hasiok

Hasiok.

KARBAMAZEPINA (Amizepin,Finlepsin,Neurotop,Tegretol,Timonil)

przez lucy1979 27 kwi 2014, 12:55
Czy Ty w ogóle rozumiesz co ja piszę do Ciebie? Bo chyba specjalnie kota ogonem wywracasz. Chodzi mi o to, że jesteśmy na forum gdzie ludzie mają różne psychiczne problemy. Powinniśmy się wspierać. Nie ma problemów lepszych i gorszych. To tak jakbyś weszla na dział schizofrenii i wydziwiała, że ktoś widzi cos czego nie ma. Tak właśnie mnie potraktowałaś, głupio komentując, ' ale ty agresywna jesteś'. Co myślisz, że tego nie wiem?
I co się tak burzysz, że napisałam , ze tu ciurkiem siedzisz. A rób sobie co chcesz.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

KARBAMAZEPINA (Amizepin,Finlepsin,Neurotop,Tegretol,Timonil)

przez Arhol 27 kwi 2014, 12:57
Styyknie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

przez Kalebx3 30 kwi 2014, 14:36
A Kalexb to gdzie on ?

Dzięki Detektyw za zainteresowanie moją osobą . Miałem ostatnio duże problemy ( i jeszcze trochę mam ) ze swoją psychiką po dragach .Nawet z domu bałem się wyjść ( zjazdy gorsze niz po ścierwie amfie ), myśli samobuj,,, , lęki takie ,że myślałem iż serce mi wyskoczy gardłem . Dostałem po dupie .Oj kużwa .
Teraz armatnie dawki leków przyjmuję i nawet neurolepta musiałem dofasolić ( flupentiksol , na który tak narzekałem ) .
Kiedy Państwo weżmie się za handel tym syfem RC w Necie !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buka 30 kwi 2014, 14:55
Kalebx3,zdaje się że jak dostajesz syf z RC to masz dołączoną inf.że to odczynnik chemiczny absolutnie nie nadający się do spożycia.trzeba było posłuchać ulotki dołączonej do opakowania :lol:

gdzie jest elo?

przez Kalebx3 30 kwi 2014, 15:01
Buka , taaa . ;)
Nie piszą też do czego to ma służyć ( a,że smrodzidełka czasem do odstraszania bąków i nietoperzy ) ;)
Może to ma służyć do szorowania kibli , bo jeden środek ( 3MMC ) wyżarł ( poparzył )mi tak solidnie jęzor i kawałek śluzówki w nosie ,że jeść prawie przez tydzień ciężko było . Toż to HU-JE jebane.

przez Ferdynand k 30 kwi 2014, 17:26
Kalebx3, te twoje teksty o wibratorach i ćpaniu tak śmiesznie kontrastują z tym av z Jezusem
niepowtarzalny jesteś :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez Nihil6 30 kwi 2014, 17:49
Kalebx3, głupiś, trza było per oral w "bombce" (chusteczka higieniczna) albo w kapsułce żelatynowej zapodać :D

-- 30 kwi 2014, 16:49 --

Co ja bym dał za farmaceutycznej czystości MXE ...
"Volenti non fit iniuria."

przez elo 30 kwi 2014, 18:02
buka spokojnie konczylam obraz bo neta mi odcieli na kilka h : D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Kalebx3 30 kwi 2014, 20:36
Kalebx3, głupiś, trza było per oral w "bombce" (chusteczka higieniczna) albo w kapsułce żelatynowej zapodać

oj głupi , głupi że za takie łajno się wziąłem .
Per oral mówisz , żeby mi jeszcze jakiego wrzoda na żołądku wypaliło . No , ale może masz rację . Na opakowaniu nie pisało jak bezpiecznie sie tym naćpać . Tylko "produkt nie do spożycia dla ludzi " tylko do syntez, w dupe lepsi fachowcy na czele z tym poje-busem ich popapranym lichym w morde kopanym chemikiem . Nawet potem zadzwoniłem do nich( dostałem od nich telefon , jako ,że zamówienie za około 300zł zrobiłem, ot niby ,że ja konkretny klient ) , co tu mi puścili za syf a nie MXE , to debil właściciel mi powiedział ,że wynagrodzi mi to wysyłając inne odczyniki chemiczne , a najwięcej speedujących .O kużwa!(zaraz sobie pomyślałem ,że pewnie po nich to w trumnie mnie na cmentarz wywiozą w podkolanówkach .Ja mu na to ,że nie potrzeba mi takich marności jak to ma być jak to wasze ala-MXE , lipa.
Kalebx3, te twoje teksty o wibratorach i ćpaniu tak śmiesznie kontrastują z tym av z Jezusem

Jezus powiedział ,żeby przychodzili do Niego żle się mający , prostytutki i celnicy . Faryzeuszy świętoszków tylko je-bał ile wlazło .
A zabawa wibratorem dla wierzącego kastrata ;) z żoną nie jest niczym grzesznym . Jeszcze nie kupiłem , ale już swojej babce zasygnalizowałem ( oczywiście zaćpany MXE )że ja po tych wszystkich proszkach i z wiekiem mogę coraz mniej i coraz mnie będzie mi się chciało bara bara , więc elektryczny koleś by się być może mógłby przydać , kiedyś ;)
Ostatnio edytowano 30 kwi 2014, 20:42 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz

przez Nihil6 30 kwi 2014, 20:41
Kalebx3, też myślałem, czy by nie zadzwonić, ale kasy na bank by mi nie zwrócili, a jakichś marnych biedaketonów na otarcie łez wolałem nawet nie tykać, więc wyjebałem to całe pseudo-MXE do kosza i ch*j :P Póki nie ogarnę dostępu do elitarnej strony Gienka, niczego więcej z RC zamawiać nie zamierzam :P

Btw. Kalebx, jak tam ze zdrowiem ? Poprawia się ? Tak jak mówiłem, białka, aminokwasy, witaminy, minerały, antyoksydanty i jakoś to będzie ;)

przez Kalebx3 30 kwi 2014, 20:44
a ja choćby mi za darmo dawali najczystsze MXE , to jestem tak zrażony ,że dużo czasu minie zanim cokolwiek rusze tego specyfiku i innych jak najbardziej też.
Trochę się poprawia , ale dużo leków w dużych dawkach łykam .Otarłem się normalnie o jakąś psychozę . Witaminy i minerały jak najbardziej .

przez Nihil6 30 kwi 2014, 21:01
Kalebx3, Stary, ja swego czasu miałem okazję jechać na czystym MXE i mówię Ci - bajkowa substancja ;) A to co teraz chodzi po rynku to ch*j nie MXE :P Różnica jak między niebem a piekłem ...

przez Kalebx3 30 kwi 2014, 21:06
na pewno masz rację , ( czytałem nieco o tym co było kiedyś ) a dzisiaj w większości to szambo ,syf , kiła i mogiła !!!

hasiok

przez Dark Knight 01 maja 2014, 09:31
Ma ktos wenle na zbyciu

Sortuj wg