ot

Hasiok.

CO TRACI OSOBA KTÓRA NIE BYŁA W ZWIĄZKACH?

przez iiwaa 18 wrz 2016, 15:39
nieboszczyk napisał(a):
iiwaa napisał(a):
Prosze bardzo:
W zwiazku zyskuje sie milosc, przyjazn, oddanie, wzajemna troske, przywiazanie, zaufanie, lojalnosc, wsparcie, bliskosc... Mam wyliczac dalej?

za dużo "troskliwych misiów" oglądasz

Ani nie oglądam, ani mój mąż nie jest "misiowaty", bo bywa apodyktyczny - dla przykładu.
To, że ma wady - jak każdy - nie znaczy, że powyższe rzeczy w związku nie występują.
Czasem się pokłócimy, ale to powód, żeby być samemu?

To, że Wam się nie udało, nie oznacza że WSZYSTKIE związki są tylko złe.

Elo ma akurat absolutną rację w tym temacie.
I - co ciekawe - związki w tak zdecydowany sposób - w czarnych barwach wyłącznie - krytykują samotni.

Są i dobre, i złe związki.
W dobrych związkach również zdarzają się gorsze momenty.
Tak bym to podsumowała.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez nvm 18 wrz 2016, 15:40
iiwaa napisał(a):Dzisiejszy feminizm ma juz twarz pani Frej, ktora wszem i wobec glosi, jak bardzo przeszkadza jej otwieranie drzwi przez mezczyzn.
A więc to już dotarło do Polski :/
To ja już nie wiem - otwierać czy nie otwierać?
nvm

przez iiwaa 18 wrz 2016, 15:42
nvm napisał(a):
iiwaa napisał(a):Dzisiejszy feminizm ma juz twarz pani Frej, ktora wszem i wobec glosi, jak bardzo przeszkadza jej otwieranie drzwi przez mezczyzn.
A więc to już dotarło do Polski :/
To ja już nie wiem - otwierać czy nie otwierać?

Otwieraj, otwieraj, kobiece kobiety docenią ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 18 wrz 2016, 16:06
Ja na dziś jestem zwolennikiem związków :P pewnie podejście do problemu zależy od tego jak się komu w danym momencie w związku układa i czy jest w ogóle w związku
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez neon 19 wrz 2016, 08:07
elo napisał(a):
neon napisał(a):elo, Czyli ufamy żonie w poniedziałi środy i czwartki a we wtorki i weekendy już nie?

tak bo z mojej wypowiedzi wlasnie to nalezaloby wywnioskowac

o losie

gdzies tam pisałas zeby nie patrzec na te sprawy jako zero albo 1. nie wiem jak ty ale ja komus ufam albo nie.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez Sheriff 19 wrz 2016, 09:36
scisco napisał(a):Lepiej być singlem całe życie czy od młodości żyć w związkach?

Zależy co kto woli. Nie można nikogo do niczego zmuszać, tak jak PiSiorki i na przykład planowany zakaz handlu w niedzielę.

przez wiejskifilozof 19 wrz 2016, 09:44
A ja słyszałem,że to mężczyzna wchodzi do pomieszczenia pierwszy.By w razie czego chronić kobietę,przed atakiem.

Salir rozumiem.

przez iiwaa 19 wrz 2016, 09:52
Nie spodziewam sie ataku np. we wlasnej pracy ;)
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

