123

Hasiok.

Przeszłość dziewczyny.

przez fox mulder 05 maja 2014, 12:57
khaleesi, nie każdy ma może sobie wybrać swoją obsesję albo natręctwo. Następnym razem skontaktuję się z tobą i powiesz mi, czy taki rodzaj cierpienia prezentuje się już dobrze i mogę szukać wsparcia, licząc, że ktoś mnie zrozumie i pomoże mi przestać się wykańczać.

Pozdrawiam :)

Przeszłość dziewczyny.

przez Ferdynand k 05 maja 2014, 12:58
khaleesi, to co ma sam być?
trzeba to leczyć a nie pierniczyć
Naczelny Użyszkodnik

Przeszłość dziewczyny.

przez tahela 05 maja 2014, 12:59
to właśnie powazne ,ze ktos przez dziwne rzeczy i akcje moze sobie zwiazek popsuc, zawsze trzeba sie samemu siebie zapytac czy wazniejsza jest energia kosmiczna ,która gdzies krazy i chce ja poczuć , czy wazniejsze sa moje rozknimy w głowie i rozmyslania czy zycie samo w sobie jest najważniejsze, ale trzeba sobie z tego sprawe zdac i z tego jak sie czlowiek zachowuje zeby zaczac to zmieniac
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:05
HardB napisał(a):Jest pewna rzecz, jednak bardziej skomplikowana, o wiele bardziej ale nie chciałbym tu o niej pisać. (Napiszę tylko sam początek bez żadnych dalszych wyjaśnień, od czego się to wszystko zaczęło.)
Po nocy sylwestrowej miałem dostęp do jej konta na portalu społecznościowym. Oczywiście musiałem jak ostatni kretyn wejść i przeczytać pewną rozmowę... Od tego się wszystko zaczęło. Na początku postanowiłem, że to koniec (ledwo co był to początek związku). Jednak po paru dniach trochę mi przeszło i daliśmy sobie jeszcze jedną szansę. Od tamtej pory tak mam... Przez moje wścibskie zachowanie. Ja wiem, że problem leży tylko i wyłącznie po mojej stronie

I pewnie w tej rozmowie kręciła z innym?No to wszystko jasne :P
probem leży też w tej pannie. Była z tobą i co pisała na portalach społecznościowych z kimś będąc z tobą?Za normalne to nie jestem na pierwszych etapach związku. Powinna widzieć tylko ciebie i miec przysłonione niemal wszystkich facetów etapy zauroczenia itd a tutaj z Tobą niby była a kręciła z innym na jakimś portalu? WTF?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez macieywwa 05 maja 2014, 13:12
jedyna moja rada trzymać sie jak najdalej od fejskukow, gg, telefonu i innych gówien swojego partnera/ki sprawdzanie takich rzeczy wybitnie swiadczy o braku zaufania a jak widac co po niektórzy wkrecaja sobie jazdy po przeczytaniu jakiejs rozmowy na w/w hoojostwach a tak naprawdę to tylko rozmowa np. z kolega czy koleżanka, nic wiecej
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:14
HardB napisał(a): Po prostu nie umiem zaufać, boje się, że zacznie z kimś pisać, że znajdzie kogoś lepszego...

niewykluczone to wcale biorąc pod uwagę to co sam wyczaiłeś po nocy sylwestrowej
macieywwa, wątpie by autor tak przezywał jak mrówka okres rozmowe z kolegą tym bardziej, że pisze, ze dali sobie szanse drugą czyli było coś powazniejszego.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez bittersweet 05 maja 2014, 13:16
Sprawa jest taka, że niskie poczucie własnej wartosci generuje stałe problemy w związku, nawet jeśli partnerka byłaby dziewica zaczełyby sie rozkminy typu :arrow: i tak nie jestem dosc dobry, bedzie chciała spróbowac z innymi, i zazdrosc nie o przeszłoć, tylko o ewentualną przyszłosć albo szukanie nieistniejacych rywali w otoczeniu.
Jeśli ktoś ma wysoka samoocenę, wie ze partner/ka chce z nim być, bo jest tego wart - i nie boi się żadnej konkurencji i porównań.

