ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez Lusesita Dolores 20 wrz 2016, 17:07
na_leśnik, Bo czytam dużo o tym bo chce miec jakies pojecie co mnie czeka,a urodze w najlpeszym dla mnie momencie
ale jak czytam takie teksty:

"Oho nowoczesna wyzwolona feminazistka, ktora zamiast w pieluchach, woli robic "kariere" w korpo, zwiedzac swiat i wiecznie sie bawic, bo musi sie wyszalec. Qrwa jak ja gardze takimi szczurami! "

to zabawnie sie robi
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez salir 21 wrz 2016, 07:15
Lusesita Dolores napisał(a):na_leśnik, Bo czytam dużo o tym bo chce miec jakies pojecie co mnie czeka,a urodze w najlpeszym dla mnie momencie
ale jak czytam takie teksty:

"Oho nowoczesna wyzwolona feminazistka, ktora zamiast w pieluchach, woli robic "kariere" w korpo, zwiedzac swiat i wiecznie sie bawic, bo musi sie wyszalec. Qrwa jak ja gardze takimi szczurami! "

to zabawnie sie robi

Nie zwracaj uwagi na takie komentarze bo to nic nie wnosi. Ktos chce sie bawic niech sie bawi..i w druga strone to samo... Ludzie z czasem dojrzewaja do macierzynstwa a i matki jak dzieci "odrosna" chca robic tez inne rzeczy bo w koncu przychodzi moment kiedy dzieci juz nie wymagaja tyle uwagi a i z czasem pojda w swiat...

Nie wiem czy mozna sie w 100% przygotowac do macierzynstwa...sama czytalam duzo, rozmawialam z innymi mamami ale tak na prawde to doswiadczenia innych ludzi. Samemu pozniej trzeba sie "nauczyc" wlasnego dziecka ale przychodzi to stosunkowo szybko :D

przez agusiaww 21 wrz 2016, 08:16
Lusesita Dolores napisał(a):
Michellea napisał(a):
Lusesita Dolores napisał(a): i śmiesza mnie te osoby dla których dziecko jest sensem życia.Nie uważam że to szczyt szczęścia. żałosne.

Śmieszne jest takie ocenianie wyborów życiowych innych osób.

Dobrze robisz nie słuchając ojca.

a co mnie obchodzą wybory jakiś garkotłuków, niech się mamuśki rozmnażają na potęge jak króliki
Mnóstwo rzeczy nadaje sens życiu, a jeśli w ich przypadku jest to hodowla dzieci – współczuję
na świecie jest 7,3 miliarda ludzi i zrobienie człowieka do trudnych zadań nie należy i urodzenie bachora to nie żaden wyczyn!

jezeli masz takie podejscie do dzieci ze to dla Ciebie bachory to widac ze faktycznie nie jestes gotowa na dziecko.

Co do rozmnazania nie sztuką jest narobic 6 dzieci ale zarobic na nie i zapewnic im rozwoj -co z tego ze ktos ma 6 jak grzebia po smietnikach...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 21 wrz 2016, 08:19
Lusesita Dolores napisał(a):Tylko dlaczego zdecydowana wiekszość mamusiek uważa że jestem egoistką i nieprawdziwą kobietą bo nie chce urodzić?
Tego jest pełno na forach o macierzyństwie i dzieciach.
a i wokół siebie słysze takie teksty

ja urodziłam pozno i nie zaluje, bycie 18 stka z dzieckiem bez swojego mieszkania, pracy, wykształcenia i z facetem ktory miga sie od obowiazkow rodzica nie jest wg mnie chluba, ale sa takie co siedza w domu, co rok to prorok, do 29 lat ma juz 3-5 dzieci a pożniej płacz ze facet zdradza...i gdzie ona pojdzie jak nic nie ma.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez salir 21 wrz 2016, 08:27
agusiaww moja kuzynka mowila na dzieci bachory do tego zaznaczala, ze nigdy ich nie bedzie miala...minelo kilka lat wyszla za maz a teraz jest najlepsza matka na swiecie. Pamietam jak jej maly mial z 2 m-ce zostawila go u mnie by pozalatwiac sprawy na godzine, przybiegla z powrotem po 20 minutach :lol:

przez wiejskifilozof 21 wrz 2016, 09:32
Ja nie mam nic przeciwko,kobietom sukcesu.Z korpo.

przez NN4V 21 wrz 2016, 09:48
Lusesita Dolores napisał(a):Tylko dlaczego zdecydowana wiekszość mamusiek uważa że jestem egoistką i nieprawdziwą kobietą bo nie chce urodzić?
...

Bo to durne pindy so. Zafiksowane we własnej jedyniesłusznosci.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Arhol 21 wrz 2016, 10:06
Niektóre forowe mamuśki w internetach chorują na ciężki przypadek pieluchowego zapalenia opon mózgowych,niewiele zrobisz.
Ale choć Brajanek jest szczęśliwy...no chyba że mamusia jest zajęta napier**** postów w swoim mamusia'scirclejerk i Brajanek wyje bo cza post napisać czy konsystencja jego kupki przypomina zeszłotygodniowy gulasz bądź przedwczorajsze roladki.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez salir 21 wrz 2016, 11:15
Zeby nie bylo, ze mam jakies pieluchowe zapalenie czy tez oburzona mamuska jestem ale kupa u dziecka bardzo wazna jest :lol: 8)

przez wiejskifilozof 21 wrz 2016, 12:47
Arhol napisał(a):Niektóre forowe mamuśki w internetach chorują na ciężki przypadek pieluchowego zapalenia opon mózgowych,niewiele zrobisz.
Ale choć Brajanek jest szczęśliwy...no chyba że mamusia jest zajęta napier**** postów w swoim mamusia'scirclejerk i Brajanek wyje bo cza post napisać czy konsystencja jego kupki przypomina zeszłotygodniowy gulasz bądź przedwczorajsze roladki.

Znam je,ale nie podam kto.

Oto ja

przez wiejskifilozof 21 wrz 2016, 12:48
Już wiem,kim jestem w tym świecie.Melancholik-introwertyk nie zdarny życiowo.

przez Michellea 21 wrz 2016, 13:06
Lusesita Dolores, skoro denerwują Cię takie teksty, to nie wchodź na takie fora, są inne strony na temat macierzyństwa. A poza tym powinnaś być mądrzejsza od osób piszących takie teksty, a nie robić to samo, co one tylko w drugą stronę.

przez salir 21 wrz 2016, 13:08
wiejskifilozof powiedz ja jestem ciekawa...zadnych tajemnic na forum

przez iiwaa 21 wrz 2016, 14:31
Problem w tym, ze jak ktos powie "poswiecanie zycia karierze to debilizm" - zero reakcji.
Jesli powie "poswiecanie życia dzieciom to debilizm" - wielkie larum.
Koty nie uznają za elokwentnego nikogo, kto nie potrafi miauczeć.

Sortuj wg