ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2016, 17:36
Michellea, tak bede karmić mm
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Michellea 21 wrz 2016, 17:39
na_leśnik napisał(a):iiwaa, jeden z profesorów z którymi kiedyś współpracowałem w redakcji czasopisma naukowego powiedział mi, że wyrażenie "odsyłam Pana do źródeł" to jest takie "spierdalaj" dostosowane do standardów akademickich :mrgreen: .

Przesłodko :mrgreen:
Jeden z moich wykładowców tak prowadził wykład - odsyłając do książek :mrgreen:

przez Ḍryāgan 22 wrz 2016, 23:04
Nie przejmujcie się, zaraz wyląduje w koszu, gdzie jego miejsce - jak wszystkich podobnych, bzdurnych dyskusji
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WolfMan 22 wrz 2016, 23:10
W temacie gejów-byłem kiedyś w restauracji,siedzi sobie taka parka/wiedziałem że są gejami/dopóki siedzieli było Ok,ale jak zaczęli się całować zwróciłem im głośno stanowczo uwagę.Wstali wyszli z restauracji,jestem dosyć tolerancyjnym człowiekiem,ale czułem niesmak i obrzydzenie.

przez iiwaa 22 wrz 2016, 23:13
salir napisał(a):iiwaa po co kobiety się cmokają na powitanie bo tego nie rozumiem?

Bo taki jest zwyczaj?
Przyuważ "uroczystości" rodzinne - cmokają się w policzki panie wzajemnie, panie i panowie, a panowie między sobą - nie.
To jest tak przyjęte, ja do "cmoknięcia" przyjaciółki na powitanie nie przywiązuję żadnych emocji. Często się to odbywa nawet tak, że nie do końca dotykamy policzków. Jak u przysłowiowej cioci na imieninach.
Niektórzy promotorzy "cmokają" też swoje studentki po obronach - kiedy dają kwiaty (całe szczęście mój małżonek tej formuły nie przyjął :D ). ja nie "cmokam" nikogo, jedynie podaję rękę i czuję się nieswojo, jak mnie jakiś student (zwykle starszy z zaocznych) w tę rękę pocałuje.

Naleśnik, ja się nie przytulam do przyjaciółki w klubie, tylko np. na lotnisku, jak przyjedzie. Tak samo uściskam jej męża, a ona mojego męża.
Ale panowie między sobą - nigdy.
Podobnie ostatnio, kiedy do nas przyjechali, siedzieliśmy sobie po nocach (standard) w czwórkę, przyjaciółka mi położyła głowę na kolanach. Nikt nie przywiązuje do tego wielkiej wagi. Ale gdyby zrobili tak nasi mężowie, to coś by nam nie grało.
Tak samo ja zasypiałam z siostrzenicą w jednym łóżku i nie miało to żadnego podtekstu i nikt by się go tam nie doszukiwał. Ale mój mąż z siostrzeńcem przecież nigdy nie zasypiał, bo byłoby to dziwne.
Kobietom więcej wolno ;)

przez elo 22 wrz 2016, 23:25
eh kurde chyba zle sie wyrazilam ale sprobuje to naprawic

co innego pisac ze komus przeszkadza para homo a co innego ze para sie obmacujaca

bo jesli chodzi o drugi przypadek to mniej wiecej czaje przyrownanie tego do zgorszenia karmiaca kobieta

no ale jesli chodzi o pierwszy przypadek to jest to juz mocno absurdalne porownanie

po prostu nie stawiam znaku rownosci miedzy pierwsza para a druga
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez NN4V 23 wrz 2016, 08:03
iiwaa napisał(a):....Kobietom więcej wolno ;)

Nie wiem jak inni, ale ja czuję niechęć (obrzydzenie?) do dotykania innych facetów. To jest wewnętrzny imperatyw. Natomiast reakcje otoczenia obchodzą mnie mniej.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez wiejskifilozof 23 wrz 2016, 09:25
salir napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):
salir napisał(a):wiejskifilozof powiedz ja jestem ciekawa...zadnych tajemnic na forum

E,nie nie wypada.Jeszcze komuś się zrobi przykro.

Ja nie takie rzaczy znioslam :P

Nic mi złego nie zrobiłaś.

Co do lesbijek,to popatrzeć można :mrgreen:

Religia,wiara,modlitwa,świadectwa,uzdrowienia-zbiorczy wątek

przez wiejskifilozof 23 wrz 2016, 09:31
Proponuje wysłać Chazana do Demokratycznej Republiki Konga,jako przewodnika turystycznego.

Ciekawe czy to monetą można kupić coś ateistycznego,czy wypada ?

przez salir 23 wrz 2016, 09:41
elo napisał(a):eh kurde chyba zle sie wyrazilam ale sprobuje to naprawic

co innego pisac ze komus przeszkadza para homo a co innego ze para sie obmacujaca

bo jesli chodzi o drugi przypadek to mniej wiecej czaje przyrownanie tego do zgorszenia karmiaca kobieta

no ale jesli chodzi o pierwszy przypadek to jest to juz mocno absurdalne porownanie

po prostu nie stawiam znaku rownosci miedzy pierwsza para a druga

Tak chodzilo o drugi przypadek para homo publicznie sobie okazuje uczucia. Mozna czuc nie samak...szczegolnie jesli chodzi o gejow...choc nie wiem z czego to wynika ale ja tez bardziej wolalabym patrzec na lesbijki.

przez salir 23 wrz 2016, 09:58
Temat rzeczywiscie zabrnal daleko :mrgreen:

przez WolfMan 23 wrz 2016, 10:41
Ja tolerancyjny jestem,ale zwróciłem gejom uwagę w restauracji ;)

Religia,wiara,modlitwa,świadectwa,uzdrowienia-zbiorczy wątek

przez Motio 23 wrz 2016, 12:15
Wiejskifilozof jak zwykle swoje smętne trzy grosze wtrącił.( Kolejny przygłup, któremu się we łbie pomieszało? :( )

Jeżeli ktoś nie zna wypowiedzi profesora Bogdana Chazana, to warto wysłuchać, bo dużo mądrego ma do przekazania.

Przy okazji ;) Przygłupy które próbują wmówić, że aborcja jest prawem kobiety, oczywiście będą go atakować. Aborcja to jest odebrane prawo do życia człowiekowi i oczywiście w normalnym kraju nie ma przyzwolenia na ten zabieg. Zarodek może być kobietą albo mężczyzną gdyby ktoś nie wiedział.
zbanowany

przez iiwaa 23 wrz 2016, 12:54
NN4V napisał(a):
iiwaa napisał(a):....Kobietom więcej wolno ;)

Nie wiem jak inni, ale ja czuję niechęć (obrzydzenie?) do dotykania innych facetów. To jest wewnętrzny imperatyw. Natomiast reakcje otoczenia obchodzą mnie mniej.

Wlasnie malzonek twierdzi tak samo.
Nasz aplikant dzis sie zalil jak jego brzydzi ze chlopak ktoremu wynajmuje pokoj lazi po domu w samych bokserkach :D

Sortuj wg