Nigdy bym nie była z zazdrosnym facetem, bo to dla mnie bardzo niemęskie zachowanie...
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 13:20
khaleesi napisał(a):
HardB napisał(a): Po prostu nie umiem zaufać, boje się, że zacznie z kimś pisać, że znajdzie kogoś lepszego...

niewykluczone to wcale biorąc pod uwagę to co sam wyczaiłeś po nocy sylwestrowej
macieywwa, wątpie by autor tak przezywał jak mrówka okres rozmowe z kolegą tym bardziej, że pisze, ze dali sobie szanse drugą czyli było coś powazniejszego.

A jak tak własnie myślę, że doczepił się byle czego, bo to wynika z całego tekstu. Niskie poczucie własnej wartości, kompleksy. to jak ktoś zaczyna się z kimś spotykać to ma zrezygnowac z kontaktów z wszystkimi innymi? Zlikwidowac fb, gg ograniczyć tylko do tego jednego faceta? no dajmy spokój. Jak ktoś ma problemy ze sobą, to nawet niewinną rozmowę odbierze jako potencjalną zdradę.

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:20
bittersweet, ale przyznaj, że ma powody nie ufać tej dziewczynie. Pisze na jakiś portalach społecznościowych podejrzane wiadomości z innym facetem, mówi swojemu obecnemu chłopakowi, ze jest najlepszy i w ogóle od jej byłych. No brzmi to nieszczerze zważywszy, że on jest prawiczkiem.
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez macieywwa 05 maja 2014, 13:21
khaleesi, cos poważniejszego w rozmowie :D , no wez przestań.

Przeszłość dziewczyny.

przez zmęczona_wszystkim 05 maja 2014, 13:23
khaleesi napisał(a):bittersweet, ale przyznaj, że ma powody nie ufać tej dziewczynie. Pisze na jakiś portalach społecznościowych podejrzane wiadomości z innym facetem, mówi swojemu obecnemu chłopakowi, ze jest najlepszy i w ogóle od jej byłych. No brzmi to nieszczerze zważywszy, że on jest prawiczkiem.

Skąd wzięłas takie podejrzenia? Że pisze? Napisała raz, nie wiaodmo, czy coś ważnego. Każdy prawie coś tam pisze na fb. Miała jednego faceta. Komplementuje go - źle, jakby nie komplementowała - też źle.

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:24
poprawka był prawiczkiem bo go rozdziewiczyła :twisted:

-- 05 maja 2014, 13:26 --

zmęczona_wszystkim napisał(a):
khaleesi napisał(a):bittersweet, ale przyznaj, że ma powody nie ufać tej dziewczynie. Pisze na jakiś portalach społecznościowych podejrzane wiadomości z innym facetem, mówi swojemu obecnemu chłopakowi, ze jest najlepszy i w ogóle od jej byłych. No brzmi to nieszczerze zważywszy, że on jest prawiczkiem.

Skąd wzięłas takie podejrzenia? Że pisze? Napisała raz, nie wiaodmo, czy coś ważnego. Każdy prawie coś tam pisze na fb. Miała jednego faceta. Komplementuje go - źle, jakby nie komplementowała - też źle.

no,że pisze chodzi o tryb przeszły :lol:
nie róbmy z autora wątku zazdrośnika.

Męczy go ta sytuacja a nie wiemy jakiej treści były te wiadomości jego dziewczyny.
A prawdopodobieństwo, ze znajdzie innego istnieje przecież zawsze.
Mistrz Avatara

Przeszłość dziewczyny.

przez macieywwa 05 maja 2014, 13:26
[color=#004000][/color]
khaleesi napisał(a):

dla goscia majacego burdel w głowie zwykle Czesc co słuchac
od innego faceta moze wywołac burze mysli i doprawiania niestworzonych historii

Przeszłość dziewczyny.

przez khaleesi 05 maja 2014, 13:27
macieywwa, no to jak ma taki burdel to mógł szukać dziewicy byłby pewien, ze nie miała nikogo przed nim.
Mistrz Avatara

Sortuj wg