ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez na_leśnik 23 wrz 2016, 16:13
Natomiast przeraza mnie ilosc młodych dziewczyn bez zadnych ambicji siedzacych na utrzymaniu faceta, rodzacych co chwila dzieci zeby zatrzymac takiego i siedzacych w necie 20 godzin na dobe.

A potem jest wielkie zdziwienie, że facet wyrusza za granicę zarobić na to stadko, najczęściej znajdując sobie kogoś innego na miejscu. Naoglądałem się takich sytuacji w Holandii. Chyba raczej trudno o udany związek z krzyżówką inkubatora ze spam-botem.

Zobaczcie jak to dziwnie jest - na widok 2 gejów czy lesbijek w sytuacji intymnej czuję niesmak.
A jak na jakiejś imprezie faceci widzą miziające się laski, to przeważnie im wiwatują.
Czyli Was trochę kręcą relacje homoerotyczne ;P

To raczej kwestia chęci dołożenia swoich czterech groszy do owego "miziania" :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez anka szklanka 23 wrz 2016, 16:15
WolfMan napisał(a):anka szklanka, Ciebie by nie wkurzało jakbyś jadla obiad a przy stoliku obok calowalo by sie 2 pedałów?

Tak samo irytowałoby mnie ostentacyjne okazywanie czułości w wydaniu pary hetero, jak i gejów czy lesbijek. Choć nie wiem jaki ma to związek z tym co napisałam wcześniej ;)

przez anka szklanka 23 wrz 2016, 16:17
To raczej kwestia chęci dołożenia swoich czterech groszy do owego "miziania" :mrgreen: .

No widzisz, sporo facetów chciałoby się podpiąć do dwóch kobiet. A ja nie chciałabym się podpiąć ani do pary facetów. Oto idzie mje właśnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 23 wrz 2016, 16:26
no wlasnie mi tez o to chodzi

jesli kogos wkurwia lizaca sie parka przy stoliku obok to niech nazywa rzeczy po imieniu a nie pierdoli o homoseksualizmie bo dwie rozne kwestie
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez salir 23 wrz 2016, 16:33
anka szklanka napisał(a):

No widzisz, sporo facetów chciałoby się podpiąć do dwóch kobiet. A ja nie chciałabym się podpiąć ani do pary facetów. Oto idzie mje właśnie.

No wlasnie..ale ja jako kobieta jeszcze powiedzmy w restauracji bardziej bym zniosla widok lesbijek calujacych sie niz gejow :)

przez elo 23 wrz 2016, 16:42
nie rozumiem ludzi ktorzy maja takie problemy

jezeli nie toleruje jakiegos zachowania - przykladowo lizania sie w restauracji to tyczy sie to wszystkich bez wzgledu na plec
w druga strone analogicznie ;)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez salir 23 wrz 2016, 17:01
To nie jest problem tylko wlasna obserwacja, ze nie poraza mnie widok tak bardzo calujacych sie lesbijek jak gejow juz pomijajac restauracje, ogolnie przyjmujac.

przez anka szklanka 23 wrz 2016, 17:05
elo napisał(a):jezeli nie toleruje jakiegos zachowania - przykladowo lizania sie w restauracji to tyczy sie to wszystkich bez wzgledu na plec
w druga strone analogicznie ;)

Otóż to. Nie podoba mi się dane zachowaniem, nie dana osoba/y.
To tak jakby pytać czy bardziej wkurza mnie para Chińczyków czy para Wietnamczyków (oczywiście, że Chińczyków hohoho trolling mode on). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Idę pracować. Szkoda, że za posty na nerwicy nikt nie płaci.
Pozdro :mrgreen:

Niezrozumiałe niszczenie pozytywnych relacji

przez fifikse 29 wrz 2016, 20:42
forget-me-not napisał(a):PrzepraszaM. ,ja tu nie dla Ciebie.

przepraszam za offtop i że tak personalnie, ale to JEST personalne, tzn. niby nie do mnie a do mnie to, bo dlaczego na tym forum w ogóle i dlaczego akurat pod postem moim? przepraszam raz jeszcze, możecie usunąć stąd mój post (ten, bo wcześniejszy jest na temat), przy okazji też kolegi wyżej - STALKERA. wiem, że takie sprawy załatwić powinnam na pw, tyle tylko, że się po prostu nie da a ja pisałam do tego człowieka KILKADZIESIĄT już chyba razy tłumacząc, prosząc by zostawił mnie w spokoju i NIC, facet łazi za mną po wszystkich forach, wygrzebuje stare posty, analizuje, diagnozuje, wysyła tysiące wiadomości, PRZEŚLADUJE, no więc piszę o tym tu bo w sumie nie wiem już gdzie i do kogo powinnam, bo przecież nikt nikomu nie zabroni rejestrowania się gdzieś tam i gdzieś tam o czymś tam pisania, no ale, "przepraszam M.", mam tego szczerze DOŚĆ.

Niezrozumiałe niszczenie pozytywnych relacji

przez forget-me-not 30 wrz 2016, 07:06
Przecież specjalnie to napisałem, żebyś tego nie traktowała personalnie, nie chcę mieć z tobą nic wspólnego.
Kto tu mnie stalkuje? Nie mogę się swobodnie wypowiedzieć na forum, w tematach które mnie dotyczą?

Nie ładnie osobistych spraw wywlekać na forum. Zdaje mi się, że na PW już wszystko sobie wyjaśniliśmy, już od dawna do ciebie nie piszę i nic do ciebie nie mam.
STALKERA. wiem, że takie sprawy załatwić powinnam na pw, tyle tylko, że się po prostu nie da a ja pisałam do tego człowieka KILKADZIESIĄT już chyba razy tłumacząc, prosząc by zostawił mnie w spokoju i NIC

Heh, "Stalker", "facet"... z którym wymieniłaś ponad 150 PW na tematy osobiste, z własnej woli. Bardzo mi przykro, że oczerniasz mnie na forum.

Samotność

przez Lucyfer 11 paź 2016, 01:06
Wy wszyscy tacy samotni a jak ktoś do was wyciaga rękę to ją odrzucanie, ignorujecie szansy i wolicie zgrywać ofiary niż coś z sobą robić. Ale biedni przecież ;)

Witam

przez Desperat62 19 paź 2016, 19:36
MOŻESZ USUNĄĆ MOJE TU KONTO. Po prostu trafiłem tu przypadkowo? Możesz niejaka Artemizja czy inny z was tu
Desperat62

Witam

przez Desperat62 19 paź 2016, 19:38
Artemizja napisał(a):milka987, witamy ;) Cóż Cię sprowadza?

MOŻESZ USUNĄĆ TU MOJE KONTO - PROFIL. TRAFIŁEM TU NIEPOTRZEBNIE PRZYPADKOWO!!!
Desperat62

Pedofil

przez Motio 25 paź 2016, 02:01
Kemar napisał(a): Przedwczoraj byłem u sexuologa ale nic nie dało. Powiedział że nawet jakbym brał leki to i tak miałbym pociąg emocjonalny... u mnie to wszystko się już miesza... kobiety są dla mnie odpychające pod każdym względem a dziewczynki po prostu pociągające pod każdym względem... dlatego nie chcę mieć z nimi kontaktu... nie dlatego że mógłbym zgwałcić bo wiem że bym nie mógł... ale dlatego że nie umiałbym widzieć w nich dzieci i traktować jak dzieci... tak jak traktuję chłopców... dzieci na pewno to czują... i mógłbym się zakochać a nie chcę tego...

Kemar, pracuj nad nie skupianiem się na tym, szukaj zajęć które odciągną od myślenia na temat. Rozwijaj zainteresowania niezwiązane z tym, a jeżeli nie masz jeszcze pasji, to odkryj. Człowiek przez całe życie może się rozwijać i tak samo jest w stanie uwolnić się od swoich zboczeń, zaburzeń. Po prostu sporo pracy przed Tobą, bo pociąg płciowy jest najtrudniejszym do pohamowania(stłumienia). Domyślam się, że próbowałeś różnych metod, no ale chyba lepszych dróg na obecne czasy nie ma ( ciekawe czy w ogóle trwają prace nad lekami na zaburzenia pociągu(?))
Powodzenia

Może jakiś homoseksualista doradziłby jak nad swoim zaburzeniem pociągu pracuje?
zbanowany

Sortuj wg