ot

Hasiok.

Jak rozpoznac, ze mezczyzna wypalil sie w zwiazku?

przez salir 19 lis 2016, 19:33
Pytanie jak w tytule...podpowiedzi?

przez Tella 19 lis 2016, 19:36
Pewnie zależy od faceta....jeden będzie miał wszystko w du....inny będzie obił na złość...
Never say "goodbye." "Goodbye" receives all hope of reunion...

przez salir 19 lis 2016, 20:19
A kiedy milczy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wieloraki 19 lis 2016, 20:27
kiedy milczy to jest to podejrzane ale jeszcze nie dowod przyczyn moze byc wiele. najlepiej szczerze porozmawiac.
wieloraki

przez salir 19 lis 2016, 20:36
Co to znaczy podejrzane? Jakie moga byc powody?

przez wieloraki 19 lis 2016, 20:40
salir, zachodzi podejrzenie ze byc moze nie czuje potrzeby wymiany pogladow interakcji. inne powody to np. ze moze wystarczy mu wspolna obecnosc. albo jest smutny.
wieloraki

przez salir 19 lis 2016, 21:01
wieloraki napisał(a):byc moze nie czuje potrzeby wymiany pogladow interakcji.

To chyba zle swiadczy bo jesli chce sie z kims byc to sie do tego dazy.

przez wieloraki 19 lis 2016, 21:28
salir, zazwyczaj tak choc nie zawsze.
wieloraki

przez Motocyklista 19 lis 2016, 21:51
Byłem w dwóch związkach, każdy trwał ~4lata. Uczucia "wypalenia się" nie znam. Gdyby jednak takie coś nastało to powiedziałbym partnerce wprost. Ze względu na szacunek i na uczucie, które kiedyś było. Żadnego walenia w rogi, dąsania się itp. Niestety doznałem drastyczniejszych metod rozstania :brawo:. Takie życie

Tella napisał(a):Pewnie zależy od faceta....jeden będzie miał wszystko w du....inny będzie obił na złość...

Też tak uważam
It's not who I am underneath, but what I do that defines me

przez wieloraki 19 lis 2016, 22:36
na pewny etapie zwiazku zafadcynowanie druga osoba mija nie znaczy to jeszcze wypalenia chyba? jak myslicie?
wieloraki

przez _Req_ 19 lis 2016, 23:14
Jezeli facet milczy to znaczy ze zrezygnowal...
oczywiscie nie ze zwiazku ale z jakichkolwiek staran. Czesto taki facet zostaje w zwiazku ale nie bedzie ani on szczesliwy ani partnerka.
Widocznie odepchnelas go na tyle od siebie ze nie widzi wyjscia.

Rozwlekle rozmowy, ktore ja nazywam "atakiem slownym" nie pomagaja zmienic faceta.... one sa dobre dla kobiet, one to bardzo lubia zreszta.
Tlumaczyc jak sie czuje.. jakie ma przeczucia...czegoby sobie zyczyla zeby maz zmienil w swoim zachowaniu.......
to vzego nie wiedza to to ze juz po kilku minutach facet widzi tylko wymachujaca rekami kukielke i slyszy ...blabla bla..blabla...blablabla...
Mysle wiec ze rozmowa jesli nie jest krotka i tresciwa sensu nie ma.
Jesli ktos nie stworzyl zwiazku dluzszego niz 7mio letniego to znaczy ze o zwiazkach wie =0.. kazdy zwiazek trwa ok 4-7 lat, znaczy nieudany i po tym czasie sie konczy. Wystarczy ze jedna strona nie ma pojecia co to zwiazek i jak wspolzyc z plcia przeciwna. Wazne jest wiedziec czego tak naprawde chce i potrzebuje druga strona... i jak to osiagnac mimo ze sie jej kompletnie nie rozumie.
Samo nie odzywanie sie moze nie miec tez nic wspolnego ze zwiazkiem, moze poprostu ma stresa.
Kiedy ambicja doradza nam wznieść się ponad proste zasady moralne, strzeżone przez ubogich duchem, zamiast obrać je wśród zmienności za igłę kompasu, niszczeje to, co jedynie może okupić nasze szaleństwa i błędy, miłość.

przez salir 20 lis 2016, 03:14
_Req_ napisał(a):Czesto taki facet zostaje w zwiazku ale nie bedzie ani on szczesliwy ani partnerka.

Dlaczego zostaje?

przez salir 20 lis 2016, 10:57
Tyle ludzi na forum a żadnych podpowiedzi więcej...heh same szczęśliwe związki prowadzicie... :P

przez _Req_ 20 lis 2016, 11:49
Salir mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze pisze ogolnie i duzo generalizuje:)
Nie mam na tyle wiedzy o Twoim zwiazku ani kompetencji na to zeby udzielac komus rad w stylu: zrob tak to bedzie dobrze albo w Twoim wypadku to i to beda najlepszymi opcjami..itd.
Takiej odpowiedzi nie udzieli Ci nikt...a jesli ktos to robi to nie jest zbyt madra osoba.
Z mojego punktu widzenia generalizacje sa dobre do ogolnych rozmow. Potrafia byc drogowskazami i potrafia ustalic gdzie jest start i gdzie meta. Jednak droga do pokonania juz nie jest tak latwa bo tu koncza sie generalizacje i pojawia szereg zmiennych bo przeciez kazdy z nas jest inny, niepowtarzalny.
Przyklad:: Ktos kto zna sie na pilotowaniu samolotu bedzie wiedzial ze zeby przeleciec z Krakowa do Warszawy musi obrac kurs lotu 030( nie jestem w tym dobry wiec nie wiem czy jest to poprawny kurs ale to przyklad)
Wiec lecac kursem 030 z krakowa dolecimy do warszawy. Jednak kiedy pojawi sie boczny wiatr musimy skorygowac kurs bo nie uda nam sie do warszawy doleciec. Musimy zaczac leciec w poprzek zeby poleciec prosto.
Podobnie jest ze zwiazkami czasami przez zmienne (czyli cechy osobnicze) trzeba cos zmienic zeby cos osiagnac.
Wiec jesli chcesz cos poprawic to nie starczy skorzystac z cudzej rady, ale jeszcze odpowiednio ja do swojego przypadku samemu dopasowac.
Pytalas czemu facet zostanie. Jesli jest inteligentny i kiedys Cie kochal, lub dalej to robi odsuwa sie bedac odepchnietym. Facet nie jest na tyle silny psychicznie zeby skonfrontowac sytuacje z uczuciami, wiec je wylacza i latwiej mu z tym zyc.
Nie mam pojecia jak bardzo odsuneliscie sie od siebie, ale wiem ze jesli za bardzo to bardzo ciezko to naprawic a czasem to nawet przestaje byc mozliwe. Wiec jesli cos jest bardzo nie tak wg. Ciebie czas najwyzszy pozmieniac i skorygowac zwiazek.
Jesli bedzie inaczej nie znaczy ze bedzie lepiej ale zeby bylo lepiej musi byc inaczej.
Kiedy ambicja doradza nam wznieść się ponad proste zasady moralne, strzeżone przez ubogich duchem, zamiast obrać je wśród zmienności za igłę kompasu, niszczeje to, co jedynie może okupić nasze szaleństwa i błędy, miłość.

Sortuj wg