ot

Hasiok.

Brzydkie dziewczyny są najbardziej wredne

przez Marian_Paździoch 01 cze 2014, 08:50
widać które tu najbrzydsze jak się rzuciły

O to to, całkowicie się z panem zgadzam panie Ferdku.
Marian_Paździoch

przez jazzowa 01 cze 2014, 08:53
Marian_Paździoch SZCZERE proszę Pana.
zresztą, więcej dystansu do świata kolego .... z przymrużeniem oczka ;)

-- 01 cze 2014, 08:57 --

macieywwa napisał(a):jazzowa, myslał­em ze masz ok 30-tki, po tym jak pisałas ze lubisz młodszych a tu zonk, 22latka to Ty jeszcze młoda pupcia jestes, zajmij sie facetami ok 30 tki, wybierając takich młodzików to wiecznie bledziej chodziła niedojebana z syndromem nie dopchnięcia :D

eee... starszych też lubię ....
cóż na to poradzę, taki mam fetysz :mrgreen:
a ci młodsi często dają radę wbrew pozorom :D
nom, dlatego z uwagi na mój wiek - "młodsi" brzmi groźnie, bo 18 latek jest jednak jeszcze totalnym dzieckiem, za 5 lat już co innego;)
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Ferdynand k 01 cze 2014, 11:11
Paździoch gorzej jak ta brzydka pryszczata z krostami złapie wr i wtedy tyłu od przodu nie odróżnisz :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwosol-men 01 cze 2014, 11:25
coraz ciekawe tematy są podejmowane :lol:
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez Marian_Paździoch 01 cze 2014, 11:44
Ferdynand k napisał(a):Paździoch gorzej jak ta brzydka pryszczata z krostami złapie wr i wtedy tyłu od przodu nie odróżnisz :lol:

Polać mu bo dobrze mówi!
Niektórzy na forum szukają dowartościowania
I pozwolę sobie zacytować:
O rzesz kurde te po@$%&**^ chamy wy ku@%^& z d!@#$ wy@$^*%^%^ wy konusy pier#%^&&
w czapeczce wy ku$%^& obdartusy za,#%&*(8 ku#%^& dziady p$^&*(&%$$ ty de5784% sz$%*&*
bym was nauczył wy ku#$^&&!!!!!!!
Marian_Paździoch

przez Bukowski 01 cze 2014, 12:41
Wniosek: ko­bieta, która czy­ni morały jest zaw­sze brzydka a mężczyzna, który to robi jest hipokrytą.
Bukowski

Proszę o ocene artykułów na stronie www

przez Marcinle 01 cze 2014, 17:46
Proszę o ocenę i uwagi na temat artykułów na stronie www.niewerbalne.pl .

przez Bukowski 01 cze 2014, 18:05
A co to jest?
Bukowski

przez Łapa 01 cze 2014, 21:21
To jakiś portal, forum cholera wie co to jest.
Prosisz o ocenę? Mi się nie podoba, totalnie nieczytelne, a i zawartość taka sobie z tego co króciutko zobaczyłem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Bukowski 01 cze 2014, 21:43
Portal randkowy?
Bukowski

przez Parodi 02 cze 2014, 16:52
Dziękuję za odpowiedzi. Od lat siedziały we mnie negatywne emocje związane z uwagami owych "złych kobiet". Statystyki pokazują, iż jedynie te przeciętne dziewczyny mnie krytykowały i rzucały swoje krytyczne uwagi. Oczywiście dla mnie wygląd najważniejszy nie jest. Nie jest tak, że spotykając się z dziewczyną, która ma np mały biust, nie będzie mi się podobała, czy będę ją krytykował. Jednak w przeszłości dziewczyny np z sadłem na brzuchu, z szerokim tyłkiem mówiły np do mnie "krasnalu" itd mimo, iż ich w żaden sposób nie uraziłem.

Niemniej macie rację, to nie od wyglądu zależy kto jak się zachowuje, ale od człowieka, bez względu na to jak się wygląda.

przez jazzowa 02 cze 2014, 16:55
dokładnie, wszystko zależy od CZŁOWIEKA.
nadal tylko nie rozumiem twojej strasznej pogardy dla "dziewczyn z sadłem na brzuchu" :mrgreen:
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez eura28 02 cze 2014, 17:22
Ciekawy temat :great: Też dorzucę swoje trzy grosze z perspektywy takiego właśnie niezbyt urodziwego dziewczęcia:

W czasach podstawówki i gimnazjum nieźle mi dokuczano (ale to żadna rewelacja, bo takie coś często spotyka brzydkie osoby). Uwzięła się na mnie taka szkolna elita - grupka bogatych dziewczyn i chłopaków; wszyscy piękni, świetnie ubrani i przy kasie. Pozostał mi wielki uraz i kiedy natykam się na tego typu osoby, to podświadomość mi mówi, żebym wiała, bo potencjalnie mogą być wredni i mi zaszkodzić, tak więc unikam ich, albo bywam bardzo wredna na pokaz, żeby jak najszybciej zniknąć im z oczu. Tak więc nie wynika to z tego, że ja jestem wredna, arogancka i się wywyższam, ale raczej z tego, że się podświadomie bronię. A może też troszkę zazdroszczę urody? Oczywiście nie generalizuję, że jeśli ktoś jest ładny i bogaty, to musi być wredną suk*//cenzura/**, ale niestety życie mnie nauczyło, że często tak bywa. Szkoda mi tylko kilku osób z przeszłości, które faktycznie nie miały wobec mnie żadnych złych intencji, ale zostały przeze mnie "odesłane z kwitkiem".

A co do takich przypadków wywyższania się i dokuczania innym, jak wspomniał Autor tematu - najlepiej je olać ;) Nie wiem, jak nisko trzebaa upaść i jak źle czuć się we własnej skórze, żeby tak docinać innym...

WAWA: ma ktoś ochotę się poszlajać po mieście, napić się?

przez papierowykot 02 cze 2014, 17:46
tak jak w tytule.

Sortuj wg