ot

Hasiok.

Brzydkie dziewczyny są najbardziej wredne

przez dar 30 maja 2014, 15:29
Parodi napisał(a):Dajcie spokój. Chodzi mi o coś innego. Poznaję dziewczynę, liczę że będzie interesująca. Może i nie jest piękna, ale może będzie ciekawa. Co się okazuje.
Jakieś duże wymagania związane z urodą, chamskie teksty itd. Chce bardzo przystojnego faceta ok, ale jeśli nie jest on brzydki, ani bardzo przystojny, po prostu spoko przystojny mężczyzna i ona go odrzuca, bo nie jest aż tak przystojny to coś tu nie jest ok.

Trafiasz na prostaczki :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez evil never dies 30 maja 2014, 15:30
kaffe_och_blod napisał(a): ..skąd ta irytacja?

Irytacja? Raczej pogarda. BTW mówiłem ogólnie, nie bezpośrednio do Ciebie.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Candy14 30 maja 2014, 15:45
Dajcie spokój. Chodzi mi o coś innego. Poznaję dziewczynę, liczę że będzie interesująca. Może i nie jest piękna, ale może będzie ciekawa. Co się okazuje.
Jakieś duże wymagania związane z urodą, chamskie teksty itd. Chce bardzo przystojnego faceta ok, ale jeśli nie jest on brzydki, ani bardzo przystojny, po prostu spoko przystojny mężczyzna i ona go odrzuca, bo nie jest aż tak przystojny to coś tu nie jest ok.

A moze po prosty Ty jej sie nie podobasz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Parodi 30 maja 2014, 15:52
Niby dlaczego miałbym się nie podobać? Mam ładną buźkę, jestem szczupły i mam zgrabny tyłek (tak kobiety też na to patrzą) oraz proporcjonalną sylwetkę. Jestem zabawny, potrafię i lubię się droczyć, można ze mną poruszyć wiele tematów. Mam własne zdanie, umiem kilka języków, jestem spontaniczny. Spoko przyjmę na klatę, że mogę nie być w guście dziewczyny. Ale nie znoszę gdy jakaś dziewczyna, która sama nie jest piękna gada mi że mam gówno na twarzy, pryszcz, albo że kurdupel ze mnie. Nie lubię też jak przeciętna dziewczyna gada, że lubi tylko bardzo przystojnych facetów, tylko tacy się dla niej liczą.

przez kaffe_och_blod 30 maja 2014, 15:56
Broniłem Cię, lecz po tym co wyżej napisałeś. Wybacz.

Nawet jakbym był brzydką kobietą z nadwagą i tak bym Cię olał. :D

btw.
Niby dlaczego miałbym się nie podobać?

Dlaczego miałbyś się podobać.
Ostatnio edytowano 30 maja 2014, 16:00 przez kaffe_och_blod, łącznie edytowano 2 razy

przez Ferdynand k 30 maja 2014, 15:58
szkoda że taki hejt nie robi się na tym jak piszą o alkoholizmie swoim czy seksoholizmie
wtedy to wszyscy im do d......... włażą
Naczelny Użyszkodnik

przez Arhol 30 maja 2014, 16:02
A ja nadal nie ogarniam czemu ma służyć ten temat.... D:
Obrazek
Niby dlaczego miałbym się nie podobać? Mam ładną buźkę, jestem szczupły i mam zgrabny tyłek (tak kobiety też na to patrzą) oraz proporcjonalną sylwetkę. Jestem zabawny, potrafię i lubię się droczyć, można ze mną poruszyć wiele tematów. Mam własne zdanie, umiem kilka języków, jestem spontaniczny. Spoko przyjmę na klatę, że mogę nie być w guście dziewczyny. Ale nie znoszę gdy jakaś dziewczyna, która sama nie jest piękna gada mi że mam gówno na twarzy, pryszcz, albo że kurdupel ze mnie. Nie lubię też jak przeciętna dziewczyna gada, że lubi tylko bardzo przystojnych facetów, tylko tacy się dla niej liczą.

To je olewaj,staraj się olewać,nie kontaktować,szkoda nerwów i śliny,a jak ktoś ma mniemanie o sobie że wyżej sra niż dupe ma,i tak go nie zmienisz D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

uzależnienie od przyjemności

przez nieboszczyk 30 maja 2014, 16:04
w aresztach śledczych serwują chleb ze spermą.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Saruś 30 maja 2014, 16:12
A to jakas oczywistosc, ze masz sie podobac?
Skoro sie tylu nie podobasz to moze masz wybujale ego i przeceniasz swoja urode.
Wybrzydzanie w doborze chlopaka to sprawa rych dziewczyn, nie wiem co tak cie to boli i wkurza.
Nie ufam ludziom ktorzy twierdza, ze wyglad nie ma dla nich znaczenia.

przez Candy14 30 maja 2014, 16:13
gada mi że mam gówno na twarzy, pryszcz, albo że kurdupel ze mnie.

nie wiem z kim Ty sie zadajesz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jetodik 30 maja 2014, 16:35
Otóż zauważyłem, że brzydkie, przeciętne i niezbyt urodziwe dziewczyny najbardziej krytykują, wywyższają się i mają wielkie wymagania.

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Te brzydkie mają mniej adoratorów i odreagowują oglądając więcej seriali typu zmierzch, wiesz o co cho, nie mają po prostu żywych facetów wiec otaczają się wyidealizowanymi :)
później realnych porównują z tymi wyidealizowanymi i krytykują.

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carmen.s 30 maja 2014, 16:37
A ja nadal nie ogarniam czemu ma służyć ten temat.... D:

Pozwole sobie zgadywać, że luźnej wymianie myśli ;)
Yeah, blowfishing this up.

przez macieywwa 30 maja 2014, 16:40
Parodi, nie wiem gdzie Ty poznajesz te dziewczyny ale z daleka czuc ze owe wybranki maja max 16-17 lat...wiesz z wiekiem kobiety przewartościowując swoje wymagania...
jesli taka mało atrakcyjna niunia w wieku 25+lat budzi sie z reka w nocniku bo cały czas przebierała i nadal jest sama jej wymagania maleją wprost proporcjonalnie do wieku. :D
Ja mam 174cm i nigdy nie usłyszałem ze jestem kurdupel, pomimo ze laska na obcasach była równa ze mną a czasem wyższa.
Cos koorva z Toba musi byc nie tak, oprócz wzrostu....
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Indifference1 30 maja 2014, 16:42
Te brzydkie mają mniej adoratorów i odreagowują oglądając więcej seriali typu zmierzch, wiesz o co cho, nie mają po prostu żywych facetów wiec otaczają się wyidealizowanymi :)
później realnych porównują z tymi wyidealizowanymi i krytykują.

O ile z tym pierwszym jeszcze bym się zgodziła, tak z tą krytyką to już nie bardzo. Nie wkładajcie wszystkich do jednego worka, każdy człowiek jest inny. Zawsze znajdą się głupie laski jak te przedstawione w temacie, ale to nie jest zasadą, że jak brzydka to wywyższająca się i wredna. Też nie mam adoratorów i jakoś nie chodzę i nie obrażam ludzi. Autor tematu po prostu źle trafiał :bezradny: Temat bez sensu.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg