ot

Hasiok.

Religia,wiara,modlitwa,świadectwa,uzdrowienia-zbiorczy wątek

przez atic 23 wrz 2016, 13:08
Michellea napisał(a):atic, oczywiście, że nie ma to jak chrześcijaństwo

tylko mnie interesuje inne chrześcijaństwo niż to nauczane przez kościół.
mnie tzw. elektryczne chrześcijaństwo interesuje nauczane przez L. Rona Gardnera.
atic

przez Motio 23 wrz 2016, 13:11
Oczywiście w powyższej mojej wypowiedzi jest błąd, bo zarodek jest płci męskiej albo żeńskiej. Nie, że może być. ;) Bo można to zrozumieć jakby płeć można było nadać.
zbanowany

przez Michellea 23 wrz 2016, 13:32
Dyskusja o Chazanie to temat na wątek o aborcji.

rafs, a wstawianie informacji o takich badaniach celem zdyskredytowania innego użytkownika nie jest chamskie?

atic, domyślam się, że inne :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez agusiaww 23 wrz 2016, 14:13
Michellea, ja wchodzę na takie fora o macierzynstwie jak nie mam co robic. A to naprawde jest rzadkie tak samo jak na nerwice, przez 7 lat mam tylko kilka tysiecy postów jak niektorzy tutaj przez dwa lata maja 2 x wiecej. Natomiast przeraza mnie ilosc młodych dziewczyn bez zadnych ambicji siedzacych na utrzymaniu faceta, rodzacych co chwila dzieci zeby zatrzymac takiego i siedzacych w necie 20 godzin na dobe. Nawet jak dziecka nie miałam to komp nie był wyznacznikiem w moim zyciu, jakas tragedia...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Michellea 23 wrz 2016, 14:17
agusiaww, ok, z resztą się zgadzam, tylko co to znaczy "bez żadnych ambicji"?

przez wiejskifilozof 23 wrz 2016, 14:57
Ciekawa mapa pokaz
rafs napisał(a):Abstrahując już od tego, że zwracanie się w ten sposób do innego użytkownika jest zwyczajnie chamskie, określanie mianem przygłupa każdego, kto ma poglądy odmienne od twoich to nie jest najszczęśliwiej dobrana strategia argumentacyjna. Z prostego powodu: to jest broń obosieczna. Znam przynajmniej cztery niezależne badania, w których stwierdza się istnienie negatywnej korelacji pomiędzy ilorazem inteligencji a poziomem religijności. Poglądowy obrazek:

Obrazek

Tłumacząc na prosty język, im ktoś głupszy, tym bardziej prawdopodobne, że jest bardziej religijny. Innymi słowy, nie nazywaj wszystkich wokół idiotami, bo sam zostaniesz za takowego uznany.

Przy okazji, masz te "normalne kraje", w których aborcja jest niedopuszczona:

Obrazek

Widziałem,kiedyś to mapę.Dla mnie nie nowość,fajnie by było gdyby kolor Polski zmienił się na zielony.
Dla PIS,całkowity zakaz też jest nie wygodny. A ja popieram akcję Ratujmy Kobiety.
I mam takie przemyślenia,że aborcja i Smoleńsk.To będą tematy,które będą w tej kadencji Sejmu długo jeszcze.

Zresztą już kiedyś była tu burza o aborcji.

przez wiejskifilozof 23 wrz 2016, 15:01
Tylko wspomnę,że kiedyś był na forum gorący,spór o aborcję.Kończyło,że na wyzwiskach.Dwie strony się atakowały wzajemnie.
Ja jestem lewicowym,ateistycznym,liberałem.Jestem za prawem kobiet do aborcji.Przeczytajcie to kochani,dokładnie.Bo więc nie będę tego powtarzał sto razy.

przez atic 23 wrz 2016, 15:42
Bo więc nie będę tego powtarzał sto razy.

czy ja wiem czy nie bedziesz tego powtarzał?
atic

przez Michellea 23 wrz 2016, 15:45
Haha, dokładnie. Wszyscy wiemy jakie masz poglądy, wiejskifilozofie, a i tak ciągle powtarzasz, że jesteś ateistą, liberałem itp. Naprawdę nie musisz tego ciągle powtarzać :)

przez wiejskifilozof 23 wrz 2016, 15:46
Moje poglądy są znane.Po co je powtarzać sto razy.

przez na_leśnik 23 wrz 2016, 15:56
mnie tzw. elektryczne chrześcijaństwo interesuje nauczane przez L. Rona Gardnera.

Ja tam eklektyczne wolę :P .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez anka szklanka 23 wrz 2016, 15:57
agusiaww napisał(a):Natomiast przeraza mnie ilosc młodych dziewczyn bez zadnych ambicji siedzacych na utrzymaniu faceta, rodzacych co chwila dzieci zeby zatrzymac takiego i siedzacych w necie 20 godzin na dobe

Jeśli takim ludziom ten właśnie model odpowiada to niczego złego w tym nie widzę. Do ambicji jednych należy zarobienie 100 tys miesięcznie, dla innych urodzenie i wychowanie 10 dzieci.
Ktoś także może być wspaniałą matką, a beznadziejnym pracownikiem lub nie mieć "smykałki" do biznesu.

choc nie wiem z czego to wynika ale ja tez bardziej wolalabym patrzec na lesbijki.

Zobaczcie jak to dziwnie jest - na widok 2 gejów czy lesbijek w sytuacji intymnej czuję niesmak.
A jak na jakiejś imprezie faceci widzą miziające się laski, to przeważnie im wiwatują.
Czyli Was trochę kręcą relacje homoerotyczne ;P

przez elo 23 wrz 2016, 16:06
salir napisał(a):
elo napisał(a):eh kurde chyba zle sie wyrazilam ale sprobuje to naprawic

co innego pisac ze komus przeszkadza para homo a co innego ze para sie obmacujaca

bo jesli chodzi o drugi przypadek to mniej wiecej czaje przyrownanie tego do zgorszenia karmiaca kobieta

no ale jesli chodzi o pierwszy przypadek to jest to juz mocno absurdalne porownanie

po prostu nie stawiam znaku rownosci miedzy pierwsza para a druga

Tak chodzilo o drugi przypadek para homo publicznie sobie okazuje uczucia. Mozna czuc nie samak...szczegolnie jesli chodzi o gejow...choc nie wiem z czego to wynika ale ja tez bardziej wolalabym patrzec na lesbijki.

tylko ze... w drugim przypadku chodzilo o wszystkie pary ktore sie zachowuja malo stosownie a nie tylko o homo ;)

nie wiem jakie wy macie doswiadczenia ale ja tam czesciej widze pary hetero ktore bez skrepowania sie obmacuja...
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez WolfMan 23 wrz 2016, 16:08
anka szklanka, Ciebie by nie wkurzało jakbyś jadla obiad a przy stoliku obok calowalo by sie 2 pedałów?

Sortuj wg