ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez Michellea 21 wrz 2016, 15:13
To po co czytacie te fora, jeśli Was tak denerwują?

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2016, 15:22
agusiaww napisał(a):Tak kupa to podstawa do roku czasu hahaha. Ale to prawda. Mnie jedynie co smieszy na forach dla mamusiek to:
a) karmie cyckiem, ale palę pije i co z tego jestem super mamusia
b) urodziłam sn o jaaaa, bo to jedyny dobry porod naturalny (pewnie a jak inaczej nie mozesz urodzic to niech rozerwie)
c) nie skoczyłam zadnej szkoły ale mam 5 dzieci bo dzieci to moje powołanie, facet na mnie zarabia, dzieci siedza przed tv a ja klikam w necie, ale bycie matka jest takie suuuuuper, a za 5 dni tej samej babki post: odkrylam w komorce smsmy ze sie umawia z inna, co robic... :bezradny: :hide:

ja nie mam zamiaru karmić piersią, nikt mnie do tego nie zmusi i nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka. Dostanie butle i koniec
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2016, 15:23
Michellea, nas to nie denerwuje tylko śmieszy :)
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michellea 21 wrz 2016, 15:31
Lusesita Dolores napisał(a):ja nie mam zamiaru karmić piersią, nikt mnie do tego nie zmusi i nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka. Dostanie butle i koniec

Zastanów się dobrze zanim podejmiesz decyzję, żeby zajść w ciążę, bo może być więcej takich rzeczy, których nie chcesz robić nawet jeśli są dobre dla dziecka.

przez salir 21 wrz 2016, 15:41
Lusesita Dolores napisał(a):ja nie mam zamiaru karmić piersią, nikt mnie do tego nie zmusi i nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka. Dostanie butle i koniec

Dlaczego nie chcesz?
Pokarm i tak sie pojawi, poza tym w ten sposob rodzi sie wiez to naturalne. Mozesz tez sciagac i podawac butla...
Dziecko to odpowiedzialnosc musisz to wziac pod uwage...

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2016, 15:47
Michellea, pewnie tak bedzie. ale ja nie mam zamiaru sie poświecać dla dziecka. bez przesady
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez Michellea 21 wrz 2016, 15:54
Lusesita Dolores, wybacz, ale muszę to napisać - jeśli nie masz zamiaru podejmować żadnych wyrzeczeń na rzecz dziecka, to nie nadajesz się na matkę. Dziecko to nie zabawka, z którą można robić co się chce, ani trofeum do pokazywania i chwalenia się znajomym. Trzeba się nim zajmować, a to obejmuje również niezbyt miłe czynności jak np. zmiana pieluchy. Tak też nie masz zamiaru się poświęcać?

przez iiwaa 21 wrz 2016, 15:54
salir napisał(a):

Dlaczego nie chcesz?
Pokarm i tak sie pojawi, poza tym w ten sposob rodzi sie wiez to naturalne. Mozesz tez sciagac i podawac butla...

Może nie chce, bo to boli (tak słyszałam)?
Zresztą to logiczne:
Sutki są wrażliwe. Jeżeli są zbyt wrażliwe nawet na zbyt długie pocieranie, to tym bardziej na międlenie ich z dużą siłą.
A może nie chce mieć piersi obwisłych do brzucha?
Ma do tego prawo.

Przecież ja widzę takie rzeczy. No to jest trochę niesmaczne, jeżeli ja mam 42 lata, a 25-latka ma o wiele gorszy brzuch niż ja, stara baba! Biust podobnie (choć ja mam mały), ale moja przyjaciółka - lat 46, nie rodziła - ma biust c, lepszy niż mamusie po porodzie w wieku 20-pare lat.
iiwaa

przez salir 21 wrz 2016, 16:05
iiwaa napisał(a):
salir napisał(a):

Dlaczego nie chcesz?

Może nie chce, bo to boli (tak słyszałam)?
Zresztą to logiczne:
Sutki są wrażliwe. Jeżeli są zbyt wrażliwe nawet na zbyt długie pocieranie, to tym bardziej na międlenie ich z dużą siłą.
A może nie chce mieć piersi obwisłych do brzucha?
Ma do tego prawo.

Edit...ups...myślałam, że to Lusesita Dolores napisała...
Ostatnio edytowano 21 wrz 2016, 16:10 przez salir, łącznie edytowano 1 raz

przez atic 21 wrz 2016, 16:06
w tych czasach kobiety boją się rodzić, zwłaszcza ładne.
atic

przez Michellea 21 wrz 2016, 16:06
iiwaa, z tego co wiem to boli jak dziecko jest źle przystawione, ale może niech te, które karmiły potwierdzą.

A z tym obwisaniem to bez przesady. Jest to przede wszystkim efekt tego, że większość Polek nosi źle dobrane biustonosze.

Może i ma prawo nie karmić piersią, ale jeśli mówi: "nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka", to po co ma brać na siebie odpowiedzialność za dbanie o dziecko, jeśli nie obchodzi ją jego dobro?

przez iiwaa 21 wrz 2016, 16:09
salir napisał(a): czasem warto skupić się na dobru dziecka bo warto.

Piękne. No piękne!
Idem per idem.
iiwaa

przez atic 21 wrz 2016, 16:10
iiwaa, no wyobraź sobie, że czyjeś dobro, może stanowić dla kogoś wartość samą w sobie. nie wiem skąd ten cynizm :)
atic

przez iiwaa 21 wrz 2016, 16:11
Michellea napisał(a):iiwaa, z tego co wiem to boli jak dziecko jest źle przystawione, ale może niech te, które karmiły potwierdzą.

A z tym obwisaniem to bez przesady. Jest to przede wszystkim efekt tego, że większość Polek nosi źle dobrane biustonosze.

Może i ma prawo nie karmić piersią, ale jeśli mówi: "nie obchodzi mnie że to dla dobra dziecka", to po co ma brać na siebie odpowiedzialność za dbanie o dziecko, jeśli nie obchodzi ją jego dobro?

Jezu.
Niedawanie dzieciakowi cycka i oddanie niańce na zmianę pieluch nie jest jeszcze zabronione.

Nie wiem, nie karmiłam, czytałam za to list takiej, która żałuje, że ma dziecko :)
iiwaa

Sortuj wg