ot

Hasiok.

Dlaczego zdradzacie?

przez salir 15 wrz 2016, 15:45
iiwaa no tak wszystkiego winne kobiety bo daja tym biednym zonatym co lubia jesc chleb z niejednej piekarni czy jakos tak bylo :?
Jesli on ma zone i rodzine to powinien trwac przy zonie a nie chodzic na boki i to samo tyczy sie kobiet. Jesli wypadaloby nazwac kobiete jak sugerujesz to odpowiednio tym samym slowem nazwalabym tego mezczyne. Niestety ale chyba w mentalnosci ludzi na zawsze pozostanie, ze to zawsze kobieta jest winna i jest......a mezczyzna bedzie sie chwalil kogo to on nie przelacial.

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 15 wrz 2016, 16:08
salir napisał(a):iiwaa no tak wszystkiego winne kobiety bo daja tym biednym zonatym co lubia jesc chleb z niejednej piekarni czy jakos tak bylo :?
Jesli on ma zone i rodzine to powinien trwac przy zonie a nie chodzic na boki i to samo tyczy sie kobiet. Jesli wypadaloby nazwac kobiete jak sugerujesz to odpowiednio tym samym slowem nazwalabym tego mezczyne. Niestety ale chyba w mentalnosci ludzi na zawsze pozostanie, ze to zawsze kobieta jest winna i jest......a mezczyzna bedzie sie chwalil kogo to on nie przelacial.

Alez nie. Nie napisalam ze mezczyzni nie sa winni.
Wina jednej osoby nie wylacza winy drugiej.
Bylo mowione ze mezczyzni zdradzaja. Ale chyba nie sami ze soba, prawda?

Dlaczego zdradzacie?

przez kotek em 15 wrz 2016, 16:10
iiwaa napisał(a):Przeciez oni musza z kims zdradzac, prawda?

Czy muszą, to nie wiem, ale mogą niekoniecznie z kobietami również będącymi w związku.
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 15 wrz 2016, 16:12
kotek em napisał(a):
iiwaa napisał(a):Przeciez oni musza z kims zdradzac, prawda?

Czy muszą, to nie wiem, ale mogą niekoniecznie z kobietami również będącymi w związku.

Wiekszosc kobiet samotnych ktore maja zonatych kochankow dobrze wie o tym, ze ow pan ma zone. Dla mnie to niedopuszczalne.

a co jeśli ona ma więcej kasy ode mnie?

przez iiwaa 15 wrz 2016, 16:15
anka szklanka napisał(a):Dajcie sobie po ignorze bo ciągle wdajecie się w personalne przepychanki.

Ja mam wolfmana w ignorowanych.
Widzialam cytat u nn4v.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez iiwaa 15 wrz 2016, 16:19
nvm napisał(a):
alone05 napisał(a):to tak jakby powiedzieć, że osoby nie posiadające kota są gorsze a może nie posiadają kota z pewnych względów
Nie no. To to akurat jest kiepski przykład, bo to to akurat prawda. Osoby bezkotne są rakiem na żywej tkance społeczeństwa. No chyba, że ktoś ma alergię albo jakiś inny ważny powód. Ale jak nie, to nic takiego delikwenta nie usprawiedliwia. Sugeruję nałożenie dodatkowego podatku na osoby bezkotne.

:brawo:

Dlaczego zdradzacie?

przez alone05 15 wrz 2016, 16:21
Samotna kobieta jak się z kimś kto jej się podoba spotka kilka razy na randce to nikogo nie zdradza, bo jest samotna.

Dlaczego zdradzacie?

przez iiwaa 15 wrz 2016, 16:36
alone05 napisał(a):Samotna kobieta jak się z kimś kto jej się podoba spotka kilka razy na randce to nikogo nie zdradza, bo jest samotna.

Tu nie o randkach, a o romansie i seksie mowa.

przez Michellea 15 wrz 2016, 17:02
iiwaa napisał(a):Nie jestem wariatka, nie biore lekow, nie mam ani schizofrenii, ani psychopatii ani innych cudow-wiankow o ktorych tu piszecie, bo nie moglabym wykonywac zawodu, poza tym psycholog dawno by sie zorientowal.

Wariaci również pozdrawiają :twisted: :lol:

Dlaczego zdradzacie?

przez Lusesita Dolores 15 wrz 2016, 17:05
Teoria i praktyka jest taka, ze 99% mezczyzn, albo i wiecej jest gotowa zdradzic. Monogamia jest calkowicie sprzeczna z meska natura. Realnie robi to ponad 50%. Pozostalych powstrzymuje od tego dobry seks w zwiazku, strach przed konsekwencjami wpadki, ewentualnie katolicka moralnosc.Innym hamulcem jest oczywiscie milosc, wtedy nie zdradzamy, zeby nie ranic kochanej osoby.Kurtyna
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez elo 15 wrz 2016, 17:09
ladywind napisał(a):Skoro się zarejestrowałaś na takim forum, można wnioskować, że zdrowa psychicznie do końca nie jesteś.

czy zdrowa to nie wiem ale chora tez nie bo ni chadu ni schizy nie ma

chcac nie chcac musze wam to powiedziec - wiekszosc z was chora psychicznie nie jest
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez iiwaa 15 wrz 2016, 17:19
Michellea napisał(a):
iiwaa napisał(a):Nie jestem wariatka, nie biore lekow, nie mam ani schizofrenii, ani psychopatii ani innych cudow-wiankow o ktorych tu piszecie, bo nie moglabym wykonywac zawodu, poza tym psycholog dawno by sie zorientowal.

Wariaci również pozdrawiają :twisted: :lol:

Akurat Ciebie tak nie postrzegam ;)
Przynajmniej nie szukasz u kazdego tego, co sama masz/o czym czytalas :lol:
Zreszta zeby czytac o wszystkich zaburzeniach, to juz trzeba sie naprawde w zyciu nudzic :D

Dlaczego zdradzacie?

przez ladywind 15 wrz 2016, 17:19
NN4V napisał(a):
iiwaa napisał(a):
Tella napisał(a):Mówi się, że faceci tak zdradzają...no ale z kim niby? No z kobietami, a one się bardziej nie przyznają.
W ogóle nie wiem, ale chyba jednak większość facetów zdradza

Jezeli zdradza wiekszosc mezczyzn, to zdradza i wiekszosc kobiet.

Faceci zdradzają znacznie częściej od kobiet.

Wsadź sobie swoje teorie do buta :lol:

Rusz inteligencją "chłopcze" i poczytaj, że kobiety równie często zdradzają co faceci, tylko mniej się do tego czynu przyznają. Jako, że dalej w społeczeństwie pokutuje opinia, że jak kobieta zdradza, to kurva, a jak facet, to samiec alfa :lol:
Ostatnio edytowano 15 wrz 2016, 17:25 przez ladywind, łącznie edytowano 1 raz

Dlaczego zdradzacie?

przez Michellea 15 wrz 2016, 17:20
alone05 napisał(a):Samotna kobieta jak się z kimś kto jej się podoba spotka kilka razy na randce to nikogo nie zdradza, bo jest samotna.

Nie no, wow, jasne, że nie zdradza, bo nie ma kogo. Ona "tylko" przykłada rękę do zdrady, której się dopuszcza facet będący w związku z inną.

iiwaa napisał(a):Ale - jak to moja przyjaciolka pieknie mowi - jak suka nie da, to pies nie wezmie.
Przeciez oni musza z kims zdradzac, prawda? To co to za kobiety, ze daja nie swoim mezczyznom?

Błagam, skończmy już z tym podziałem, że kobiety dają, a mężczyźni biorą. Bo nie dość, że to sugeruje jakieś podporządkowanie kobiet mężczyznom i brzmi pogardliwie, to jeszcze utrwala wiarę w to, że tylko faceci mają przyjemność z seksu.

salir napisał(a):Jesli on ma zone i rodzine to powinien trwac przy zonie a nie chodzic na boki i to samo tyczy sie kobiet. Jesli wypadaloby nazwac kobiete jak sugerujesz to odpowiednio tym samym slowem nazwalabym tego mezczyne. Niestety ale chyba w mentalnosci ludzi na zawsze pozostanie, ze to zawsze kobieta jest winna i jest......a mezczyzna bedzie sie chwalil kogo to on nie przelacial.

Zgadzam się :brawo:

Sortuj wg