale wiekszosc zaliczał , nie wgłebiał sie emocjonalnie w ich potrzeby, robił to mechanicznie, szybko i byle jak,nie uprawiał za duzo seksu francuskiego, słabo z gra wstepna tylko poznawał nowe ladował w łozku tylko wsadzic i juz po sprawie, taki niby doswiadczony - nieodswiadczony kochanek, albo naczytał sie dziwnych teorii w ksiazkach i koniecznie chce na tym budowac baze seksualną a nie patrzy na biologie i na to jak działa naprawde ciało kobiety , tylko krazy w swoich teoriach filozoficzno - psychologicznycha te teorie maja mało wspólnego z rzeczywistoscia i później nie rozumie dlaczego cos nie wychodzi, nie wychodzi dlatego,ze buduje podstawy seksualne na teoriach , które nie maja nic wspólnego z prawda a on sie zafiksował , w ten sposób nigdy nie odnajdzie szczęscia,ale to tez trzeba zrozumiec.niektórzy ludzie sa naprawdę bardzo zamknieci na rozmowy, na rozwój wspólny, dopasowuja swiat do swoich teorii, które maja w głowie i nie rozumieja ,z świat sie do nich dopasowac nie chce, a to trzeba sie w zyciu otworzyc i rozmawiac i zmieniac siebie a wymagać by swiat sie zmienił i trzeba zrozumiec ,że musi sie otworzyc a nie w sobie dusic to wszytko co ma się w srodku bo to jeszcze bardziej podkręca jazdy.
Ostatnio edytowano 05 maja 2014, 14:17 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 14:09
macieywwa napisał(a):
khaleesi napisał(a):No ale chwila i tak mógłby się brac za dziewicę która nie ma problemu, że facet miał kogoś wcześniej :yeah:
macieywwa, to widzisz widziały gały co brały.A to, że oni/on w każdym razie poprzednik ją lepiej zaspokajali/ał to jest pewne bo on prawiczek więc i tak mam rację, że ona nie brzmi szczerze jak mówi mu, że on jest najlepszy. :) co ma mu powiedzieć wiadomo,ze go komplementuje mimo, ze rozmija się z prawdą.

wyciągasz takie wnioski z autopsji...
a co ma mu powiedziec ze jest do dupy.. jak bedzie laska miala przebieg w granicach 5 partnerów, wówczas moze mieć porównanie czy ten dobry czy zły :D a tak to co ona moze wiedzieć, z jednym straciła cnote a drugiego sama rozdziewiczyła.
Wiesz ja swojej partnerce nigdy nie powiedziałbym ze Kaska czy Diana była lepsza w łóżku o takich sprawach nie mówi sie w związku.

Przecież sam napisał,że go panna skomplementowała, że jest lepszy od jej byłych. to nie są moje wypociny :lol:
Tak w ogóle autorze ile ty masz lat?
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 14:15
khaleesi napisał(a):Przecież sam napisał,że go panna skomplementowała, że jest lepszy od jej byłych. to nie są moje wypociny :lol:
Tak w ogóle autorze ile ty masz lat?

Od byłego:) To chyba nie sztuka być lepszym od jednego faceta;)

Przeszłość dziewczyny.

przez bittersweet 05 maja 2014, 14:16
:shock: co Ty, własnie trzeba mówić "jestes najlepszy, największy mój Supermanie" - tego wymaga podstawowa kultura :!:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 14:16
zmęczona_wszystkim, to był jeden tylko?
HardB napisał "jej poprzedni partner" ale nie napisał jedyny partner
Ostatnio edytowano 05 maja 2014, 14:20 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Sortuj wg