ot

Hasiok.

Jak rozpoznac, ze mezczyzna wypalil sie w zwiazku?

przez NN4V 25 lis 2016, 22:05
iiwaa napisał(a):.... zapytałam o zainteresowanie mężem. Ja do swojego zadzwoniłam, jak tylko się obudziłam. Bez powodu, polecam. Właściwie nawet nie miałam nic do powiedzenia, bo byłam zaspana.
....

Nieźle.
Znów mam szczęście, że mi się trafiła pasująca (do mnie) foczka, która takich pomysłów nie miewa.
Wykastrowałbym się "tępo żyletko" po kilku takich telefonach. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

przez salir 26 lis 2016, 00:08
Michellea napisał(a):No bo ogólnie mało wiemy o Twoim mężu, ale z tego co wiemy nie wygląda na złego człowieka. Pewnie po prostu są jakieś błędy w komunikacji między Wami.

Bo nie jest zły..nikt kto go zna tak by nie powiedział wręcz przeciwnie. Jest oazą spokoju i nigdy nie krzyczy. No może raz się na mnie wydarł ale miał ku temu powody i stracił cierpliwość. Jest bardzo poukładany i twardo stąpa po ziemi...nie mówi o swoich problemach nikomu. Czasem mi coś powie po fakcie. Nie przejmuje się opinią innych ludzi...ta jak ja.

Możesz podać jakiś przykład jak próbujesz coś powiedzieć, w jaki sposób to mówisz? (chce się upewnić, że moje domysły są dobre)

Wszystko odbywa się na zasadzie porównania, że mogłam trafić gorzej.

Możliwe, że źle to odbierasz, ale nie znam reakcji Twojej rodziny.

Dobrze odbieram...nie przejmowałabym się głupotami.

Ale myślisz, że to było celowe działanie (tak brzmi "owinięcie wokół palca") czy tak po prostu wyszło?

Po prostu zauroczył ich swoją osobą...nie ma żadnego ukrytego drugiego dna.
Od zawsze miał dobrze u mojej rodziny a ja u jego rodziny średnio. Jego matka zawsze stoi za synem...u mnie też...przechlapane mam :D

Nie lubię dotykać problemu naszych relacji bo czuję, że mam sztuczne problemy.

przez salir 26 lis 2016, 00:38
iiwaa napisał(a):No, jeżeli unikasz męża, to nie masz prawa dziwić się, że związek się psuje. Myślisz, że gdybym się nagle zaczęła zamykać i gustować w "samotni", a nie choćby w przebywaniu z mężem (bo nie trzeba nawet ciągle gadać - można nawet siedzieć razem i czytać książki, my tak robimy, teraz siedzi naprzeciwko mnie i też grzebie w laptopie), to byłoby ok? Nie byłoby.
To nie on się wypalił - to Ty go odsunęłaś.

Być może ja też ale brakło mi jakieś opiekuńczości w pewnym momencie z jego strony akurat w momencie w którym na prawdę byłam sama i potrzebowałam ale tak jakby był głuchy na moje słowa. Mam o to żal.

I tego ja nie rozumiem na tym forum - Twojego podejścia (i innych - takiego samego).
Podejrzewam, że ona nie ma cukierkowego życia. Ona ma normalne życie, tak samo jak i ja. Normalne życie, osób bez stanów depresyjnych nazywacie często cukierkowym i wylewacie jad. Wybacz, że tak wprost, ale to mnie drażni. W Twojej wypowiedzi widać jad wobec tej kobiety, która mówi o czymś tam pozytywnie.

To nie jest jad z mojej strony...po prostu nie mam ochoty...wykazujesz ciągły brak zrozumienia będąc na forum dla osób z zaburzeniami psychicznymi i tego ja nie potrafię zrozumieć.
Po cholerę mam ludziom opowiadać, że mnie boli brzuch, kark i jestem senna? Po cholerę mam sama siebie w to wkręcać i skupiać się na negatywach?

Z prostego powodu bo nie widzą pozytywów...mając depresję tak jest i nie jesteś w stanie tego zmienić. Oczywiście w depresji jak potrafisz funkcjonować a nie leżysz jak kłoda w łóżku zakładanie maski co dzień jest normalnością. Utrzymywanie emocjonalnego kłamstwa jest na dłuższą metę męczące. Po 12 godzinach uśmiechania się do klientów i bycia sympatyczną dodatkowa nadprogramowa osoba mnie drażni. Kolejna osoba przed którą muszę udawać.

A czy Ty wykazujesz zainteresowanie swoim mężem, czy uciekasz do "samotni"?
Kiedy ostatnio zapytałaś, jak się czuje? A może jest zmęczony? A może potrzebuje spędzić cały wieczór z własną żoną? A może chce gdzieś wyjść? A może chce, żeby żona powitała go rano z kawą i uśmiechem? Zastanowiłaś się nad tym, czego on mógłby chcieć?
Nie tylko osoby z problemami mają prawo do zainteresowania ze strony partnera. Szczerego zainteresowania, również czynem, nie tylko słowem.

Pytam choć może nie ta często jak powinnam.

Bo cukrzyca jest namacalnym, fizjologicznym problemem. Mój mąż również zajmuje się moim zdrowiem (mam leukopenię), a tym, że jego siostra ześwirowała (wybacz słownictwo, ale ona naprawdę ześwirowała), nie zajmuje się wcale. Zajmował się sprawą póki jej nie odebrali praw rodzicielskich do młodej.

Tzn że nie mam prawa oczekiwać zainteresowania męża bo to są zaburzenia psychiczne a gdybym miała raka to już powinien?

Przebywanie z osobami wiecznie nieszczęśliwymi powoduje, że ten przebywający również staje się coraz bardziej nieszczęśliwy. To normalne, że chce się przed tym ratować i zająć czymś, na co ma wpływ.

Jestem tego świadoma, że osoby mieszkające z osobami z stanami depresyjnymi powinni się zdystansować bo to jest uciążliwe dla obu stron. Gdyby ode mnie odszedł nie miałabym żalu o to.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iiwaa 26 lis 2016, 00:52
Być może ja też ale brakło mi jakieś opiekuńczości w pewnym momencie z jego strony akurat w momencie w którym na prawdę byłam sama i potrzebowałam ale tak jakby był głuchy na moje słowa. Mam o to żal.

Cięzko mi się akurat wypowiedzieć, bo mój jest nad(i to mocno nad!)opiekuńczy. Ale ja jestem wylewną, gadatliwą przylepą. Przylepię się i już. Nie potrafię się izolować, izolacja mnie męczy, wariuję wtedy. Spróbuj utrzymywać kontakt.

Z prostego powodu bo nie widzą pozytywów...mając depresję tak jest i nie jesteś w stanie tego zmienić. Oczywiście w depresji jak potrafisz funkcjonować a nie leżysz jak kłoda w łóżku zakładanie maski co dzień jest normalnością. Utrzymywanie emocjonalnego kłamstwa jest na dłuższą metę męczące. Po 12 godzinach uśmiechania się do klientów i bycia sympatyczną dodatkowa nadprogramowa osoba mnie drażni. Kolejna osoba przed którą muszę udawać.

Ale mąż nie jest nadprogramową osobą, tylko najważniejszą osobą w Twoim życiu.

Pytam choć może nie ta często jak powinnam.

Czyli? Mniej więcej, jak często okazujesz zainteresowanie? Niekoniecznie werbalnie. Ja swojemu ściągam wzrok własnym wzrokiem, jak siedzi i coś pisze. Spróbuj. Albo strzelam głupie miny.

Tzn że nie mam prawa oczekiwać zainteresowania męża bo to są zaburzenia psychiczne a gdybym miała raka to już powinien?

Nie. To znaczy, że Ty również powinnaś mu okazywać należyte zainteresowanie, bo to Twój mąż. Już mówiłam - nie ma i nie będzie ważniejszej osoby w Twoim życiu.

Jestem tego świadoma, że osoby mieszkające z osobami z stanami depresyjnymi powinni się zdystansować bo to jest uciążliwe dla obu stron. Gdyby ode mnie odszedł nie miałabym żalu o to.
A nie lepiej zmienić parę rzeczy? Niedawno byliście chyba w kinie. I jak? Jakieś skutki?
iiwaa

przez iiwaa 26 lis 2016, 01:03
To nie jest jad z mojej strony...po prostu nie mam ochoty...wykazujesz ciągły brak zrozumienia będąc na forum dla osób z zaburzeniami psychicznymi i tego ja nie potrafię zrozumieć.

Są setki zaburzeń psychicznych i każdy jakieś ma. Tak, ja też. Jestem DDA, mam ataki niskiego poczucia własnej wartości (czyt. że ja jestem do niczego, a wszyscy inni są super), jestem pedantyczna (nie tylko co do wyglądu) i uzależniona emocjonalnie od swojego męża.
Zaburzenie zaburzeni nierówne. Schizofrenik nie musi rozumieć osoby z depresją, osoba z depresją nie musi rozumieć.
Nie rozumiem po prostu wypominania ludziom "cudownego życia". Tylko tyle.
iiwaa

przez Tella 26 lis 2016, 12:13
iiwaa No co ty. Ty?
Never say "goodbye." "Goodbye" receives all hope of reunion...

przez salir 26 lis 2016, 19:47
iiwaa napisał(a): Ja swojemu ściągam wzrok własnym wzrokiem, jak siedzi i coś pisze. Spróbuj. Albo strzelam głupie miny.

Sorry iiwaa ale mój by spojrzał na mnie jak na jeszcze większego czubka niż jestem jakbym mu robiła jakieś miny.

Już mówiłam - nie ma i nie będzie ważniejszej osoby w Twoim życiu.

Oj jest ktoś ważniejszy albo równie ważny...syn.

A nie lepiej zmienić parę rzeczy? Niedawno byliście chyba w kinie. I jak? Jakieś skutki?

To było tylko stwierdzenie...nikt mnie nie opuszcza. Już pisałam gdzieś czas na 2 randkę.

przez refren 27 lis 2016, 01:53
salir napisał(a):Bo nie jest zły..nikt kto go zna tak by nie powiedział wręcz przeciwnie. Jest oazą spokoju i nigdy nie krzyczy. No może raz się na mnie wydarł ale miał ku temu powody i stracił cierpliwość. Jest bardzo poukładany i twardo stąpa po ziemi...nie mówi o swoich problemach nikomu. Czasem mi coś powie po fakcie. Nie przejmuje się opinią innych ludzi...ta jak ja.

To że ktoś jest spokojny i nie krzyczy nie znaczy wcale, że jest z nim łatwo żyć, dorosły człowiek powinien jakoś wyrażać swoje emocje, potrzeby, komunikować się. Czasem dobrze nie ulegać emocjom, o ile to nie jest budowanie muru.

Odnośnie pytania w tytule - okropna generalizacja, zakładająca 1. że wszyscy mężczyźni są podobni 2. że jeśli coś jest nie tak w związku, to ktoś się "wypalił"

salir napisał(a):Pozwolcie, ze na razie nie bede sie wypowiadac ale czytam wasze wypowiedzi i probuje wyciagnac wnioski.

Jak powiesz coś więcej, to się dopiero będzie można do tego odnieść.

przez salir 27 lis 2016, 10:02
To że ktoś jest spokojny i nie krzyczy nie znaczy wcale, że jest z nim łatwo żyć, dorosły człowiek powinien jakoś wyrażać swoje emocje, potrzeby, komunikować się.

Zgadzam się...nie rozumiem dlaczego jest przede mną zamknięty...mało mówi o sobie.Przychodzi mu to z trudnością...nie mowi o wielu sprawach...Nie przyznaje do swoich problemów...dopiero po fakcie mowi jak już sobie poradzi. Zastanawiam się dlaczego...czy to moja wina?

przez elo 27 lis 2016, 10:05
refren napisał(a):2. że jeśli coś jest nie tak w związku, to ktoś się "wypalił"

pytanie w ogole czym jest owe wypalenie? brakiem zainteresowania? swoista wyjebka?

pytam bo nie wiem i chcialabym poznac wasza def
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez NN4V 27 lis 2016, 10:19
elo napisał(a):
refren napisał(a):2. że jeśli coś jest nie tak w związku, to ktoś się "wypalił"

pytanie w ogole czym jest owe wypalenie? brakiem zainteresowania? swoista wyjebka?

pytam bo nie wiem i chcialabym poznac wasza def

Obawiam się, że nie istnieje - pytałem w okolicach 2 strony wątku.

przez elo 27 lis 2016, 10:22
o to super a dostales jakas odpowiedz?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez salir 27 lis 2016, 10:27
Tak..brak zainteresowania to dla mnie...nie zawsze łatwo pisać mi tu o pewnych sprawach i nazywać rzeczy po imieniu.

przez NN4V 27 lis 2016, 10:29
elo napisał(a):o to super a dostales jakas odpowiedz?

Jedynie to:
->
Monster6 napisał(a):Będzie zmęczony,narzekał,złościł się,izolował,czuł w domu żle,może być agresywny,będzie się z kobietą żle czuł,czepiał się o byle co...Mimo czasu nad związkiem trzeba pracować i go podtrzymywać.

Domniemam, że powyższe może być próbą odpowiedzi na moje pytanie.

Sortuj wg