ot

Hasiok.

Problem ze znalezieniem partnerki...

przez Aranjani 16 cze 2014, 00:07
Davin, pieprzyć to on by chciał :lol:
Aranjani

przez ladywind 16 cze 2014, 00:10
Aranjani napisał(a):djkocyk, ale pitolisz...
Gdybym chciała byc z facetem to waliłoby mnie to czy odwozi mnie furą czy autobusem komunikacji miejskiej 8)
A w deszczu na przystanku może być całkiem romantycznie :mrgreen:
Z takim podejściem życzę powodzenia w znalezieniu prawdziwej kobiety :great:

:great:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez PonuraZniwiarka69 16 cze 2014, 00:31
djkocyk napisał(a):Ja sam slyszlem od bardzo fajnej i inteligentnej dziewczyny, która sama ma dobre auto , że u niej facet bez prawa jazdy i auta jest bez szans. I to nie byla zadna blachara. Po prostu stwierdzila ze jak facet w pewnym wieku nie ma prawka i auta to jest p.i.p.a.

Bardzo "fajna" dziewczyna... :hide: A jakie "swietne" kryteria w doborze facetow stosuje...
PonuraZniwiarka69

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 16 cze 2014, 00:35
PonuraZniwiarka69 napisał(a):
djkocyk napisał(a):Ja sam slyszlem od bardzo fajnej i inteligentnej dziewczyny, która sama ma dobre auto , że u niej facet bez prawa jazdy i auta jest bez szans. I to nie byla zadna blachara. Po prostu stwierdzila ze jak facet w pewnym wieku nie ma prawka i auta to jest p.i.p.a.

Bardzo "fajna" dziewczyna... :hide: A jakie "swietne" kryteria w doborze facetow stosuje...

bardzo fajna :great: :hide:

-- 16 cze 2014, 00:36 --

ladywind, :D
Aranjani

przez PonuraZniwiarka69 16 cze 2014, 00:37
Aranjani napisał(a):bardzo fajna :great: :hide:

Zajebista musi byc... :105: Jakbym byla facetem bralabym jak rolnik dotacje... :105:
PonuraZniwiarka69

przez Aranjani 16 cze 2014, 00:42
PonuraZniwiarka69 napisał(a):
Aranjani napisał(a):bardzo fajna :great: :hide:

Zajebista musi byc... :105: Jakbym byla facetem bralabym jak rolnik dotacje... :105:

:mrgreen:

-- 16 cze 2014, 00:43 --

nie ma to jak

Aranjani

przez *Monika* 16 cze 2014, 01:51
khaleesi napisał(a):
Połaczenie wątkow niezła mysl ale do do Kestrela albo innego modka.

Jest inny modek... ja.

Tematu nie połączę... z prostego powodu... wątek jest problemowy, a autor nie napisał, że jest nowicjuszem.

Khaleesi... na pewno temat poruszony przez autora wątku jest ciekawszy, niżeli Twoje spamowanie. Tylko parę osób wypowiedziało się na temat dając coś od siebie, natomiast Ty ciągle komentujesz wypowiedzi innych. Adwokata tu nam na forum nie potrzeba.

Chłopak chce uzyskać pomoc więc jeśli nie masz niczego konkretnego do powiedzenia w tym temacie to proszę Cię, nie wypowiadaj się. O to samo proszę "parę forumową".

Do autora wątku...
Przeczytałam, że ciężko przychodzą Tobie zmiany i praca nad sobą.
Myślę, że warto być też elastycznym. Bo jeśli parze na sobie zależy to nie jest im obce słowo kompromis. Myślę, że pod pancerzem zimnego człowieka kryje się wrażliwa istotka.
Zgadzasz się z tym?
Obrazek
Główny Moderator

przez doctore 16 cze 2014, 02:57
Co ja tu czytam. Prawdziwe kobiety! Dla nich nieważny jest samochód i inne materialne atrybuty. Jak ktos uważa inaczej jest prawiczkiem. O!
Ty prawiczku jeden! Oczywiscie kobiety wola się nie przyznawać, że zwracaja uwage na "zaradność". Nie wiem dlaczego bo ja nie widze w tym nic niestosownego. Może nie zdaja sobie sprawy, że to dla nich ważne. Zachwycają sie innymi przymiotami meżczyzny "zaradnego", ale te przymioty byłyby o wiele mniejsze gdyby nie ta "zaradnosć", która je powieksza. Jak bardzo? Zależy od kobiety.

Co do autora watku. Ktos juz wspomniał,że może za bardzo Ci zależy i to widać. Rodzaj desperacji.

Moderatorko Moniko...Nienajzreczniej sie wyraziłaś. Nie wrażliwa istotka tylko wrazliwy meżczyzna.

przez djkocyk 16 cze 2014, 06:05
Davin napisał(a):djkocyk, pieprzysz jak nie wiem co. No ale co się spodziewać po "wodzu nieruszanej pale" który siedzi w prawiczkach. :mrgreen:

Gratuluje poziomu intelektualnego, który jak widzę sprowadza się tylko do stosowania inwektyw. Jak patrzę sobie na takie indywidua ja ty to już wolę być prawiczkiem niż marną i nędzą imitacją człowieka.

przez *Wiola* 16 cze 2014, 09:35
Davin napisał(a):djkocyk, pieprzysz jak nie wiem co. No ale co się spodziewać po "wodzu nieruszanej pale" który siedzi w prawiczkach. :mrgreen

Bardzo nieładny komentarz z Twojej strony. Mozna nie zgdzać się z czyimś zdaniem , nawet uważać , że pieprzy . ale nabijac sie z czyichś problemów z których zwierza się na forum ?? :evil:
Moderator

przez jazzowa 16 cze 2014, 09:40
dokładnie Wiola, to niedopuszczalne szydzić i wytykać czyjeś problemy z których zwierza się na forum, tym bardziej takim forum ;)
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez faza 16 cze 2014, 09:41
*Wiola*, pajac i tyle. ciekawe co sam sobą reprezentuje w życiu że tak ubliża innym, bo samo to że ma dziewczyne wcale nie świadczy o tym że jest kimś lepszym.
faza

przez Gods Top 10 16 cze 2014, 09:53
Guest_23, skoro często spotykasz się z kobietami, to jest raczej mało prawdopodobne, by nie spotkać wśród nich takiej, która wyda Ci się interesująca (chyba, że obracasz się w towarzystwie, które kompletnie Ci nie odpowiada).
Może problem pojawia się wtedy, gdy zaczynasz doszukiwać się "argumentów przeciw" zawieraniu relacji? Może masz duże problemy w zaufaniu ludziom i dlatego podświadomie torpedujesz wszelkie relacje opierające się na bliskości?
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Candy14 16 cze 2014, 10:51
Auto to w dzisiejszych czasach jeden z wyznacznikow zaradnosci.

strasznie trzeb byc zaradnym zeby pojsc na szrot i kupic za grosze jakegos rzęcha
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg