ot

Hasiok.

Brzydkie dziewczyny są najbardziej wredne

przez Saraid 30 maja 2014, 16:43
Tak sobie poczytałam temat i dodam od siebie podobno u innych rażą nas cechy które same posiadamy.
Saraid

przez jetodik 30 maja 2014, 16:45
Indifference1, wiadomo, że nie piszemy tu o każdej jednej, a raczej o ogólnych tendencjach ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez elo 30 maja 2014, 18:34
Candy14 napisał(a):
gada mi że mam gówno na twarzy, pryszcz, albo że kurdupel ze mnie.

nie wiem z kim Ty sie zadajesz

cytujac autora - 'z dziewczynami' bo obok kobiety pewnie nawet nie stal : P
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Łapa 30 maja 2014, 18:36
Parodi, macieywwa jak to mu się często zdarza trafia w samo sedno mówiąc "Cos koorva z Toba musi byc nie tak, oprócz wzrostu....". Jak tak czytam to moim zdaniem jesteś zadufanym w sobie dzieciakiem.
Ja sam piękny nie jestem, bystry też nie, hehe, a jakoś miażdżąca większość kobiet dobrze się przy mnie czuje, czy to na poziomie flirtu czy zwykłej przyjaznej znajomości.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez jazzowa 30 maja 2014, 18:46
co za bullshit :)

czemu w każdym opisie podkreślasz że laska z nadwagą jest gorsza i nieatrakcyjna?
wynika z tego że te szczupłe są ideałami i mają prawo wybrzydzać?
co to w ogóle za generalizowanie żenujące.

wygląd to sprawa subiektywna, mój ex niższy ode mnie ok. 7-8 cm, nie przeszkadzało mi to, baaa, nawet nosiłam szpilki bez wyrzutów sumienia ;)

poza tym też sugerujesz że te brzydkie i z nadwagą nie mogą mieć przystojnego kolesia? haha.
a te ładne nie mogą mieć brzydala?
gusta są różne kolego ;)
ja też 'jestem przy sobie' (wtf, co to za określenie?) i na powodzenie nie narzekam, wręcz przeciwnie
a apropo wyglądu to, każdy powinien o siebie dbać i coś sobą reprezentować.
wymuskowanego debila nie uważam za atrakcyjnego, no chyba że na na chwile ;]
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez langustamazowiecka 30 maja 2014, 18:52
Mnie i tak żadna nie chce, nie ważne czy bardziej czy mniej wredna, atrakcyjność też nie ma nic do rzeczy....

przez jazzowa 30 maja 2014, 18:53
langustamazowiecka napisał(a):Mnie i tak żadna nie chce, nie ważne czy bardziej czy mniej wredna, atrakcyjność też nie ma nic do rzeczy....

skąd takie przypuszczenia?

to lepiej nie podchodź do brzydkich i grubych, bo cię zjedzą

przez elo 30 maja 2014, 18:57
a co z ladnymi i grubymi? tez sa wredne? czy moze mniej niz te brzydkie?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Marian_Paździoch 30 maja 2014, 19:04
Saruś, tak trudno Ci rozróżnić wyrażanie gustu i wyczucie dobrego smaku i taktowności? Masz z tym duży problem.
Parodi, bedzie jak najbardziej o.k....skoro laska krytykuje Ciebie, Ty rób to samo, a na pewno na tym nie stracisz...najwyżej jebnie focha i tyle

Jak nie chcesz się zniżyć do jej poziomu to rzucaj identyczną krytyką - w ten sposób się do nich tylko upodobnisz. Powiedz coś między wierszami i miej satysfakcję z tego, że nie wyczuwają ironii albo sarkazmu.
Parodi, macieywwa jak to mu się często zdarza trafia w samo sedno mówiąc "Cos koorva z Toba musi byc nie tak, oprócz wzrostu....". Jak tak czytam to moim zdaniem jesteś zadufanym w sobie dzieciakiem.
Ja sam piękny nie jestem, bystry też nie, hehe, a jakoś miażdżąca większość kobiet dobrze się przy mnie czuje, czy to na poziomie flirtu czy zwykłej przyjaznej znajomości.

Jak zwykle się z Łapą zgadzam. Z autorem wątku częściowo też się zgadzałem, ale tylko na pierwszej stronie - na kolejnych brzmi tak samo jak te krytykujące panny. I tak, jak by szukał jakiegoś utwierdzenia go w przekonaniach na temat własnej urody i słuszności zdania.
Ja też chyba nie jestem szczególnie piękny (nie wiem, nie znam się na męskiej urodzie :D ), ale jak się zbiorę w sobie to potrafię poprowadzić ciekawą rozmowę albo dobrze zagospodarować wspólny czas (oczywiście z taką z poczuciem własnej wartości na zdrowym poziomie, bez wywyższania się i bez chęci dowartościowania poprzez randkę). Po prostu wystarczy parę prostych zasad: żadnych komplementów prostych typu "ładne masz oczy" (powiedz, że ma ładne zęby, pewnie żaden facet jej nigdy tego nie mówił - a ona jeśli ma do siebie dystans i zdrowe poczucie własnej wartości - uśmiechnie się i rozbawi); randkę kończysz po godzinie (pozostaw jej poczucie niedosytu Twoją osobą), nie mów wszystkiego o siebie, bo szybko się Tobą znudzi. A jak będziesz pieprzyć tylko o sobie, to wyjdziesz na nudziarza i egoistę.
Marian_Paździoch

przez jazzowa 30 maja 2014, 19:12
jazzowa napisał(a):
langustamazowiecka napisał(a):Mnie i tak żadna nie chce, nie ważne czy bardziej czy mniej wredna, atrakcyjność też nie ma nic do rzeczy....

skąd takie przypuszczenia?

to lepiej nie podchodź do brzydkich i grubych, bo cię zjedzą

hehe ja jestem wredna, ale nie jest to kwestią mojej figury :D ani nie czuję się do tego mniej uprawniona niż chude laski
co to w ogóle za motyw
jak cie widzo, tak cie piszo ;)

autor posta ewidentnie ma problem do grubszych dziewczyn - więc niech interesuje się chudymi i po kłopocie, może te nie będą wredne
to samo można by powiedzieć o panach..... ale tu bym zaznaczyła że denerwuje mnie gdy koleś jest NIEZADBANY a oczekuje nie wiadomo jakiej laski.

przez Ferdynand k 30 maja 2014, 19:16
Ferdynand k napisał(a):szkoda że taki hejt nie robi się na tym jak piszą o alkoholizmie swoim czy seksoholizmie
wtedy to wszyscy im do d......... włażą

i jak z jajkiem obchodzą witam brązowoustych
Naczelny Użyszkodnik

przez jetodik 30 maja 2014, 19:21
Jazzowa, gusta są różne, ale są kobiety które się podobają jednem na 10 facetowi albo nawet 1/100 i są takie które się podobają dziewięciu na 10 facetom.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Saruś 30 maja 2014, 19:22
Marian te panienki byly niekulturalne a to ani z uroda ani z plcia nie ma nic wspolnego. Smieszy mnie podkreslanie, ze jak to gruba i brzydka wybrzydza zamiast brac co sie nawinie.

przez langustamazowiecka 30 maja 2014, 19:22
jetodik napisał(a):Jazzowa, gusta są różne, ale są kobiety które się podobają jednem na 10 facetowi albo nawet 1/100 i są takie które się podobają dziewięciu na 10 facetom.

Dokładnie. Za chuda też jest brzydka.

Sortuj wg