ot

Hasiok.

Pytanie do Admina/Moderacji

przez kosmostrada 02 wrz 2016, 20:45
Chciałam spytać, jak długo potrwa banicja Nihila? Jednakowoż stanowił barwną i szczerą postać, w każdej społeczności potrzebna jest taka niepokorna duszyczka... :mrgreen: Rozumiem lekki nerw Ekipy, ale może jednak tym razem się poprawi? :angel:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

przez Ḍryāgan 02 wrz 2016, 20:47
Właśnie, popieram - brak Nihila to smuteczek i depresja. Po prostu na żarty Nihila nie można się obrażać, taki jest i tyle
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez mirunia 02 wrz 2016, 20:57
Ja też jestem za powrotem Nihila!!! Halo, Kochana Ekipo przywróćże na łono forum tego dowcipnego, ze swoistym poczuciem humoru Forumowicza. :uklon:
Smutno i nijak teraz bez Niego... :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carica Milica 02 wrz 2016, 20:57
Mnie bardzo brakuje Nihila. Pogłębia mi się depresja bez jego porcji muzyki serwowanej specjalnie mi. :(
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez atic 02 wrz 2016, 20:59
a ja powiem tak, niechaj nihil posiedzi na banicji jeszcze do jutra - to go nauczy i jutro odbanujcie.

ogólnie to zauważyłem zbyt dużą zerojedynkowość w banach, to znaczy, że za mało ich pada a jak padają to są za długie :pirate:
atic

przez iiwaa 02 wrz 2016, 21:53
A ja tam się zgadzam z Artemizją.
I wcale nie z powodu osobistej niechęci - bo osobistą niechęć mogę mieć również do innych - ale dlatego, że dawno nie "spotkałam" bardziej wulgarnego i chamskiego człowieka. Całe szczęście, że nie w świecie rzeczywistym.
Ludzie tu się kłócą, docinają sobie (choćby NN4V i Michellea), ale nie lecą w ich "docinkach" ciągłe bluzgi.
Są jakieś granice co do formy wypowiedzi - te wypowiedzi, nieważne czy nastawione pozytywnie, czy negatywnie, poziom słownictwa - były poniżej jakiegokolwiek poziomu.
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

przez atic 02 wrz 2016, 21:58
odbanować nihila i zbanować iiwaa, bo ktoś beknąć musi :>
atic

przez iiwaa 02 wrz 2016, 22:02
atic napisał(a):odbanować nihila i zbanować iiwaa, bo ktoś beknąć musi :>

Nie bądź dzieckiem. Ja nikogo tutaj nie znieważyłam, nie zniesławiłam, mówiąc potocznie - nie zbluzgałam. Nie biegam za nikim po wątkach, byleby go tylko obrazić i nazwać "wywłoką". Zwłaszcza że to określenie jest bardzo nieadekwatne :lol:

Mogę Cię nie lubić, Ty możesz mnie nie lubić, ale nie obrzucamy się inwektywami, prawda?

przez atic 02 wrz 2016, 22:11
jak wstawisz foto swoich stóp to załatwie ci stanowisko moda. co ty na to :?:
atic

przez iiwaa 02 wrz 2016, 22:14
atic napisał(a):jak wstawisz foto swoich stóp to załatwie ci stanowisko moda. co ty na to :?:

No comment.

Żona ignoruje meza. Wierzy córce

przez NN4V 02 wrz 2016, 22:17
iiwaa napisał(a):....Wystarczy porownac nawet i studia. Medycyna a "moda" w "wyzszej szkole kroju i szycia" (to ironia oczywiscie). Ale nawet zestawiajac medycyne i kulturoznawstwo czy prawo i politologie. Dobrze wiem, jakie sa

Medycyna?
Nauka całkowicie odtwórcza, oparta w całości na empirycznych obserwacjach. Niczego nie tworzy. Studia totalnie pamięciowe - produkują bezmyślne cyborgi. Zero kreatywności, a pchają się tam pustaki dla "prestiżu".
Moja była studiowała w takiej "wyzszej szkole kroju i szycia" w Antwerpii. Raczej trudno medycynę przyrównywać - inne przestrzenie - o ile przy medycynie można nadmienić o jakiejkolwiek przestrzeni.
Widzę, że jarasz się prestiżem. Zabawni są tacy ludzie - jak dla mnie. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez atic 02 wrz 2016, 22:24
:roll: na serio myślałaś, że myślałem, że wstawisz to foto?
atic

Żona ignoruje meza. Wierzy córce

przez atic 02 wrz 2016, 22:26
myślałem, że jak poczytałem kilka książek wojciszke to już nn4v niczym mnie nie zaskoczy, ale tutaj mnie zaskoczył na plus :)
atic

przez Michellea 02 wrz 2016, 22:29
iiwaa, mogłaś wstawić jakieś z neta, przecież by nie wiedział, że nie Twoje 8)

Sortuj wg