przez Rabinizm 19 wrz 2016, 10:07
iiwaa napisał(a):Hehe.
Akurat trafilas, bo od nastolatki gardze osobami bezrobotnymi. Wynika to z faktu, ze juz wtedy musialam sie martwic o pieniadze i jakos sobie radzilam (bo musialam). Skoro laczylam szkole i dorabianie po lekcjach i w wakacje, to uwazam ze niezarobkowanie jest najwyzszym, napietnowania godnym stopniem lenistwa. Swoje pieniadze zaczelam zarabiac od 1. klasy liceum i prycham, widzac utrzymanke bez ZADNYCH wlasnych pieniedzy. Zadnych - nie mowie, ze ma zarabiac 20 tys. czy koniecznie tyle samo, co partner. Co wiecej - bedac na studiach, mieszkajac z mezem, moglam nie dbac o pieniadze - ale dla mnie to 2000 stypendium i praca w kancelarii byly po prostu status quo (kiedys stypendia za wyniki byly znacznie wyzsze niz obecnie). A narobilam sie zdrowo nad tym, nie raz do 4 nad ranem siedzialam, zeby ogarnac 700 stron na egzamin, ktory zdawalo 10%.
Z autopsji - gardze lenistwem i niezarobkowaniem. Dla wlasnego widzi-mi-sie, dla pewnej wygody.

Mam na ten temat zdecydowanie bardziej radykalny poglad niz malzonek.

Być może będzie to atak ad personam i być może zapłacę za to jakimś ostrzeżeniem, jednak czuję, że muszę to napisać. Rozpiera mnie to od środka.
Otóż gardzę ludźmi bezideowymi, pustymi, zapatrzonymi w czubek własnego nosa, dla których jedyną cnotą jest egotyzm, a bogiem mamona. Niestety jesteś sztandarowym przykładem cynizmu i głupoty. Głupoty, gdyż mając ku temu możliwości, nie potrafisz wyjść (i nie chcesz) ponad swoje prymitywne zacietrzewienie.
Dla mnie jesteś nikim.

przez salir 19 wrz 2016, 10:17
Rabinizm napisał(a):Być może będzie to atak ad personam i być może zapłacę za to jakimś ostrzeżeniem, jednak czuję, że muszę to napisać. Rozpiera mnie to od środka.
Otóż gardzę ludźmi bezideowymi, pustymi, zapatrzonymi w czubek własnego nosa, dla których jedyną cnotą jest egotyzm, a bogiem mamona. Niestety jesteś sztandarowym przykładem cynizmu i głupoty. Głupoty, gdyż mając ku temu możliwości, nie potrafisz wyjść (i nie chcesz) ponad swoje prymitywne zacietrzewienie.
Dla mnie jesteś nikim.

Rabinizm nie rub tego tej "pani" o to hodzi...

przez Rabinizm 19 wrz 2016, 10:20
No tak, trolli się nie karmi...

przez elo 19 wrz 2016, 10:38
neon napisał(a):
elo napisał(a):
neon napisał(a):elo, Czyli ufamy żonie w poniedziałi środy i czwartki a we wtorki i weekendy już nie?

tak bo z mojej wypowiedzi wlasnie to nalezaloby wywnioskowac

o losie

gdzies tam pisałas zeby nie patrzec na te sprawy jako zero albo 1. nie wiem jak ty ale ja komus ufam albo nie.

piszac to mialam na mysli to ze nie wszystkie zwiazki sa albo dobre albo zle a nie ze w srode zonie masz ufac a w czwartek juz nie

nie wierze ze musze ci tlumaczyc to jak krowie na rowie bo wszyscy jakos zalapali a ty nie

choc to nie pierwszy raz kiedy podajesz przyklad ktory kompletnie nie odzwierciedla tego co zostalo wczesniej napisane i tylko sie blaznisz [a w tym przypadku trafnosc jego wynosi jakies 0 procent]
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Arhol 19 wrz 2016, 12:12
Ostatni raz sprzątam ten burdl,jeszcze raz i temat trafia do muzeum na stałe.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez ladywind 19 wrz 2016, 12:50
carlosbueno napisał(a):
iiwaa napisał(a):Carlos, ciężko się z Tobą gada.
Nie, nie traumatyczne przeżycie, nigdzie tak nie napisałam. Po prostu dość krępujące mieć swoich studentów za ścianą.
Mam specyficzny humor a może jego brak, ale serio myślałem że to coś poważniejszego bo tak to zabrzmiało przynajmniej takie coś co spotkało super nianię i Agatę Młynarską nad polskim morzem.

:lol:

Sortuj wg