ot

Hasiok.

Jak rozpoznac, ze mezczyzna wypalil sie w zwiazku?

przez salir 20 lis 2016, 14:27
Eteryczna ja się domyślam chyba...nie pytam bo i tak nie powie. Ten typ tak ma....ale nie mogę pozostać bierna 8)
_Req_ trochę racji masz w tym wszystkim...dzięki za wyjaśnienie. Choć generalizujesz to i tak daje do myślenia o pewnych sprawach. Jak wszystko w rękach kobiety to działam 8)

przez Eteryczna 20 lis 2016, 15:03
salir, To powodzenia trzymam kciuki :great:
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light"

przez _Req_ 20 lis 2016, 15:14
Powodzenia:) tylko z euforia nie przesadz. Nikt za zmianami nie przepada wiec powolutku zacznij:)
Kiedy ambicja doradza nam wznieść się ponad proste zasady moralne, strzeżone przez ubogich duchem, zamiast obrać je wśród zmienności za igłę kompasu, niszczeje to, co jedynie może okupić nasze szaleństwa i błędy, miłość.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 21 lis 2016, 08:54
salir napisał(a):Tyle ludzi na forum a żadnych podpowiedzi więcej...heh same szczęśliwe związki prowadzicie... :P

Jakoś tak wyszło. Stan "wypalenia" jest mi nieznany na tyle, że nie potrafię sobie abstrakcyjnie wyobrazić na czym polega. Być może dlatego, że mój najdłuższy związek trwał 7 lat i przestał istnieć z przyczyn innych od "wypalenia".
Czy "wypalenie" to "zawiedzione nadzieje"? Chyba nie.
Zmęczenie? Ale co meczącego jest w związku?
A może w ogóle chodzi o coś innego?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

przez NN4V 21 lis 2016, 09:00
_Req_ napisał(a):...
Przypomina mi sie historyjkao malzenstwie Obama.
Wchodza ktoregos dnia do piekarni a tam jej znajomy okazal sie jej wlascicielem. Wychodzac maz odzywa sie: Widzisz jakbys wtedy zdecydowala sie na niego bylabys teraz zona piekarza.
Na co ona odpowiedziala: Kochanie, jakbym wtedy za niego wyszla on teraz bylby prezydentem.
...

Inny prezydent USA pewnego razu zwiedzał z żoną fermę drobiu.
Żona usłyszawszy, że kogut może odbywać dziesiątki stosunków dziennie, powiedziała:
- Proszę powtórzyć to panu Coolidge'owi!

Na tą wieść prezydent zapytał:
- A czy za każdym razem z tą samą kurą?
- Nie – ciągle z innymi.
- Proszę szybko powtórzyć to pani Coolidge!

przez agusiaww 23 lis 2016, 22:40
salir napisał(a):Tyle ludzi na forum a żadnych podpowiedzi więcej...heh same szczęśliwe związki prowadzicie... :P
fakt u mnie obecny bardzo dobry, a poprzednie do bani...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez agusiaww 23 lis 2016, 22:43
Normalnie, nie chce uprawiac seksu, nie zabiega o kobiete itd, chociaz seks jest na 1 miejscu...ech faceci. :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez iiwaa 24 lis 2016, 00:02
Tella napisał(a):Pewnie zależy od faceta....jeden będzie miał wszystko w du....inny będzie obił na złość...

Jak będzie robił na złość, to raczej nie jest syndrom wypalenia. Robienie na złość wymaga (in genere, jeśli nie jest to robienie na złość przez zaniechanie jakichś czynności) dość dużego zaangażowania.

Nawet wypalony facet może chcieć uprawiać seks. Żeby pisać, że nie, trzeba totalnie nie znać fizjologii samców. Jeżeli nie ma innej i jest zdrowy i młody, to będzie chciał, bo to leży w naturze dość młodego mężczyzny.

Wina nie zawsze leży po obu stronach, Salir, nie daj sobie wmówić pierdół.
Dlatego sądy orzekają o wyłącznej winie jednego małżonka małżonka, bo taka sytuacja zachodzi.
Ważny jest też stopień winy - jedna osoba może ponosić winę większą, inna mniejszą. Nikt nie powie chyba, że wina faceta, który leje żonę, jest na tym samym poziomie, co jej wina, bo "nie mówi komplementów".

Z tą małomównością też bym nie przesadzała - ja mam egzemplarz, który może gadać 3 godziny i nie ma dość gadania.
Wiesz ile ja się nasłuchałam o tej wielkiej Marylin? :D

Salir, w rękach kobiety jest dużo, ale nie wszystko. W rękach mężczyzny też jest zresztą dużo, ale nie wszystko. Mają mniej więcej podobny wkład.
Nie mówię o Twoim związku - bo nie znam Twego męża, ale to bzdura że - nawet jeśli jest to ujęte w formie żartu - z piekarza mogła zrobić prezydenta.
Ktoś albo ma dane predyspozycje, albo ich nie ma.
Nie zrobisz z idioty, który przebumblował podstawówkę tak, że ledwo czyta, profesora-geniusza, choćby i najlepsza kobieta się znalazła.

Co do pochwał i krytyki - ja się mogę z męża śmiać, że "kierownik słaby" (specjalnie, zaczepnie) i nie uzna nigdy, że jest słaby.
Jeżeli ktoś zna swoją wartość, to krytyka jej nie zniszczy, zwłaszcza ta konstruktywna.
Uważaj też z tym chwaleniem - mój by pomyślał, że traktuję go jak jakiegoś jełopa, gdybym go chwaliła za umycie talerza. Za inne rzeczy go chwalę ;)
iiwaa

przez Monster6 24 lis 2016, 00:08
Będzie zmęczony,narzekał,złościł się,izolował,czuł w domu żle,może być agresywny,będzie się z kobietą żle czuł,czepiał się o byle co...Mimo czasu nad związkiem trzeba pracować i go podtrzymywać.
CHAD typu I rapid cyling
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.
Niemożliwe nie istnieje.
Bezlekowo

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

przez neon 24 lis 2016, 00:47
bo mają pałkę
bóg dał, bóg zabrał.
I Mister Forum

przez NN4V 24 lis 2016, 03:41
iiwaa napisał(a):....
Nawet wypalony facet może chcieć uprawiać seks. Żeby pisać, że nie, trzeba totalnie nie znać fizjologii samców. Jeżeli nie ma innej i jest zdrowy i młody, to będzie chciał, bo to leży w naturze dość młodego mężczyzny.
....

Będzie chciał, ale niekoniecznie z tą samą kurą, Kobiety potrafią doprowadzić do sytuacji, w której z tą konkretną chciał nie będzie. Nawet przy braku alternatywy.

przez salir 24 lis 2016, 04:27
iiwaa napisał(a):
Wina nie zawsze leży po obu stronach, Salir, nie daj sobie wmówić pierdół.
Dlatego sądy orzekają o wyłącznej winie jednego małżonka małżonka, bo taka sytuacja zachodzi.
Ważny jest też stopień winy - jedna osoba może ponosić winę większą, inna mniejszą. Nikt nie powie chyba, że wina faceta, który leje żonę, jest na tym samym poziomie, co jej wina, bo "nie mówi komplementów".

Nie ta sama wina ale w konkretnym przypadku wina lezy po obu stronach...nie wiem czyja wieksza...niewazne dla mnie.

Z tą małomównością też bym nie przesadzała - ja mam egzemplarz, który może gadać 3 godziny i nie ma dość gadania.
Wiesz ile ja się nasłuchałam o tej wielkiej Marylin? :D

Moj by stwierdzil "I po co Ci to bylo" :?

Salir, w rękach kobiety jest dużo, ale nie wszystko. W rękach mężczyzny też jest zresztą dużo, ale nie wszystko. Mają mniej więcej podobny wkład.

No wlasnie tak jest...on inaczej pojmuje staranie niz ja oczekuje analogicznie tez moze byc w druga strone.

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

przez seway1996 24 lis 2016, 08:43
A ona lubi pałki szczególnie jak płacą jej faceci :D
Życie to taka bardzo smutna historia..

przez NN4V 24 lis 2016, 09:34
salir napisał(a):...No wlasnie tak jest...on inaczej pojmuje staranie niz ja oczekuje analogicznie tez moze byc w druga strone.

Może być?
Czyli nigdy nie zadałaś sobie trudu ustanowienia wspólnego odniesienia.
Tylko oczekujesz.
Ułóż się wygodnie, bo długo poczekasz.

Sortuj wg